Velký úklid v novém baráku

9.2.21 01:31

Velký úklid v novém baráku

Ahojte ženy a muži :)
Mám velký dotázek i když je tu toho asi dost na toto téma ale pídit se v tom bude asi na dlouho 😂
Stehujeme se s přítelem do staršího domečku, který není náš, ale jen v podnájmu. Ale je starší a já jsem hrozně moc pořádná a vše musí byt luxusně čisté🤣 Což třeba bude problém, protože nemám třeba zkušenost jak vyčistit opravdu spáry v koupelně. Jelikož to je po babičce dům tak ta neměla energii tam vše drhnout kachličky až do stropu atd.. A já je chci dostat ty spáry do Běla. Je na to nějaká vychytávka? Vím, že někoho napadne napsat však to jde znovu zaspárovat. Ale to já jsem ten kutil doma :D a na to si asi netroufnu. A to proste musí nějak jít věřím tomu 😍 A další věc nějaké fakt super typy na nějaké prostředky? Které jsou top? A nebo vychytávky třeba ty co byli v pořadu mate doma uklizeno? Co vás napadne pište já se těším a nevím co koupit. Mamka pokaždé používá něco jiného takže když jsem uklizela tak to vždycky bylo mami podej mi vše co mas na koupelny :D takže 15 lahviček a z toho jsem měla pocit, že 6 bylo na stejnou věc :D nechci mít toho kvanta :D takže budu ráda za rady. Ps.. ocet už nenávidím takže něco ve stylu na vše ocet. To už nikdy.. jenom třeba to blbé zrcadlo leštím každý druhy den takže jsem z toho měla aj akné 😂 děkuji moc za odpovědi 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6395
9.2.21 01:55

Cokoliv adresneho od HG, maji velmi sirokou radu takrka na cokoliv, funguje skvele a staci malo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
9.2.21 04:53

Taky teď řešíme spáry v koupelně a já jsem viděla, že existuje nějaká barva na spáry, která se nanese na ty staré, tak se zkus mrknout. Jinak na hodně věcí při úklidu mi funguje ocet s jedlou sodou smíchat na kašičku. Většinou tím pouští zašlá špína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8666
9.2.21 05:10

Jsi blazen do uklidu a poradku a potrebujes poradit cim uklizet? :think: jinak je mozny, ze to do bila nikdy nevydrhnes, jelikoz to bile ani nebylo. Pokud je to stary dum, tak to stare bude vypadat a novostavbu z toho nevydrhnes. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19297
9.2.21 05:35
@Cenarius píše:
Jsi blazen do uklidu a poradku a potrebujes poradit cim uklizet? :think: jinak je mozny, ze to do bila nikdy nevydrhnes, jelikoz to bile ani nebylo. Pokud je to stary dum, tak to stare bude vypadat a novostavbu z toho nevydrhnes. ;)

Asi tak, ale je fakt, že to vypadá líp čisté. Kdysi dávno jsem bydlela v krásném, velkém bytě v Přerově, 1+1 v cihlovém domě, na m měl víc než třípokojak v paneláku. Byla v něm úžasná koupelna s oknem, ale vypadala jak v nemocnici a spáry byly otřesné. Domluvila jsem se s majitelkou a nabarvila ty spáry barvou(terakota). S dřevěným nábytkem a ručníky ve stejném odstínu ta koupelna vypadala úžasně, zvlášť když tam odpoledne svítilo sluníčko.
Spáry jsem před barvením vyčistila savem a nechala 2 dny vyschnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9975
9.2.21 06:14
@Cenarius píše:
Jsi blazen do uklidu a poradku a potrebujes poradit cim uklizet? :think: jinak je mozny, ze to do bila nikdy nevydrhnes, jelikoz to bile ani nebylo. Pokud je to stary dum, tak to stare bude vypadat a novostavbu z toho nevydrhnes. ;)
A ještě k tomu pár měsíců před porodem. A nejvíc mě fascinuje, že profil je založený v roce 2016,od té doby mrtvo a teď po letech o půlnoci 3 příspěvky. Takže nejspíš další pokus majitelů stránek to tu oživit.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
9.2.21 07:07

Já jsem spokojená s výrobky z Lidlu…od trouby až po koupelnu ;) jinak na ty spáry - poradny rýžák a práci prášek. 100%ucinnost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3984
9.2.21 07:15

Mozna chteji napsat clanek🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5423
9.2.21 07:22

Já používám na vše od koupelny, dřez, podlahy, wc… domestos zelený, vyčistí, dezinfekce… A na odmašťování z DM takový šedivý prostředek, jejích značka. A na běžné uklid umyvadla savo koupelna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
9.2.21 07:40

Spáry doběla nikdy nevydrhneš, jestli to bylo zaspárované šedou spárovačkou :lol: (ano dělají se různé barvy a jestli to je koupelna po babičce, s největší pravděpodobností tam bílou neměla). Nehledě na to, že spárovačka je porézní materiál a jakmile se tam ta špína “zažere”, už to z toho nedostaneš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
9.2.21 07:59

No ono to tak je, že je to většinou na jedno brdo, akorát na jednu lahev dají nápis „Pro koupelnu“ a na druhou „Pro kuchyň“. Jedlá soda je taky účinná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 09:53
@Cenarius píše:

Ano nevím čím uklízet když bydlím v novostavbě kde není nic zašlého ani kámen protože to vše dělám pravidelně. Proto se ptám co na to horšího :D. Do teď jsem nemusela použit nic silného. Spáry v koupelně mám šedé a umývám každé 3 dny není nic co by se muselo drhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 10:15
@karkarka píše:
A ještě k tomu pár měsíců před porodem. A nejvíc mě fascinuje, že profil je založený v roce 2016,od té doby mrtvo a teď po letech o půlnoci 3 příspěvky. Takže nejspíš další pokus majitelů stránek to tu oživit.
@vedma007 píše:
Spáry doběla nikdy nevydrhneš, jestli to bylo zaspárované šedou spárovačkou :lol: (ano dělají se různé barvy a jestli to je koupelna po babičce, s největší pravděpodobností tam bílou neměla). Nehledě na to, že spárovačka je porézní materiál a jakmile se tam ta špína “zažere”, už to z toho nedostaneš :nevim:

To je právě úplně černé :( smad to nějak dám dolů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 10:22
@karkarka píše:

Tak to už je snad trochu moc ne :D
Co je špatného se pár měsíců před porodem stěhovat? A jaké 3 příspěvky?? Jen jsem na některé odpovídala to nebyl můj vloženy příspěvek. Tak když jsem tu byla tak jsem odpovídala na něco. A účet jsem si zakládala ani nevím kdy.. chtěla jsem si založit novej a zjistila jsem, že už ho tady mám..
A nikdy jsem nemusela řešit ČERNÉ plesnivé spáry v koupelně.. takže nevidím nic špatného se zeptat na něco s čím nemám zkušenosti. Protože u nás se nikdy toto neřešilo a nestalo vše se děla pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
9.2.21 10:31

A co to vzít savem proti plísní? A pak to umýt? To savo by tu plíseň mělo vyzrat, a až by zaschlo, tak bych to pak umyla. Plus bych dala do koupelny nějaký odvlhcovac, aby tam ty plísně měly do budoucna ztížené podmínky :lol: ale bude z toho smrad, tak by to chtělo respirator :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat