Velký pokles BT a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 05:37
Velký pokles BT a těhotenství???

Včera jsem měla 1 den po očekávané MS, tak jsem změřila teplotu (37,1) a udělala test (byla vidět trošku druhá čárka).
Dneska jsem naměřila 36,6 (měřila jsem tedy o hodinu dřív než normálně a špatně jsem spala) a udělal jsem si znova test (druhá čárka pořád vidět je, ale velmi slabě, možná i méně než včera). Čekaly byste spíš MS nebo těhotenství??? Díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15867 příspěvků 03.05.19 05:42
@Anonymní píše:
Včera jsem měla 1 den po očekávané MS, tak jsem změřila teplotu (37,1) a udělala test (byla vidět trošku druhá čárka).
Dneska jsem naměřila 36,6 (měřila jsem tedy o hodinu dřív než normálně a špatně jsem spala) a udělal jsem si znova test (druhá čárka pořád vidět je, ale velmi slabě, možná i méně než včera). Čekaly byste spíš MS nebo těhotenství??? Díky za odpovědi.

Spíš těhotenství.

blumen
Hvězda diskuse 49777 příspěvků 03.05.19 06:13

Spatne jsi spala a brzo vstavala. Nebo se neco pricist k te teplote?
Hcg sili obden

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 06:16

@blumen Tak obvykle měřím až o hodinu později, tak bych mohla přičíst 0,1 stupně. Ale i tak mi přijde, že jde o velký pokles.
Jestli hcg sílí obden, tak zítra určitě znova otestuju i změřím teplotu. Jestli teda nedorazí do té ms.
Pak napíšu, jak to dopadlo.

blumen
Hvězda diskuse 49777 příspěvků 03.05.19 06:30

Hodne stesti :kytka:

Cheriffka
Kecalka 327 příspěvků 03.05.19 06:58

Je to ted bud anebo. Pokud je duch, byt i slaby, tak nejaka nadeje je ;) carka muze byt dnes slabsi treba proto, ze jsi byla casteji na wc a moc je zredenejsi. Uvidis zitra. Me v den ocekavane ms bazalni teplota klesla o 0,7 stupnu, dalsi den se zase vyhoupla nahoru a carka dalsi dny silila ;) drzim palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 07:10

@Cheriffka Wow, o 0,7 stupně a ještě z toho bylo těhu? :-) No, mně většinou když klesne, tak prostě přijde MS. Jenže zrovna tentokrát jsem dělala test a fakt ta druhá čárka, i když slabá, tam je.

Cheriffka
Kecalka 327 příspěvků 03.05.19 07:54
@Anonymní píše:
@Cheriffka Wow, o 0,7 stupně a ještě z toho bylo těhu? :-) No, mně většinou když klesne, tak prostě přijde MS. Jenže zrovna tentokrát jsem dělala test a fakt ta druhá čárka, i když slabá, tam je.

Mne vzdycky klesala az po ms, ale tentokrat to bylo jinak :lol: kleslo to presne ten den ms o strasne moc, ale ms neprisla a druhy den zas bt nahore a carka silila. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 06:27

Tak dnes teplota vylezla přes 36,8. A na testu je pořád vidět druhá čárka, i když je teda docela slabá.
Neměla by být vidět už silně (dělám mamatest s citlivostí 10)? Nebo je to takhle normální?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 12:21

Díky všem za odpovědi.
Dneska teplota skoro 37,1 :-)

janka23
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 05.05.19 22:14
@Anonymní píše:
Tak dnes teplota vylezla přes 36,8. A na testu je pořád vidět druhá čárka, i když je teda docela slabá.
Neměla by být vidět už silně (dělám mamatest s citlivostí 10)? Nebo je to takhle normální?

Kdy jsi mela mit ms

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 06:32

@janka23 Ve středu 1.5. Ale včera jsem se měřila a teplota zase vylezla. Test jsem si včera ani dnes už teda nedělala.

janka23
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 06.05.19 09:06
@Anonymní píše:
@janka23 Ve středu 1.5. Ale včera jsem se měřila a teplota zase vylezla. Test jsem si včera ani dnes už teda nedělala.

Uz se nemer! At si nezaneses infekci. Ja se prestala merit hned v den pozitivniho tedtu. Kolisani teploty jw zahnizdovani. Uz de nemer. Pokud chces jistotu, ufelej obden test a koukej n silu carky

janka23
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 06.05.19 09:07
@Anonymní píše:

A pokud je uz i test dost silny, tak uz nestresuj a vyckej na doktora na potvrzeni tehotenstvi a srdicka. Drzim pesti

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 12:54

@janka23 Díky! Měřím v puse, ale už jsem se přestala měřit, protože mě to stresovalo. Nicméně dneska jsem si udělala znova test, sice s citlivostí 10, ale jiná firma - a druhá čárka byla vidět, ale slabě, rozhodně ne tak výrazně jako ta kontrolní čárka. Docela mě to znervóznilo. Ještě zkusím koupit ten samý test, co jsem měla předtím a udělat ten.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama