Velký kočárek pro panenku, věk dcerky 8 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.1.22 14:57

Velký kočárek pro panenku , věk dcerky 8 let

Ahoj holky, sháním pro dcerku k 8.narozeninám velký kočárek. Dostala docela velkou panenku, 60cm a je i dost baculatá. Sháním větší kočárek, hluboký i sportovní, no nejlépe kombinovaný. A nejlépe takový aby už vydržel opravdu dlouho a byl dostatečně velký a vysoký. Doporučíte mi prosím?
:hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20897
6.1.22 15:02

@Roxinka1000 hlavně podle výšky rukojeti (vyfiltrovala jsem ty vyšší, dle nastavení), mrkni zde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.22 15:19

@Káťa19 moc děkuji za poslání, bohužel vše je malé. Ty korbičky jsou pro menší panenky, ta naše má 60cm a je opravdu velká jako živé miminko. Je to panenka reborn, velká, baculatá jako živé mimi. No těžký něco sehnat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
6.1.22 15:32

Dcera má kočárek adbor lily sport. Je velký s nastavitelnou rukojeti, ale korba má pouze 58cm. Nevím, zda se moderní kočárky takto velké dělají. Spíš bych zapatrala po nějakém retro kočárku na panenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27066
6.1.22 16:11

Jak je dcera vysoká? Máte prostor? Klidně bych zauvažovala nad nějakým kočárem pro mimina.
Mám sice syny, ale máme doma starý kočárek a je to dodnes oblíbená hračka (byl v bazaru za 200 Kč). Když byli malí, vozili plyšáky, ted vozí sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat