Velmi bolestivá menstruace a HA

2.5.20 22:06

Velmi bolestivá menstruace a HA

Dobrý den. Mám nesnesitelně bolestivou menstruaci a velmi silnou. Byla jsem u gynekolozky, dokonce u dvou a ani jedna mi normalně neporadila a ani se mi nesnažili nijak pomoct. Leky co mi napsaly mi vubec nezabírají. Máte nekdo s tímto zkušenosti? Popř. pomohla by HA. Jinak je mi 16 let - menstruaci mám ustálenou akorát bolesti jsou pořád vyšší a vyšší. Prášky drive pomahaly, ale ted si musim dat dva naraz, aby se mi na chvili ulevilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1523
2.5.20 22:16

@Anonymni holcina ja bych sla do HA… hodne holek ted s tim prestava nebo me odsoudi, ze Ti radim ji zacit brat uz v 16ti… ale sama za sebe bych byla fakt rada kdybych ji taky uz v tule dobu zacla brat. Beru HA od 19. Je mi 32 dite jeste nemam a vzhledem k absenci partnera jeste nejakou dobu nebude, ale diky boze za HA… diky ni je menstruace o dost snesitelelnejsi nez bez ni a hlavne kratsi… cca tri-ctyri dny a mam po ni.
Jinak vysazovala jsem za tu dobu jen jednou na cca osm mesicu (posledni pokus obnovit s byvalym lepsi sexualni zivot… a taky posledni neb se ukazalo ze bez HA mi k tomu vsemu prestal jeste vonet), ale menstruace i s ovulaci mi naskocily jak hodinky takze ani delsiho brani se nebojim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
2.5.20 22:45

Měla jsem to taky, dlouho na to moje doktorka kaslala. Pak se přišlo na nějaký problém a nasadila se ha, která na tohle pomohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.20 22:48

@lachtanice86 Hned po karanténě zajdu k doktorce, která vim, že je dobrá. Akorát moje mamka s tim nesouhlasi, což chápu. Ale nechápu že segře, ktere je 17 tak ji to ještě cpe a to nemá žádné takové problemy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
2.5.20 23:46

@Anonymni holcina no tak třeba tvoje ségra už s někým spí, nebo bude a tak tvoje mamka řeší potencionální jiný problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.20 12:28

@lachtanice86 My máme kluka obě, ale z nějakýho duvodu mamka nechce ať ji mám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat