Reklama

Velký hluk na muzikálu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 10:29
Velký hluk na muzikálu v těhotenství

Holky, moc se omlouvám za asi hloupý dotaz, ale jsem nějaká vystrašená. (Přidávám anonymně - ještě o mém těhotenství nikdo neví.)
Jsem pravděpodobně tak v 7.tt. - dvojčata.
Včera jsem byla na muzikálu v téměř první řadě, byl to dárek a já netušila, že to bude takový veliký hluk. Myslíte, že se může něco stát? Je mi hloupé volat doktorovi.
Děkuji moc za uklidnění. Kontrolu mám až za dva týdny.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 12.12.16 10:32
@Anonymní píše:
Holky, moc se omlouvám za asi hloupý dotaz, ale jsem nějaká vystrašená. (Přidávám anonymně - ještě o mém těhotenství nikdo neví.)
Včera jsem byla na muzikálu v téměř první řadě, byl to dárek a já netušila, že to bude takový veliký hluk. Myslíte, že se může něco stát? Je mi hloupé volat doktorovi.
Děkuji moc za uklidnění. Kontrolu mám až za dva týdny.

ne neboj, buď v pohodě nic se nestane. Já byla na koncertu Dashy, když ona byla těhotná asi v 7 měsíci, normálně řvala do mikrofonu. V 7 tt miminka neslyší

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 12.12.16 10:32

Klid ;)

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 10:33
@Anonymní píše:

Mne se stalo to samé včera. Jsem v desátém týdnu, také dvojčata. Byli jsme v kostele na gospelu, ale bylo to horší než rockový koncert. Měla jsem se zvednout a odejít. Trvalo to dvě hodiny. Vím, že kamarádka byla na koncertě Kabátu těhotná a vše v pohodě. Já včera i dnes ráno byla na nervy, ale věřím, že vše je v pořádku. Jsem sestra a ani ti raději nebudu psát všechny rizika. Musíme věřit.

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 12.12.16 10:34

Byla jsem na koncerte ve 3. mesici, na muzikalu mesic pred porodem. Nemam pocit, ze by nase kocka mela nasledky, krom toho, ze ma rada hudbu a tanci od te chvile, co se postavila :lol:

Teva
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 12.12.16 10:34

Neboj, nic se nestane. Já jsem byla měsíc před porodem na koncertě Paula McCartneyho. :palec: A úplně v pohodě :)

granulka
Stálice 71 příspěvků 12.12.16 10:36

Nemyslim si. Dite reaguje na zvukove podnety od 20tt. Navic sluchova ztrata je spise geneticka zalezitost ci pak z duvodu infekce, urazu atd uz narozeneho miminka. Klid :kytka:

FenekUsaty
Závislačka 4024 příspěvků 2 inzeráty 12.12.16 10:36

Já byla taky v 7tt na Jarrem, taky strašnej kravál, ale fakt maxi :mrgreen: Úplně stejně jako ty jsem googlila, a našla, že to nevadí.

FenekUsaty
Závislačka 4024 příspěvků 2 inzeráty 12.12.16 10:38

PS: Na sluch si myslím, že to nevadí vůbec, takhle malé embryo ještě uši atd. vyvinuté nemá, pokud vím, a rozhodně neslyší. Spíš ty vibrace, toho jsem se bála víc, ale nedogooglila jsem se žádné informace, že by to vadilo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 10:38

Já všem moc děkuji. Jde mi o to, že takhle na začátku jsou asi kor dvojčátka háklivá na vše a bála jsem se aby (lajcky řečeno) to nebylo moc velké dunění v děloze a „nepustili se“. Asi jsem paranoidní. Ale děkuji… uklidnily jste mě!

Ornwen
Závislačka 4231 příspěvků 1 inzerát 12.12.16 10:51
@Anonymní píše:

Ja byla s prvním ve druhém měsíci na Sonate Arctice. Následky zadne. Vic nez hluk mi vadil nedostatek kysliku, to jsem musela jit prodychat ke dveřím. Byl to malý klub.

A teď jsem byla dvakrát v kině (5m). Ten hluk je asi obdobný. A nebyla jsem tam s pupkem sama :)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 2 inzeráty 12.12.16 10:53

V 7tt jeste neslysi zvuky zvenku. Taky jsem byla na muzikalu, ale ve 28tydnu. A to nase zlato kopalo jak o zivot :) Nemyslim, ale ze by to skodilo…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 12.12.16 11:01

V 7.tt to ještě fakt plodu neublíží. Vnímají hluk až tak od 10.tt. Já zpívala do osmého měsíce s rockovou kapelou a máme naprosto zdravé, slyšící dítě, které rádo zpívá a hraje na kde co.

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 12.12.16 11:11

Já byla někdy v 5 měsíci na koncertě, seděli sme kus od repráků, strašnej kravál, a malej mi v břiše tancoval :D Jinak klid nic se stát nemůže :kytka:

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 12.12.16 12:02

Ja jsem byla na koncertu v O2 arene asi v 35 týdnu, nejak jsem neodhadla misti hluk, ale nic se nestalo. Mimino se vrtelo, ale narodilo se se zdravym sluchem, tak mu to asi nevadilo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama