Velký hlad v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 24.12.17 21:47
Velky hlad v tehotenstvi

Ahoj jsem cca v 5 tydnu a mam Furt hlad, ale samozrejmne kdyz dostanu hlad na parky tak nesnim nic jineho nez párek, a je to celkem problem kdyz ted jsou jeste svátky…pak ja se konecne dívkám toho jídla snim 3 kousky a je mi spatne, a mam hlad na neco jineho… nemate to taky tak nejak? :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26141 příspěvků 24.12.17 22:29

U jednoho tehotenstvi jsem mela navaly nocniho hladu a chuť na urcite potraviny, ale snazila jsem se to udrzet v rozumnych mezich. Casto se mi stalo, ze jsem na neco mela hroznou chut, zacala jsem si to pripravovat a uz jsem nechtela, pripadne jsem po ochutnani prvniho sousta citila odpor.

tini
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 5 inzerátů 24.12.17 22:59

Mela jsem to taky, nevim jestli uz takhle brzo, ale i v noci me budil uplne „vlci hlad“,ze jsem mela pocit, ze hlady umru bylo mi uplne spatne, zustalo to i pri kojeni.Pak to preslo.

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 24.12.17 23:18

Teď jsem 12tt a momentálně se po vánoční večeři dojíždím zbytkem knedlíčkové polévky. Když se nenajím, tak se vzbudím za 3-4hodiny hlady. A to že mám chuť na konkrétní jídlo je normální, chudák manžel už byl 2× vyslán v 11 večer pro kebab, který jsem ani nedojedla protože mi v půlce přestal chutnat. Dost mi pomáhá jíst dostatek sacharidů (brambory, pečivo, rýže, těstoviny,…) a bílkovin, když si neohlídám jednoduché cukry (třeba když jsem pojídala zlámané linecké při mazání) tak se mnou ty chutě hrozně mávají. A tedy musím říct, že s váhou se držím mnohem lépe než v prvním těhotenství (musím to hlídat, po kojení prvního mi zůstala silná nadváha) a zatím jsem nepřibrala víc než 1,5kg.

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 25.12.17 09:17

Dekuju holky za zkusenosti :) presne takhle podobne to mam take

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 26.12.17 07:39

@Heivka Pozor na ty přílohy. Sacharidy jsou prevíti, především bílé pečivo a těstoviny, brambory. Já volím spíš žitný chléb a z příloh bulgur, pohanku, občas barevná rýže, protože mají nízký glykemický index. A jinak dávám víc zeleniny, pomazánky a tak.

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 26.12.17 08:06

@P4ja Já to vím, ale po těch přílohách, i když jsem je normálně jedla, v těhotenství zvracím.

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 26.12.17 08:42

@Heivka Jasné, tak bych spíš volila víc zeleniny, ovoce a tak.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 26.12.17 08:55

Já jsem si dopřávala

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 26.12.17 09:08

Ted mam hlad ale nemam na nic chut ze vseho me natahuje, co mam delat? :D

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 26.12.17 09:12

@Lucianaa099 Zkusit najít něco, co se aspoň trochu dá. A určitě dodávat nějaké vitamíny.
Je to těžké. Měla jsem to asi dva dny a pomáhala mě akorát tak těhotenská lízátka na nevolnosti.

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 26.12.17 10:07

@P4ja Nebojte, zeleniny a ovoce jím dost (sice hodně omezený výběr kvůli alergiím, smím asi 5-6druhů ovoce a 8 zeleniny) ale když si třeba k salátu nedám kus chleba nebo bagety, tak hrozně pálí žáha nebo je mi mdlo, ale už se to lepší, v prvním těhotenství to bylo horší, tam mi jídlo na které jsem předtím byla zvyklá dělalo neplechu až do 5.-6.měsíce, teď snad brzy budu moct jíst jako člověk.

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 26.12.17 17:07

@Heivka Já se nebojím, jen předávám, co mně řekla moje nutriční terapeutka, když jsme řešily, co jíst a nejíst.

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 26.12.17 21:07

@P4ja :palec:

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 28.12.17 23:06

Ahoj holky, velky hlad se změnil ve velke nevolnosti, mate zkušenosti s těmi tehu lizatky? A kolik to vubec stoji?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama