Velký strach z porodu

1670
21.2.16 22:31

Velky strach z porodu.

Ahoj mamicky. Mam strach z porodu(to asi kazda mamicka). Rada bych slysela Vase rady, nazory, zkusenosti. Kazda zena to mela jinak. Moc se tesim na mimi a proto bych nerada neco zanedbala. Za kazdy prispevek dekujeme. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7385
21.2.16 22:38
@rena621 píše:
Ahoj mamicky. Mam strach z porodu(to asi kazda mamicka). Rada bych slysela Vase rady, nazory, zkusenosti. Kazda zena to mela jinak. Moc se tesim na mimi a proto bych nerada neco zanedbala. Za kazdy prispevek dekujeme. :D

neni duvod mit strach, jen si predstav, jak dlouho tu lidstvo je a pred nami jini primati podobnych proporci:D telo nejlepe vi, co ma delat, droktori pomohou.. staci nepanikarit a poslouchat sve telo… nestydet se.. muze se to zdat jako hloupost, ale u prvniho porodu jsem se tak stydela, ze se pokadim :oops: :oops:, ze jsem spatne tlacila a malem jsem skoncila s klestema.. na posledni chvili pri pohledu na ty kleste a vax jsem zatlacila a njednou bylo po bolesti:D u druheho jsem proste hnedka od zacatku pri kazde kontrakci tlacila jak nejdele jsem mohla a na dvakrat byl venku:) a ta radost po tom…zapomenes na vsechnu bolest :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
21.2.16 22:40

Strach má velký oči. Já si vždycky říkala, že porod netrvá věčně a ta odměna stojí zato. A jelikož mám i špatnou zkušenost s porodem v 19 tt.Tak přirozený porod jsem brala pozitivně.

• Nahlásit
  • Citovat
1670
21.2.16 22:42

Tak to je super, ze vse dobre dopadlo. Prejeme detickam hodne zdravicka a at nezlobi mamicku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
21.2.16 22:46
@elot píše:
Strach má velký oči. Já si vždycky říkala, že porod netrvá věčně a ta odměna stojí zato. A jelikož mám i špatnou zkušenost s porodem v 19 tt.Tak přirozený porod jsem brala pozitivně.

Doufame ze spatne zkusenosti, uz mit nebudete. Ne vzdy se deji veci okolo nas tak jak by sme chteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
21.2.16 22:48

@rena621 Já už žádnou zkušenost s porodem neplánuji :mrgreen: Mám doma tři kousky, to stačí. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
141
21.2.16 22:50

Hlavně se tim nestresovat zbytečně předem a říct si že ten výsledek za to stojí ;) Jako ano boli to, ale jak na tebe položí prcka na bolest zapomeneš. Za mě osobně radši budu třikrát rodit než jednou k zubaři :) Já si z porodu odnáším 100% pozitivní zážitek! Na porodním boxu v televizi Slunce, seno a pár facek já na relaxačním vaku a prodýchavala kontrakce, ale mezi nima jsme se s přítelem i zasmáli, povídali si a tak. I porodní asistentku jsem měla fajn. A jak šlo do finiše tak jsem si říkala už bude konec a malá bude snámi a teď už ani nevím jak to bolelo, malá to nějak vymazala :) Takže hlavně klídek a těš se že potom už budeš mit u sebe miminko :srdce: Držím pěsti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
21.2.16 22:52
@elot píše:
@rena621 Já už žádnou zkušenost s porodem neplánuji :mrgreen: Mám doma tři kousky, to stačí. :mrgreen:

3 :D tak to je super! Tolik radosti doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
21.2.16 22:56
@Renkaa píše:
Hlavně se tim nestresovat zbytečně předem a říct si že ten výsledek za to stojí ;) Jako ano boli to, ale jak na tebe položí prcka na bolest zapomeneš. Za mě osobně radši budu třikrát rodit než jednou k zubaři :) Já si z porodu odnáším 100% pozitivní zážitek! Na porodním boxu v televizi Slunce, seno a pár facek já na relaxačním vaku a prodýchavala kontrakce, ale mezi nima jsme se s přítelem i zasmáli, povídali si a tak. I porodní asistentku jsem měla fajn. A jak šlo do finiše tak jsem si říkala už bude konec a malá bude snámi a teď už ani nevím jak to bolelo, malá to nějak vymazala :) Takže hlavně klídek a těš se že potom už budeš mit u sebe miminko :srdce: Držím pěsti ;)

Krasne napsane :) Malej princezne prejeme zdravicko. Je super ze vse dobre dopadlo. Zubari :( taky je nemam rada, proto zuby cistim 3× za den. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.16 23:03

Taky jsem se hodně bála. Po druhe paradoxne víc, asi ze uz jsem vedela do ceho jdu.
Casem jsem se preorientovala na teseni se a oba porody byly pohodové :pankac:
Taky jsem mela strach ze se tam pokajdim, po druhe se mi to i povedlo, jelikoz byl porod strasne rychlý ale v tu chvíli je ti všechno jedno :)
Kamaradka se hrozne bala, porad se presvedcovala ze to nezvladne a mela porod priserny. Psychika dělá divy, tak se nalad na pozitivni vlnu :)

Jo a když uz jsem mela bolesti, tak jsem si rikala ze uz jenom chvíli a bude to cele za mnou. To taky pomáhalo…

• Nahlásit
  • Citovat
1670
21.2.16 23:11
@Anonymní píše:
Taky jsem se hodně bála. Po druhe paradoxne víc, asi ze uz jsem vedela do ceho jdu.
Casem jsem se preorientovala na teseni se a oba porody byly pohodové :pankac:
Taky jsem mela strach ze se tam pokajdim, po druhe se mi to i povedlo, jelikoz byl porod strasne rychlý ale v tu chvíli je ti všechno jedno :)
Kamaradka se hrozne bala, porad se presvedcovala ze to nezvladne a mela porod priserny. Psychika dělá divy, tak se nalad na pozitivni vlnu :)Jo a když uz jsem mela bolesti, tak jsem si rikala ze uz jenom chvíli a bude to cele za mnou. To taky pomáhalo…

Jsme :) stejna krevna skupina, taky to porad rikam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11947
21.2.16 23:14

Pred par dny tady byla podobna diskuse : https://www.emimino.cz/…asny-251276/

:)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
21.2.16 23:16
@beruska9 píše:
Pred par dny tady byla podobna diskuse : https://www.emimino.cz/…asny-251276/:)

Dekujeme mrkneme na to :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
21.2.16 23:36

Neboj, zvladnes to :kytka: Já jsem se taky pokaždé bála, ale pokaždé (3×) to dopadlo dobře a jakmile uvidis miminko tak všechna bolest bude zapomenuta :srdce: Uzivej si těhotenství, je to krásné a všechno kolem toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
21.2.16 23:47

Čekáme druhé a pořád mám šílený strach z porodu a následných 3 měsíců. :lol: Možná tak nějak doufám, že to bude zase císařským.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama