Velmi bolestive kakání u miminka

Anonymní
22.3.20 16:33

Velmi bolestive kakání u miminka

Ahoj maminky, jdu si k vám opět pro radu. Dcerka (9měsíců) má už cca 3 měsíce problémy s kakáním. Kadí tak jednou za 2-3 dny a jak začne tlačit, hrozně pláče a je na ní vidět jak ji to moc bolí :nevim: Stolici má trochu tužší a vždy se jí snažím pomoc přitlačením nožiček na bříško, aby to šlo rychleji a dlouho netrpěla. Přijde mi, že se jí zadeček při tom kakání jakoby vždycky vyhřezne ven. Okolí zadečku má červené. Byli jsme u naší Dr i u chirurga ale jediné co nám řekli je, že máme omývat řepíkem a mazat. Pápá příjrmy + hipp ha. Moc děkuji za rady a zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3262
22.3.20 16:43

Zkus ji do příkrmu, čaje dávat svestkove pyré, šťávu. Dceři to pomáhalo zředit stolici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 16:59

@Martha03 děkuji, zkusím (zakladatelka)

• Nahlásit
  • Citovat
1297
22.3.20 17:37

Nebo lžičku olivového oleje.. Možná může být i kokosový.. A namazat tím olejem i anální otvor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 17:47

A nebo mixnuté vařené ovesné vločky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1036
22.3.20 17:54

Malá na to trpela od roka co nebyla kojená. Jediné co opravdu pomáhalo je Lactulosa, dávka rano, vecer pokud jeden den nekadila tak jsem hned dalsi nasadila. Bojovali jsme s tim tak pul roku v ruznych intervalech, ona mi poradne do roku a pul nechtela jist. Ted je ji 19 m a konecne ji a je to dobre. Zadecek jsem mazala Bepanthenem tim hojicim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
22.3.20 21:10

Určitě doporučuji švestky(šťávu, přesnídávku).Měli jsme stejný problém, kakání 1× za 4 dny a vždy s pláčem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama