Velký rodinný vůz

25212
26.9.19 08:06

Velký rodinný vůz

Pěkný den, už bychom vážně potřebovali větší auto, ale stále se nějak nemůžeme shodnout. Chtěla jsem se proto zeptat, kdo máte auto 7 a více míst…jaké máte? Třeba tu narazim na něco, co nás ani nenapadlo :mrgreen: budu ráda za tipy, zkušenosti atd. Díky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65917
26.9.19 08:15

Nakonec žádné, jezdíme dvěma ( partner má děti jen na víkendy a prázdniny). Cokoli sedmimístného bud byly neplnohodnotné přídavné sedčky, které mi nepřišly vzadu v kufru Ok ani z hlediska komfortu ani bezpečnosti. Nehledě na to, že si pak do toho kudru sbalíš tak max nákup.
V úvahu by pak připadala nějaká dodávka. Ale to už bylo v řádech milion +

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
26.9.19 08:22

Ahoj, my mame Opel Zafira. Jsme sice jenom 3,ale protoze jezdime do CR autem (bydlime v cizine),tak tam vsechno nacpem. Nebo kdyz k nam prijede navsteva, muzem vsichni jezdit jednom autem. Kamaradka ma Mazdu 7 mistnou a taky parada. Hlavne ty dvere, co se posouvaji a nemusis je otvirat jako klasicky auta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4011
26.9.19 08:25

Zatim nejlepsi velke auto co jsme meli je VW Multivan. Akorat se nam nevejde do garaze. A jako mensi mame Ford Galaxy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16081
26.9.19 08:31

My mame VW sharan. 7mi mistne, v druhé a treti rade isofix. Do garaze se nam vleze, nastesti ma posuvne dvere. Max spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
26.9.19 08:40

My měli Hondu stream, ale toho nám loni zničili a teď máme Citroën c4 grand picasso

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.19 08:41

Máme Renault grand Scénic sedmimístné. Poměr cena a výbava dobrá. Ale příště budu volit něco s posuvnými dveřmi. Líbil by se mně Sharan, ale ten je hodně drahej. Ale spíš půjdeme do Renaultu Traffic.

• Citovat
  • Nahlásit
13808
26.9.19 08:41

@NeonN máme 4 děti a máme dodávku Peugeot Expert Teepee a super, vejdeme se pohodlně, můžeme vzít na výlet i prarodiče. Jediná nevýhoda je, že se tam nevejdou kola pro celou rodinu a s držákem na zadní dveře je nějaký problém, že se tam nedá přidělat.
My jsme kupovali ojetý, takže cena byla rozumná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10421
26.9.19 08:47

@NeonN VW Multivan, teď začínají prodávat nový model :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6574
26.9.19 09:10

My máme VW Sharan, ale když tam nasedáte všichni, vyhodíte jednu sedačku, tak tam pravděpodobně nedáte kočár. Teda podle toho, jak máte velký a skladný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.19 09:26

Jestli chcete fakt extra pohodlí, tak můžu doporučit Citroën c8, počet míst až 8.

• Citovat
  • Nahlásit
25212
26.9.19 09:49

@nodysek žádný, Miky kočár nerad :lol: víš jak, já bych potřebovala něco, kam se nasackujeme všichni, plus pro jistotu jedno místo navíc…plus kam bych dala všech pět velkých psů…no, tak to leda autobus :mrgreen: :zed:

My měli v merku hyundai h1 a Citroen c8

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1090
26.9.19 10:31

My plánujeme pořídit Mercedes Vian.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13808
26.9.19 11:15

@NeonN tak to jděte do nějaké té dodávky, ta naše má v papírech psáno „minibus“ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5904
26.9.19 11:52

Mame starsi verzi peugeta 5008. Jezime casto v sesti, vzadu vetsinou dite. S rakvi jsme dali celkem pohodlne italii. Ale ted jsme lustrovali vetsi auta, tam uz je to o tech dodavkach. Nejvic se nam líbil zase peugeot rifter v long verzi (na stejnem podvozku dela i tusim ctitroen) vycházelo to slusne i cenove.
Edit: nakonec asi kupovat nebudem, usoudili jsme, ze na dlouhe cesty v sesti uz spis jezdit nebudem, radsi poletime :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat