Velký sedací vak pro manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dasasa
Povídálka 20 příspěvků 13.12.17 09:21
Velký sedací vak pro manžela

Prosím doporučte na základě vlastní zkušenosti kvalitní sedací vak pro manžela - hodně velký, se dvěma obaly, aby se svrchní dal vyprat a do vnitřního dosypávat, ideálně tak max.do 2.500,– Kč. Díky za tipy.

Reakce:
Elenloth
Závislačka 3854 příspěvků 7 inzerátů 13.12.17 09:36

@dasasa Koukni na firmu Kampet. Mají široký výběr tvarů velikostí i povrchových materiálů. Vaky mají dva obaly. Máme od nich velký vak a taburetku a jsem spokojená, všechno drží.

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 13.12.17 10:14

@dasasa Já jsem teď manželovi kupovala k Vánocům tenhle, jen jinou barvu a je perfektní :palec:
https://www.sedacivakypytle.cz/…181x141.html
Je tam napsané, že je to menší velikost, ale je obrovský, tak bych větší ani nebrala. Ty velké, co jsem tam našla, jsou větší akorát o 10cm, ale o dost dražší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >