Velký UTZ u špatného doktora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 07:31
Velký UTZ u špatného doktora

Ahoj, prosím o radu či názory.
Na prvotrimestralnim screeningu jsem byla v lékařském středisku, kde ordinuji dva lékaři. Za týden mě na stejném místě čeká i velký utz. Bohužel jsem se dozvedela, ze jeden z těchto lékařů velmi pochybil pri UTZ moji známé, u jejíhož syna nerozpoznal velkou zdravotní komplikaci. Tak nevím, co teď dělat. Zavolat tam týden před vysetrenim a vyžádat si druhého doktora už asi nepůjde, nejsem žádný VIP pacient. Mám se zkusit objednat někam úplně jinam, i když tu mám za sebou prvni screening? Co byste dělaly vy?

Reakce:
barabrambora
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.01.19 07:37

Já bych zavolala do nějaké větší nemocnice. Tam je to většinou rychle od objednání. Ve kterém jsi týdnu? Já jsem byla na velkém UTZ ve 21 a některé chodí i ve 22.

Uživatel je onlinemau-mau
Závislačka 3433 příspěvků 15.01.19 09:07

Já bych šla podle objednání a doufala, že na mě vyjde ten správný, nebo bych tam zavolala, kdo ordinuje ten den. Mohla bys zkusit říct, že na 1.screeningu jsi byla u toho a toho dr. a že bys ho ráda zas měla. :palec: Pokud tě s tím požadavkem pošlou kamsi, tak buď jít jinam a nebo se při utz pořád ptej na srdce, ledviny, mozek,.. já se taky ptala na některé vady, co jsem znala.(nebylo jich úplně málo :mrgreen:) Doktor nebyl naštvaný a ukázal mi na srdíčku třeba, že moje dítě to má správně :palec: (mám první dítě taky s vadou, kterou nikdo předem neviděl. Tak jsem měla hodně zkušeností, bohužel)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 15.01.19 09:14

Ja bych sla do porodncie, gennetu a podobnych zarizeni, kde maji utz na uplne jiny urovni, je fuk kam pujdes, staci ti zadanka a objednat se… hlavne to, ze dite melo nejakou vadu nemuze jen doktor a utz. Nevime jak to bylo a co to je za vadu. Treba to proste nebylo tak videt v ten moment, pokud krevni testy nic nenaznacovali, tak nemel byt duvod se obavat, ze je neco spatne. 100% ti to potvrdi jen plodovka.

barabrambora
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.01.19 09:19

@Micaella22 Souhlasím. Já jsem měla krevní testy taky v pořádku, ultrazvuky ukázkové a ve 22. týdnu se objevila vvv mozku.

anahita
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 15.01.19 09:54

A jaké má ten doktor hodnocení znamylemar.cz. Tím bych se ridila. To, ze neco nepoznal, mu na povesti nepridalo, ale proste i sebelepsi dontor neni jistota. Ale faky by me to rozhodilo. Asi bych se objednala jinam

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >