Velký strach z přivýděleku na rodičovské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 12:10
Velký strach z přivýděleku na rodičovské

Ahoj maminky. Kamarádka dostala od svého manžela nabídku na zkvěle placenou práci až neuvěřitelně. Je na rodičovské. Byla by to jen brigáda říká manžel. Ale ona to vzala vážně začala si opakovat jazyk, vybrala nej oblečení a říká není to brigáda jako brigáda prostě se tam boji jít má trému. Vím kdyby šla někam k pasu tak půjde v klidu a hned ale do kanceláře za takové peníze ani já tomu nemůžu uvěřit za,, 4"hodiny týdne, jak ji mám strachu zbavit je jak vytřepané kuře říká její manžel. Prostě děs. V její sytuaci bych se taky bala manžel jen brigáda ale takhle placená to se od lidí něco očekává nevím jak ji strachu zbavit a na ten pohovor ji dotlačit děkuji za každý typ a rádu a ještě prosím jak říct manželovi že to případně nevyšlo děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 22040 příspěvků 28.08.19 12:13

Od svého manžela nebo tvého manžela? :think: trochu ten tvůj příspěvek nechápu

lachtanice86
Echt Kelišová 8994 příspěvků 28.08.19 12:16

Já ti moc nechápu. Jejího manžela? Tvého manžela?

Uživatel je onlinekvaček
Extra třída :D 14208 příspěvků 28.08.19 12:22

Tak pokdu má strach, at nechodí.. :nevim: na mateřské, většinou kamarádky jsou s dětmi doma a chodí do si přivydělat, protože chtějí a baví je to..
Z othoto mám pocit, že ji manžel něco někde splašil- i když za vleké peníze, ale kamarádka, prostě o to až tak vnitřně nestojí Bud si na to netroufá a nebo prostě v tétéo chvíli na tuto práci prostě nemá. JAko co si budem pokud je to nějaká náročnější práce v kanceláři, tak s malými dětmi někde na mateřské,… nevím, nervy tam, nervy doma… nemoce..
A jak to má manželovi říct?? Asi normálně, že to nevyšlo, málokdo chce maminku na mateřské do kanceláře, pokud od ní něco budou chtít víc, je to náročnější, spíš nějakou učetní- sekretářku, asistentku, co je víc na volné noze :nevim:

Ennny
Závislačka 4234 příspěvků 28.08.19 12:48

Nemá to hlavu ani patu, jaký manžel, tvůj nebo její? Čeho se bojí zneužívání? Nějak nechápu

g.sandova
Kelišová 6260 příspěvků 28.08.19 12:50

Nerozumím tomu.

Petula306
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 28.08.19 12:51

Mě to přijde že jí nějaký manžel sehnal brigádu v sexuálních službách a jí se do toho nechce. Ale je to jen tip, protože tomu vůbec nerozumím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 13:04

Možná jsem to špatně vysvětlila prostě se mi svěřila že její manžel přišel s nějakou nabídkou práce, přišel stim že bude dělat v nějaké firmě kde to její manžel zná a ví že to nejsou podvonici a vydela si až max 10000kc za 16 hodin měsíčně prostě neuvěřitelne. Práci by chtěla ale ma strach sty zodpovědnosti až za tenhle to plat. Bojí se co vše po ní budou chtít a tak.

Ennny
Závislačka 4234 příspěvků 28.08.19 13:07

Tak dokud to nezkusi tak to asi nezjistí ne? Však odejít může kdykoliv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 13:11

Nějak tak to ale ma prostě tremu

zu.syk
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 28.08.19 13:14

Tak jí snad ten manžel alespoň rámcově řekl, o co by šlo, ne?

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 28.08.19 13:19

Tak max 10tis. Je urcite kvuli DPP, do te castky se plati jen dan a ne soc. a zdrav.

A jen jestli ty 4 hodiny tydne nejsou 4 hodiny denne. :)

Jako coz o to. Pokud ma vzdelani a odbornost, tak i ta „kancelarska“ prace muze byt psani posudku, projektu nebo kontroly dokumentu apod. A tam ty prachy muzou sedet.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8489 příspěvků 28.08.19 13:20

Absolutně nechápu v čem je problém :nevim: práce přes známost je téměř jistá. Tak o práci neví nic, ale ví, že má umět jazyk a proto ho opakuje :nevim: nedává mi to smysl :nevim: já osobně bych byla doma, brigádu nepotřebuju, tak záleží, co teda paní chce.

pikola
Generální žvanilka 22040 příspěvků 28.08.19 13:27
@Anonymní píše:
Možná jsem to špatně vysvětlila prostě se mi svěřila že její manžel přišel s nějakou nabídkou práce, přišel stim že bude dělat v nějaké firmě kde to její manžel zná a ví že to nejsou podvonici a vydela si až max 10000kc za 16 hodin měsíčně prostě neuvěřitelne. Práci by chtěla ale ma strach sty zodpovědnosti až za tenhle to plat. Bojí se co vše po ní budou chtít a tak.

Tak ať se zeptá manžela :nevim: nechápu proč to řešíš za ní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 13:27
@zu.syk píše:
Tak jí snad ten manžel alespoň rámcově řekl, o co by šlo, ne?

To prave neřekl hned ji domluvil pohovor kdy má přijít kolik bude asi brát a jak často tam bude nic víc ji neřekl proto se tolik boji

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama