Reklama

Velký penis, bolest při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ruby6
Povídálka 46 příspěvků 15.07.18 01:09
Velký penis-Bolest

Zdravím holky, mám takový problém nebo spíš dotaz.. Mám přítele a on je trošku více vyvinutý :lol: Když spolu spíme tak mě to celkem dost bolí.. Před pár rokama jsme se spolu vyspali spíš z opilosti a bylo to v pohodě. Teď to nedávám.. Neni nějaká babská rada jak se na to připravit? :think: děkuji za nápady nebo rady :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 15.07.18 04:48

Uvolnit se :nevim: … Když jste spolu spali když jste byli opilí a bylo vše ok… Myslím, že ten problém máš v hlavě. Najdi si polohu při které se budeš cítit dobře :kytka:

kve-tinka
Závislačka 4343 příspěvků 4 inzeráty 15.07.18 07:21

Lubrikant, vyhovujici polohy…ja jsem vetsinou po sexu i zakrvacela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 08:21

Taky to znam a obcas se mi stalo,ze jsem i krvacela :( vsichni rikali uvolnit se,ale byvaly chtel vzdycky rychle,rychle :nevim: snad jednou za rok mel naladu na to,abych se uvolnila :roll: jsem rada,ze manzel je tak akorat a ze u me se ani po porodu nic nezmenilo :)

Ketris
Echt Kelišová 9296 příspěvků 15.07.18 08:21

Urezat :nevim:

malá_holka
Závislačka 4974 příspěvků 15.07.18 08:25

taky mám velkýho ptáka, chce to velkou klec :nevim: :mrgreen:

Ruby6
Povídálka 46 příspěvků 15.07.18 10:04

Všem díky ale zdá se mi že uvolněná jsem.. :nevim:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 15.07.18 13:42

Nejít do polohy, kde se přirazí hodně hluboko. Napr. nee zezadu, raději na boku nebo ty nahoře atd.

Ruby6
Povídálka 46 příspěvků 15.07.18 13:47

@jankajj
Ma to nejradši ze zadu:D není na to nějaká pomůcka? Vím že třeba venusiny kuličky pomahaji na šířku.. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 14:48

Mám to stejně. S přítelem jsme spolu přes 5 let a pořád to někdy bolí. Spím s ním hlavně kolem ovulace, kdy jsem více vlhká. A v žádném případě nikdy v poloze zezadu, to je utrpení :).

Ewiczka
Kecalka 318 příspěvků 15.07.18 15:29
@Ruby6 píše:
@jankajj
Ma to nejradši ze zadu:D není na to nějaká pomůcka? Vím že třeba venusiny kuličky pomahaji na šířku.. :think:

Tak by měl taky brát ohledy na tebe, ne? Řekla jsi mu, že tě to bolí? On to tak má nejraději a ty máš „trpět“?!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 15:47

Při poloze žena nahoře je taky hluboký průnik ne? Sice si to může sama regulovat, ale pak aby pořád balancovala a hlídala. Kouzlo v té poloze je spíš to, že může žena nasednout na celou délku penisu, ne? Proto stejně jako poloha zezadu se doporučuje pro menší penisy.

Ruby6
Povídálka 46 příspěvků 15.07.18 17:16

@Ewiczka rekla jsem respektuje to.. proto se ptám jestli není nemáte radu :D taky bych to tak chtěla dělat:D

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 16.07.18 05:03
@Anonymní píše:
Při poloze žena nahoře je taky hluboký průnik ne? Sice si to může sama regulovat, ale pak aby pořád balancovala a hlídala. Kouzlo v té poloze je spíš to, že může žena nasednout na celou délku penisu, ne? Proto stejně jako poloha zezadu se doporučuje pro menší penisy.

Jde právě o tu možnost regulace zenou, aby nesel moc hluboko či prudce bolestive nepřirazil.

Michal1986
Kecalka 191 příspěvků 16.07.18 10:58

tohle bude možná trochu expresivní, tak jemné povahy ať nečtou:
Já mám stejný „problém“ a některé přítelkyně i trochu krvácely. Chce to opravdu sebekázeň na straně chlapa. Když už cítím, že „tam“ už prostě narážím, tak to chce být opatrnější, ale zase ne moc, páč třeba současná přítelkyně mívá orgasmus právě při jemném narážení do stěny. Během ovu je sice všechno vlhčí, ale ne hlubší ani širší, takže nemám takový problém se do ní dostat, ale jinak žádná změna. Snad možná k horšímu, protože bývá o dost citlivější, takže to chce být ještě opatrnější a cokoliv hlubšího nepřipadá v úvahu. A to si popravdě nemyslím, že bych byl nějaký echt chlapák a dosahoval rozměrů, o kterých tady dámy neustále básní

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama