Velmi bolestivá ovulace

3175
30.11.19 20:45

Velmi bolestivá ovulace

Máte některá stejný problém? Po druhém porodu mám velké bolesti během ovulace. Nemůžu nic dělat, jen ležet a čekat až to přejde. Kolikrát ani prášek nezabere. Pomohla by asi HA. Doktorka mi ji nedoporučuje kvůli migrénám a křeč. žilám. Pak ještě doporučila pupalku. Ale to třeba trvá i 3 měsíce než zabere. Nemáte některá ještě jinou radu? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.11.19 20:58

@trybitka mám to také, zrovna dnes jsem myslela, že lehnu. Prášky nejím, takže vždy čekám než to přejde. Možná za odměnu zase nemám menstruační bolesti. Dříve to bývalo naopak. Docela mi ale pomáhá teplá vana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13480
30.11.19 21:02

Mě trápí taky :zed: dostala jsem řadu brát gynex, brala jsem dva cykly a už ten druhý cyklus byla trošku lepší. Jenže pak jsem otěhotněla a potratila a teď jsem měla po potratu zánět dělohy a ovulace proběhla zase bolestivá, ale bylo to ještě do toho zánětu. Zase teda hodlám brát gynex a uvidím, snad brzy otěhotním a budu mít na chvíli pokoj. Ale řady uvítám taky ;) možná by bylo fajn cvičit pánevní dno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13480
30.11.19 21:03

Mě trápí taky :zed: dostala jsem řadu brát gynex, brala jsem dva cykly a už ten druhý cyklus byla trošku lepší. Jenže pak jsem otěhotněla a potratila a teď jsem měla po potratu zánět dělohy a ovulace proběhla zase bolestivá, ale bylo to ještě do toho zánětu. Zase teda hodlám brát gynex a uvidím, snad brzy otěhotním a budu mít na chvíli pokoj. Ale řady uvítám taky ;) možná by bylo fajn cvičit pánevní dno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16488
30.11.19 21:45

Po porodu to mám taky. Zrovna dnes. Málem to se mnou seklo, nemohla jsem se ani narovnat, schoulela jsem se a čekala.. A k tomu mám i bolesti při ms. Fakt paráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
30.11.19 21:53

Ten gynex zkusím. Díky za tip. Těhotenství už neplánuji. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6019
30.11.19 22:51

Zkus kontryhel - čaj. Buď trochu pomůže a nebo nic nezkazi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6019
30.11.19 22:54

JÁ ty v bolesti mám taky, ale naštěstí většinou jen par hodin.
Jen když jsem byla po potratu, tak ten první měsíc to bylo podobně jak je popsáno výše - seklo to se mnou doslova o zem a na pohovku mě musel přemístit partner, nemohla jsem se tak 2-3 h bolesti ani pohnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
1.12.19 07:01

Mám to podobně. Nejvíc mi na ovulační bolesti zabírá teplý obklad tj. termofor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat