Velký tlak na spodek na konci těhotenství

8.1.20 20:55

Velký tlak na spodek na konci těhotenství

Zdravím, chtěla jsem se zeptat. Jsem dnes 38+1 a trápí mě, že když jdu do dřepu mám šílený tlak na spodek, jako kdyby mi chtělo mimco už vylézt. Ale nemám žádné kontrakce, ani poslíčky. Podle kontroly v pondělí jsem otevřená na prst a hrdlo mam dlouhe 1cm, ale jinak na monitoru vše v pořádku, tak bych ráda věděla, jestli nemá někdo stejne zkušenosti, jestli se tím nerozjizdi porod. Přemýšlím, jestli mám cekat, jestli nepraskne voda nebo nedostanu kontrakce a nebo jet. Kontrolu mám v pondělí, tak abych něco nezanedbala, jsem prvorodička, tak mám ze všeho strach.
Díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7567
8.1.20 20:59

Myslím, že to je ke konci úplně normální. Miminko naliha hlavičkou a všude tlačí. Pokud cítíš normálně pohyby tak bych neplasila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
8.1.20 20:59

To ještě nebude ono, proste se to tam zatím jen pripravuje. Neboj se, ten pravý moment pak určitě poznáš. Proč děláš dřepy? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
8.1.20 21:04

Měla jsem to stejně. Jakoby už mimčo lezlo ven. Nic to není. ;) prostě jen hlavičkou tlačí do vchodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 21:47

@Helca83 no já bych je nedělala, ale od doktorky mám řečeno, že pokud potřebuji něco sebrat nebo tak, tak si mam drepnout a nepredklanet se :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 21:49

@JancaS84 děkuji za odpověď, bála jsem se, abych něco nezanedbala. Zatím mám jen ty tlaky, břicho tvrdne pravidelně a pohyby jsou někdy až příliš viditelné :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
9.1.20 12:24

@Kristjirov Jo tak to jo, to chapu. Z puvodniho prispevku to trochu vypadalo jakoze cvicis, proto mi to bylo divne :lol: Tak se drz, ten konec je vzdy dlouhy, ale ono to prijde, neboj :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.20 12:41

@Helca83 děkuji, už mě bolí opravdu vše, tak nevim, co kdy a jak bude :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 19:58

Tak dneska jsem zažila zase píchání v podbřišku a slo to až do třísel, mohli to být poslíčci, kteří trvali třeba 2-3 minuty a pak to odeznelo? Nemohla jsem se bolesti ani otočit na druhý bok. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 22:09

Ahojky sem 36tt a mám tlak na spodek mimi je koncem pánevním může se tlačit dolů? Chodím každou chvíli na WC na malou už se moc nevyspim velkým břichem pořád mimi se vrtí naposledy u dr měl odhad 2800g vím že se může dr. Splést o nějaky ten gram :roll: nejhorší je to při chůzi když jdu někam dál na procházku cítím jakoby mě měl už vylézt

• Citovat
  • Nahlásit
3104
22.2.21 22:48

Poslední měsíc no..nic neobvyklého, ale neboj, brzy to skončí:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
22.2.21 23:29

Bohužel normal, já jsem 39tt a je to stejná bída a to je hlavou dolů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
22.2.21 23:29

To je prostě normální, máš v době dítě a bude ještě hůř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62841
23.2.21 07:43
@Anonymní píše:
Ahojky sem 36tt a mám tlak na spodek mimi je koncem pánevním může se tlačit dolů? Chodím každou chvíli na WC na malou už se moc nevyspim velkým břichem pořád mimi se vrtí naposledy u dr měl odhad 2800g vím že se může dr. Splést o nějaky ten gram :roll: nejhorší je to při chůzi když jdu někam dál na procházku cítím jakoby mě měl už vylézt

Je to normalni.. Ale já díky tomu i poznala, jak se ve 38 tt otočil, tlak byl mnohem horší, sotva jsem lezla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat