Velmi brzké druhé těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mysiceles
Kecalka 179 příspěvků 08.03.18 13:11
Velmi brzké druhé těhotenství

Ahoj! :mavam: měla bych otázku pro ty, kterých se to týká. Moje situace je ta, že jsem brzy otěhotněla.. doma mam 4 měsíčního chlapečka. Dá se vůbec zvládnout těhotenství takhle brzy po sobě - už jenom nutričně třebas? Další věc je, že první šel neplanovanym císařem ( ale vše bylo ok jen měl snuru kolem krku a kontrakce ho dusily ). Asi to vypadá dost beznadějně a nejspíš lékařka doporučí přerušení těhotenství že.. :,( :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Fonty
Kecalka 459 příspěvků 08.03.18 13:15

Myslím že pokud je zhojená jizva po císaři není důvod k přerušení. Ideální stav to sice není ale stalo se… ale jen kvůli jizvě. V ničem jiném problém není.. až na ten mazec s dětmi takle blízko :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 18333 příspěvků 08.03.18 13:15

Jediný důvod by mohlo být brzké otěhotnění po císaři. To jediné by byla komplikace. Jinak maminek co mají děti cca rok po sobě mám v okolí i rodině hodně. Takže jediný problém kde bych řešila nějaké doporučení, názor lékaře by byl ten císař. V ničem jiném to problém není, natož nutriční apod.

Keyllah
Echt Kelišová 7941 příspěvků 08.03.18 13:16
@Mysiceles píše:
Ahoj! :mavam: měla bych otázku pro ty, kterých se to týká. Moje situace je ta, že jsem brzy otěhotněla.. doma mam 4 měsíčního chlapečka. Dá se vůbec zvládnout těhotenství takhle brzy po sobě - už jenom nutričně třebas? Další věc je, že první šel neplanovanym císařem ( ale vše bylo ok jen měl snuru kolem krku a kontrakce ho dusily ). Asi to vypadá dost beznadějně a nejspíš lékařka doporučí přerušení těhotenství že.. :,( :zed:

proč přerušit? myslíš kvůli jizvě po CS? to je tak jediné, co mě napadá. Jinak vše okolo, se dá nějak řešit. Taky dost záleží, co by jsi chtěla ty ;)

jankajj
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 08.03.18 13:20

Nikdo tě nebude přesvědčovat do přerušení těhotenství, ani tvoje doktorka.
Max. se bude divit, že tak brzo..
Zvládnout se to dá, můj partner je z dětí mezi kterýma je rok a 2 měs.

JituleF
Závislačka 4309 příspěvků 08.03.18 13:21

@Mysiceles Mně doktorka doporučovala otěhotnět až půl roku po císaři, ale 4 měsíce už myslím není tak úplně kritické, pokud se cítíš dobře a jizva je zahojená. Já nakonec otěhotněla 9 měsíců po císaři a nemám žádné problémy (ale jsem teprve v 6.měsíci). Držím palce!

elot
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 08.03.18 13:27

Přesně takhle jsem byla těhotná. Čtyři měsíce po porodu. Akorát že jsem k tomu měla ještě tříleťáka. Takže třetí. Byl to mazec, ale když odrostli tak je to dobrý. Mají k sobě blízko a všechny je zabavíš stejně.

azalia
Kecalka 219 příspěvků 08.03.18 13:28

Manžel a švagrová jsou od sebe přesně 11 měsíců :-)
Jediný problém by snad mohl být v té jizvě, ale to musí posoudit lékař - může jizvu vyšetřit pomocí UZ.

BlaSi
Povídálka 31 příspěvků 08.03.18 13:40

Ja se tez priklanim k tomu, ze pokud nebude namitat lekar kvuli sekci, da se to zvladnout. Manzel se svagrovou maji mezi sebou 16 mesicu…

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 22405 příspěvků 08.03.18 13:48

Neteře jsou od sebe 13 měsíců a obě císařem. Neměl by to byt problem, pokud nebyly po 1. nějaké velké komplikace. ;)

Elenloth
Závislačka 3661 příspěvků 5 inzerátů 08.03.18 14:05

@Mysiceles Pokud jsi nemela po cisari komplikace a hojeni probehlo v pohode, tak to bude dobry. Otehotnela jsem pet mesicu po cisari a v pohode. Dokonce jsem mela nadeji na prirozeny porod, ale mimino bylo nakonec moc velke. Akorat kojeni slo brzy do kopru, od 6. mesice byl nejstarsi na UM.

Hadumi
Extra třída :D 12897 příspěvků 08.03.18 14:06

Takže ta mega únava je miminkem, jo? Gratulace :jazyk:

KalamityJohn
Kelišová 5236 příspěvků 08.03.18 14:12

Neužitečná informace pro dnešek:

Dětem narozeným do roka po sobě se v anglosaském světě říká irská dvojčata :mrgreen:

Uživatel je onlineAgrion
Závislačka 2638 příspěvků 08.03.18 14:38

@Mysiceles Blbost… zadnej gyndar to jen kvuli kratkemu odstupu preruseno nedoporuci. Taky mam 2 decka - obe akutni sekci 14 mesicu od sebe a tehotenstvi bylo nekomplikovane.

Mysiceles
Kecalka 179 příspěvků 08.03.18 15:11
@Hadumi píše:
Takže ta mega únava je miminkem, jo? Gratulace :jazyk:

Zřejmě ano ;) Mudr tam jeste nic nevidí ale testy mám pořád pozitivní a příznaky taky přetrvávají. Pri vyšetření teda to bylo 18 DPO tak snad je to ok.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama