Reklama

Velký sedací vak pro manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dasasa
Povídálka 20 příspěvků 13.12.17 09:21
Velký sedací vak pro manžela

Prosím doporučte na základě vlastní zkušenosti kvalitní sedací vak pro manžela - hodně velký, se dvěma obaly, aby se svrchní dal vyprat a do vnitřního dosypávat, ideálně tak max.do 2.500,– Kč. Díky za tipy.

Reklama

Reakce:

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 13.12.17 09:36

@dasasa Koukni na firmu Kampet. Mají široký výběr tvarů velikostí i povrchových materiálů. Vaky mají dva obaly. Máme od nich velký vak a taburetku a jsem spokojená, všechno drží.

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 13.12.17 10:14

@dasasa Já jsem teď manželovi kupovala k Vánocům tenhle, jen jinou barvu a je perfektní :palec:
https://www.sedacivakypytle.cz/…181x141.html
Je tam napsané, že je to menší velikost, ale je obrovský, tak bych větší ani nebrala. Ty velké, co jsem tam našla, jsou větší akorát o 10cm, ale o dost dražší.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >