Reklama

Velmi brzké druhé těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mysiceles
Kecalka 234 příspěvků 08.03.18 13:11
Velmi brzké druhé těhotenství

Ahoj! :mavam: měla bych otázku pro ty, kterých se to týká. Moje situace je ta, že jsem brzy otěhotněla.. doma mam 4 měsíčního chlapečka. Dá se vůbec zvládnout těhotenství takhle brzy po sobě - už jenom nutričně třebas? Další věc je, že první šel neplanovanym císařem ( ale vše bylo ok jen měl snuru kolem krku a kontrakce ho dusily ). Asi to vypadá dost beznadějně a nejspíš lékařka doporučí přerušení těhotenství že.. :,( :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Fonty
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 08.03.18 13:15

Myslím že pokud je zhojená jizva po císaři není důvod k přerušení. Ideální stav to sice není ale stalo se… ale jen kvůli jizvě. V ničem jiném problém není.. až na ten mazec s dětmi takle blízko :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19547 příspěvků 08.03.18 13:15

Jediný důvod by mohlo být brzké otěhotnění po císaři. To jediné by byla komplikace. Jinak maminek co mají děti cca rok po sobě mám v okolí i rodině hodně. Takže jediný problém kde bych řešila nějaké doporučení, názor lékaře by byl ten císař. V ničem jiném to problém není, natož nutriční apod.

Uživatel je onlineKeyllah
Echt Kelišová 8897 příspěvků 08.03.18 13:16
@Mysiceles píše:
Ahoj! :mavam: měla bych otázku pro ty, kterých se to týká. Moje situace je ta, že jsem brzy otěhotněla.. doma mam 4 měsíčního chlapečka. Dá se vůbec zvládnout těhotenství takhle brzy po sobě - už jenom nutričně třebas? Další věc je, že první šel neplanovanym císařem ( ale vše bylo ok jen měl snuru kolem krku a kontrakce ho dusily ). Asi to vypadá dost beznadějně a nejspíš lékařka doporučí přerušení těhotenství že.. :,( :zed:

proč přerušit? myslíš kvůli jizvě po CS? to je tak jediné, co mě napadá. Jinak vše okolo, se dá nějak řešit. Taky dost záleží, co by jsi chtěla ty ;)

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 08.03.18 13:20

Nikdo tě nebude přesvědčovat do přerušení těhotenství, ani tvoje doktorka.
Max. se bude divit, že tak brzo..
Zvládnout se to dá, můj partner je z dětí mezi kterýma je rok a 2 měs.

JituleF
Závislačka 4799 příspěvků 08.03.18 13:21

@Mysiceles Mně doktorka doporučovala otěhotnět až půl roku po císaři, ale 4 měsíce už myslím není tak úplně kritické, pokud se cítíš dobře a jizva je zahojená. Já nakonec otěhotněla 9 měsíců po císaři a nemám žádné problémy (ale jsem teprve v 6.měsíci). Držím palce!

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 13:27

Přesně takhle jsem byla těhotná. Čtyři měsíce po porodu. Akorát že jsem k tomu měla ještě tříleťáka. Takže třetí. Byl to mazec, ale když odrostli tak je to dobrý. Mají k sobě blízko a všechny je zabavíš stejně.

azalia
Kecalka 299 příspěvků 08.03.18 13:28

Manžel a švagrová jsou od sebe přesně 11 měsíců :-)
Jediný problém by snad mohl být v té jizvě, ale to musí posoudit lékař - může jizvu vyšetřit pomocí UZ.

BlaSi
Povídálka 34 příspěvků 08.03.18 13:40

Ja se tez priklanim k tomu, ze pokud nebude namitat lekar kvuli sekci, da se to zvladnout. Manzel se svagrovou maji mezi sebou 16 mesicu…

veria
Generální žvanilka 23365 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 13:48

Neteře jsou od sebe 13 měsíců a obě císařem. Neměl by to byt problem, pokud nebyly po 1. nějaké velké komplikace. ;)

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 08.03.18 14:05

@Mysiceles Pokud jsi nemela po cisari komplikace a hojeni probehlo v pohode, tak to bude dobry. Otehotnela jsem pet mesicu po cisari a v pohode. Dokonce jsem mela nadeji na prirozeny porod, ale mimino bylo nakonec moc velke. Akorat kojeni slo brzy do kopru, od 6. mesice byl nejstarsi na UM.

Uživatel je onlineHadumi
Extra třída :D 13379 příspěvků 08.03.18 14:06

Takže ta mega únava je miminkem, jo? Gratulace :jazyk:

Uživatel je onlineKalamityJohn
Kelišová 6178 příspěvků 08.03.18 14:12

Neužitečná informace pro dnešek:

Dětem narozeným do roka po sobě se v anglosaském světě říká irská dvojčata :mrgreen:

Agrion
Závislačka 2776 příspěvků 08.03.18 14:38

@Mysiceles Blbost… zadnej gyndar to jen kvuli kratkemu odstupu preruseno nedoporuci. Taky mam 2 decka - obe akutni sekci 14 mesicu od sebe a tehotenstvi bylo nekomplikovane.

Mysiceles
Kecalka 234 příspěvků 08.03.18 15:11
@Hadumi píše:
Takže ta mega únava je miminkem, jo? Gratulace :jazyk:

Zřejmě ano ;) Mudr tam jeste nic nevidí ale testy mám pořád pozitivní a příznaky taky přetrvávají. Pri vyšetření teda to bylo 18 DPO tak snad je to ok.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

První díl StarDance? Vytančený mozek i vybuchující bomba „Geňa“

Živě z Prahy se nám konečně, po dvouleté pauze, ohlásila taneční show... číst dále >

Marcela Holanová (68): Jsem moc sexy na to, abych hlídala vnoučata

Marcela Holanová (68) je známá zpěvačka, jejíž jméno média dlouho skloňovala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >