Velký zubní můstek

21.1.18 19:56

velký zubní můstek

Má tu někdo opravdu velký/ rozsáhlý zubní můstek?
Třeba přes 6-8 zubů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5026
21.1.18 19:59

Ja mam ted 3 zuby, ale budou mit to predelavat na tech 7.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
21.1.18 20:07

@nataliekovarova37 ahoj já mám 6 zubu nahoře vepředu, Je mi 37 a již mám třetí mustek protože ten prvni byl otřesnej, ten druhej se mi časem znelibil…ted jsem jakžtakž spokojená ale už zas mám roupy :-) mustek mám od 19 let protože jsem měla vrozenou vadu - chybělo mi pár zubů:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.18 20:21

@vertunka
Ahoj, děkuji a jakých 7 zubů?
Kolik zubů ti celkem chybí a kolik jich obrousí?
Měl jsi je zkažené nebo křivé a rovnátka už nezabírala?

@axelina
Také děkuji za reakci.
Jak znelíbil? Jako barevně nebo velikostně?
Kolik zubů ti tedy chybí a na kolika drží ten můstek?

Jo a kolik vás to prosím bude stát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
21.1.18 20:25

@nataliekovarova37 @nataliekovarova37 nenarostly mi dvojky - dnes by se to řešilo implantatama…tenkrát bohužel mustkem 3-2-1-1-2-3 :-( ty první byla metalokeramika a byly otřesný velký! druhý byl celokeramika ale přestala se mi líbit nažloutlá barva a ted mám taky celokeramiku uplně býlý. Metalokeramika vyjde tak na 40 tis a celokeramika kolem 50tis dopředu si dej celokeramiku. pokud to mas vzadu tak s kovem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.18 20:30

@axelina
Mám nahoře i dole dost křivý a vylámaný zuby.
Nahoře mi chybí čtyřka vlevo a jednička je prasklá s dírou do kosti.
Dole čtyřka vlevo a pětka vpravo jsou pryč. Spodní zuby se mi kříží a jedna dvojka je za jedničkou.
No prostě se od puberty stydím na jakéhokoliv usmát a když mluvím, každý se mi dívá do pusy, takže to abych našetřila tak 100tis. na obě patra minimálně, co?
Máš odvahu sem nahrát fotku jak vypadá tvůj můstek nyní a jak je hezky bílý?
Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
21.1.18 21:22

@nataliekovarova37 fotku jsem ti poslala..ale - najdi si dobreho zubaře s referencema dobrýma a nechej si poradit. zrovna ty zuby jsou dost individualni zalezitost… dolu bych dala mustek byt tebou to je třeba ta 20tis a nahoru jednicka se dá vyřešit korunkou… )5tis)..pokud to chceš z gruntu tak 100 tis počítej… ale možná je to škoda..hned vše brousit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
21.1.18 21:22

@nataliekovarova37 jsem shodou okolnosti zubni laborantka :-) jinak fotku mas v meilu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.18 21:33

@axelina
Děkuji,
koukala jsem na to, ale ta fotka je strašně malá.
Nevadí, z dálky to vypadá dost dobře a bíle.
No, bohužel mám ty zuby vážně špatné. Nejsou v řadě, každý je jinak vysoký a barevně by k novým asi také neseděl.
A tam kde ty pracuješ máš někoho osvědčeného či k doporučení?
Kdysi jsem někde četla, že v Praze stojí nový zub i 35tis. v Brně se dá dostat prý na 20tis. a pak jsem četla že celý svět lítá pro nové zuby do Thajka za zlomek ceny, jen bych se bála aby tam na mě nechtěl někdo spíš jen vydělat jako na bílé holce z ciziny.
Budu muset tedy po etapách tady. Nejdřív spodek, pak vršek. Ráda bych mezi předními zuby malou mezírku, jako mám od narození, jen by to bylo asi komplikované, že?
Dva můstky nasazené na jedničkách a končili by na čepu místo chybějící čtyřky a na druhé straně tedy také na čtyřce, kterou tam ještě mám, ale už je také trochu citlivá a asi uvnitř naprasklá. Hrnou mi to všechno dopředu moudráky, které dle snímků totálně leží a hrnou vše vpřed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
21.1.18 21:38

Neblázni do Thajska pro zuby… nevíš co Ti tam daj za material…a jak to pak budeš reklamovat až se ti zuby za 2 roky ulámají třeba? na zuby máš normálně zaruku taky.. zkus na internetu pohledat nevim odkud jsi.. ale jak pises s tou mezerou - jas to mam zrovna tak - mám ten mustek rozdělený a mezi jedničkama mezeru (taky jsem ji měla) ale právě u toho staryho mustku se mi to pak rozlezlo a mezera byla až moc velka. tak ted tam tu mezeru nemam ale mustek mam rozdělený na 2 casti vypadá to přirozeněji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2695
21.1.18 22:52

Já můstek přes 5 zubů a stálo mě to 20tis. Měla jsem trhanou šestku a sedmičku. Tak proto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
22.1.18 09:13

Ja mam paradontozu, sami od sebe mi padaji zuby. Mam v planu 2 mustky nahoru a 2 dolu celkem za 80 tisic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat