Velký vodnatý výtok v těhotenství

215
8.1.21 13:30

Velký vodnatý výtok v těhotenství

Ahoj holky prosím jsem ve 22.tt a chci se zeptat jestli je to normální.. Mám už delší dobu vodnaty výtok.
Ale dnes už to bylo ve větším množství, kychla jsem si a cítila jsem že něco ze mě teče.. Bála jsem se že je to krev ale byl to jen výtok. Doufám Teda že to nebyla plodova voda.
Stává se vám to taky? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5997
8.1.21 13:46

To bude moč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1412
8.1.21 13:47

Mela jsem to v podstate od zacatku do konce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
8.1.21 14:06

@Melodie91 dobrý den, takže je to normální? Nemusím se bát? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
8.1.21 14:20

Měla jsem to taky skoro celé těhotenství. Podle doktora je čirý, nezapáchající výtok normální. Ale pokud se ti to stalo poprvé a ve větším množství asi bych rači dala vložku a zejela do porodnice. Během pár minut zjistí jestli je to plodová voda nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
8.1.21 14:21

@Majka6802
A není to únik moči? Jestli máš strach kvůli té plodovce, tak na to myslím existují testy, které se dají koupit v lékárně. Případně si dej vložku a zajdi na gyndu, kde na to nakapou takovou vodičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
8.1.21 14:24

@Dinomama dobrý den moč to opravdu nebyla :D
Ale už je to dobré :andel:
Kdyby se to náhodou opakovalo tak skočím na gyndu :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
8.1.21 15:10

Já když si ve 22tt kýchla v nějaké „vhodné“ pozici, tak jsem si teda cvrkla :lol:. Vodnatý výtok je jinak normální, taky jsem ho měla dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
8.1.21 15:19

Ahojky, já se jednou probudila a měla jsem mokrá až stehna. Samozřejmě jsme hned jeli do nemocnice, protože jsem myslela, že je to plodovka. Byl to jenom vodnatý výtok a od té doby se mi to stávalo častěji. Pokud si vzpomínám, měla jsem to od 20tt. Tehdy si mě tam nechali na pozorování a vše bylo OK. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
8.1.21 16:03
@Dinomama píše:
@Majka6802
A není to únik moči? Jestli máš strach kvůli té plodovce, tak na to myslím existují testy, které se dají koupit v lékárně. Případně si dej vložku a zajdi na gyndu, kde na to nakapou takovou vodičku.

Ty jsem shanela pred 5 lety, ale v lekarne nebyly. Musela jsem do porodnice s vlozkou. Idealni je porodnicka nebo aspon nejaka neparfemovana nechemicka. U me to tehdy v 21. tydnu opravdu byla plodovka. Bez kychnuti, samo od sebe. Predtim jsem mesic krvacela. Ale nakonec jsem donosila do 39 tt :)

Příspěvek upraven 15.01.21 v 20:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
včera v 20:03

Cauky vim ze asi pisu do jine diskuze ale nechci kvuli jedne otazce zakladat novou. Mela jsem ovulaci minuly tyden a dnes mam opet tahly hlen. Takovy bilkovity ciry a bez zapachu. Snazime se o miminko… Co muze po ovulaci znamenat tento hlen? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
včera v 21:10

Ahoj holky mela jsem ovulaci minuly tyden a dnes mam opet tahly hlen. Takovy bilkovity ciry a bez zapachu. Snazime se o miminko… Co muze po ovulaci znamenat tento hlen? Děkuji
Ovulace byla 9.1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat