Velký ultrazvuk - II.screening - FN OSTRAVA (2017)

62
12.3.17 15:34

Velký ultrazvuk- II.screening - FN OSTRAVA (2017)

Ahojte těhulky, za dva týdny jdu na velký ultrazvuk v II. Trim. A chtěla jsem se zeptat Vás, které jste na něj byly letos r. 2017. Jestli jste za velký ultrazvuk platily. Na stránkách FN ostrava je v ceníku uveden, ale v jiných starých diskuzích jedna těhulka psala, že za něj neplatila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

662
12.3.17 15:41

2.utz screening (kolem 20tt) je vzdy hrazen pojistovnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
12.3.17 15:43

@Devuska mnohokrát děkuji za super zprávu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
12.3.17 16:13

@Kati86 Jenom pozor aby v ramci nej nedelali 3D/4D, pak bys platila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
12.3.17 19:17

@Kati86 byla jsem před 14 dny a neplatila jsem nic. Měla jsem teda i žádanku od svého gyn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8638
12.3.17 22:11

Můžu se vás holky zeptat co se děla na 2 screeningu jen velký ultrazvuk?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
12.3.17 22:21

@Kati86 Taky jsem byla asi tak 2 týdny zpátky a nic jsem neplatila :-) Samozřejmě s žádankou od svého gyn. Akorát se připrav na čekání, my měli asi hodinu zpoždění a já jim to taky trochu protáhla (placenta ve předu a tak nic nebylo vidět). Já s tím zpožděním počítala, ale některé těhule tam už byly celkem nervní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
13.3.17 09:52

@Devuska, ale to se mě musí nejprve zeptat, ne? Snad mi 3D/4D nebudou dělat sami od sebe.
@kikinous, ja si ráno obalím nervy, na I. UZ jsem taky šla až o hodinu později, než mě objednali. Jedna těhulka přede mnou dokonce čekala 2 hodiny, než ji sestra vůbec zapsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
23.8.17 18:31

Ahoj holky v kterem tt jste sly na velký utz? Ja jdu ke svemu gyn. Ve 20+0 a dal mi zadanku jrn na srdicko ale na vrlky utz ne..tak jsem z toho troaku nervozni jestli nezapomnel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.19 10:22

Ahojte, mám asi blbý dotaz, ale radši se zeptám, ať není nějaký problém :oops:
Můžu krátce před velkým ultrazvukem normálně jíst? Mám ho na FNO ve 13 hod a obědvám po 12. hod, dřív to nestihnu. Takže bych byla těsně po jídle. Není to problém? Kdyžtak bych oběd radši nechala po UZV
Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
12.3.19 10:35

Můžeš proč bys nemohla? Žaludek ti nikdo zkoumat nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.19 10:40

@Kriss Tina Tak jestli to třeba nevadí, když budu mít plný žaludek a střeva - např. vím, že je lepší mít plnější močák, tak jestli náhodou nevadí být zrovna nadlábnutá :mrgreen:
Já se na všechno radši ptám, než abych pak měla nějaký problém kvůli blbosti. Prostě taková blbá povaha :mrgreen: Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
12.3.19 10:41

Když jsem byla ve 13tt na velkém utz, měla jsem být nalačno. Ale asi to bylo kvůli odběru krve, zjišťují z ní mj. některé vvv. Bylo to v jiné nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.19 10:46

U toho druhého právě plný močák už být nemá. Jestli si to pamatuji dobře… Můžeš potom napsat jaké to bylo? Byla jsem tam na 1.screeningu a moc nadšená jsem nebyla. Zdál se mi nějaký rychlý a u malého tehdy toho jiný doktor prohlížel víc. Tak jestli tam mám jít i na ten druhý… Jinak samozřejmě držím palečky, ať Ti to dopadne dobře..

• Nahlásit
  • Citovat
13738
12.3.19 10:49

@Štrample obecná ta střeva budeš mít plný tak jako tak, ten obsah z nich ti nezmizí absenci jednoho oběda :D žaludek je zajímat nebude. Já neměla ani ten mocak plný, musela sem předtím na malou, jinak bych se tam za tu půl hodinu pocurala. Na miminko nemá žádný vliv jestli jsi předtím jedla nebo pila, leda jestli chceš aby bylo víc pohyblivé tak si dej něco sladkýho, já tam šla ráno po snídani, snidam sladké a malej na tom utz úplně lítal (což teda malinko komplikovalo takové to zaměřování no). Na lačno se jde max na ten první, ale to je kuli odběrum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama