Velký a odpružený sportovní kočárek s přehazovací rukojeti

12.5.17 07:35

Velký a odpružený sportovní kočárek s přehazovací rukojeti

Ahojky holky, prosím o radu :) Mám 11-cti měsíční dceru a potřebuji jí koupit nějaký větší prostorný sportovní kočárek. Ale chtěla bych ho pořídit za přijatelnou cenu, klidně použitý. Každý sporťák, co si mi líbí, nemá přehazovací rukojeť…malá usíná pouze, když na mě vidí a pro mě je to také důležité, chci na malou vidět. A úplně nejlepší by byl i alespoň trochu odpružený. Poraďte a kliďo pokud chcete nějaký takový prodat, ráda odkoupim. Malá mi už dlouho nevydrží v hlubokým kočárku a sporťák co je k němu v trojkombinaci je na ní krátký, malá nám trochu rychle roste :lol: Děkuji za vaše rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1054
12.5.17 08:32

Ja mam teutonii be you. Jsem spokojena. Prehazovaci rukojet ma, ale zatim toho moc nevyuzivam. Tak muzes kouknout zda by splnovala tve pozadavky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8056
12.5.17 09:01

Velký kočár je TFKJoggster, ale nesplňuje po směru a proti.
Velký obousměrný bude problém, obousměrné jsou menší, protože musí být uvnitř rámů a rám se musí vejít do dveří a výtahů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14335
12.5.17 09:12

Ja mela roan hugo a potom bebetto ex, oba hodne do terenu, odpruzeny, prehazovaci rukojet. Velky byli hodne, na me az moc, malej se dom nich vejde i ted ve 2 letech, ale uz sem vymenila za golfac z duvodu prave ty velikosti :D ale jsou to starsi typy, nevim jestli je nejaky eshop ma, ale ve meste je vidam docela casto :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 09:52

Jeee, moc vám dekuji, juknu se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie