Velmi brzké příznaky těhotenství

11.4.17 18:08

Velmi brzké příznaky těhotenství

Zdravím holky, poprosím o názory..vím, že mi spousta z vás napíše, že je blbost to řešit takhle brzy, že mám počkat na ms atd..ale přesto se zeptám..Snažíme se o miminko, tři týdny beru Inofolic, mám týden po ovulaci a týden před ms, už pár dní mě bolí celý podbřišek, velmi slabě špiním, jsem nafouklá, ovšem prsa nejsou vůbec bolestivá ani citlivá..dnes jsem nevydržela a udělala si test, ten negativní..nikdy mimo cyklus ani při ovu jsem tyto problémy neměla, tak se ptám, jestli je alespoň malá šance, že se zadařilo..ms mám dostat 18,ale do té doby asi nevydržím:)snad najdu u podobných snažilek pochopení. Dík holky za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1282
11.4.17 18:11

Šance je vždy 50/50.Nic víc v tuhle chvíli nevykouzlíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12318
11.4.17 18:28

Teda nejsem odbornik, ale mne to zni optimisticky, snad me nekdo opravi. Nejdriv mas ovulaci, vajicko se uvolni aputuje, potka spermii a musi se usadit ve sliznici v deloze..to cele trva tak nejak tyden? no a pri tom se pry obcas tak nejak trochu spini…v kazdem pripade ti preji at se zadari! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 18:32

Mám naprosto stejné příznaky :mrgreen: :mrgreen: nesnažíme se, jen necháváme volný průběh. MS bych měla dostat 16, tak dám vědět :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 19:00

Mám stejne příznaky, úplně bolesti jak kdybych mela dostat ms ale tu mám dostat až za týden, a taky me tak jakoby pícha v podbrisku a prsa mám na dotyk citlivější a mám hlad Ikdyz se najim tak mi je jako bych nejedla :D… ale nespinim… jenom mám jakoby výtok… muže to byt tehu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 19:32

Holky díky za názory, vím, že na to nemám myslet, nemám se k tomu upínat atd atd ale prostě to nejde:)tak se pozoruju:)uvidíme za týden, jestli budu zklamaná nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 20:07

Ještě mi holky prozraďte, kdy si mám udělat další test…až když nepřijde ms? díky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 20:10

Pro vetsi jistotu až kdyz se nedostavi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
22.6.18 16:29

Ahoj holky, oživuji diskuzi.

Vím, že to tu probíhalo několikrát a že si mám počkat na test ideálně v době vynechané MS. Ale prostě už se snažíme dlouho a já už jsem z toho na hlavu a tento cyklus je jiný. 6DPO večer mě začala pobolívat prsa, ale jen na dotek - jako by tlak, ale nic výrazného. A od 7DPO mám pobolívání v podbříšku, jako by při ovulaci, vlevo v oblasti vaječníku jako by opravdu chtěl prasknout folikul. Ty bolesti byly tak silné, že mě to vystřelovalo do zad do SIčka a pak jsem odpoledne i zašpinila, jen jednou a jen na kalhotkách, čípek je jinak čistý. Tahle ta bolest jako by ovulační trvala ještě včera, kdy se teda spíš rozbolely záda (nikdy na bolest zad netrpím, opravdu nikdy!) a dnes záda dobrý a „ovulační“ bolesti jen občas a mírně. Prsa bolí střídavě během dne - nesmím je mačkat a musím je mít v pevné podprsence, rozhodně ne bez podprsenky.

Moje otázka nezní - jsem těhotná? Ale - měla jste některá takové bolesti??? Jakoby při ovulaci nebo opravdu všechny jste měly jako „příznak“ těhu před MS bolesti v podbříšku jako by měla přijít MS?
Strašně ráda bych už měla naději. Je to opravdu rok a do teď bez jediného ani náznaku příznaku těhu, tento měsíc to tělo reaguje konečně jinak. Ale i tak - přijde mi to „málo“ a jiné než, co jsem se tady za tu dobu dočetla. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
22.6.18 16:54

Mě bolela prsa. A bolelo mě v podbřišku teda spíš pichalo a to docela dost. A v puse jsem měla kyselou pachuť a pořád jsem běhala na malou. Ale ze všeho nejvíc asi ta prsa, kvůli nim jsem si dělala nakonec TT, i když jsem těhotenství považovala za vyloučené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10018
22.6.18 16:56

@Lenule31 každá to má jinak. Vydrž do termínu ms a nepremyslej nad tím. Člověk si dokáže vsugerovat cokoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.18 17:13

rok je ještě v pohodě, nám se zadařilo až po čtyřech letech … :-) mě tedy hned zkraje bolela prsa i píchání v podbřišku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
22.6.18 17:42

@Hlaholice @lachtanice86 @Pettcherry holky, moc děkuji, je mi jasný, že se musí počkat. Já se ani neptám, jestli jsem těhotná. Ale jestli podle toho, co se mi teď děje a po celým roce konečně nějaká změna v tom, co se děje, ťo může být aspoň příznak. Jinak ty měsíce byly stejné. Občas nějaké to píchnutí samozřejmě bylo a říkala jsem si, co kdyby. Ale teď je to jiné, opravdu bolesti jako při ovulaci. Tak jestli by to mohl být příznak taková bolest. Prsa všude čtu, že je to opravdu bolest. Takže to jako tak hrozně nepociťuju, když stačí pevná podprda a pak můžu spát i na břiše.

@Pettcherry popravdě, necítím se na to, že bych měla ještě věk na to, jen tak čekat 4 roky, jestli se teda zadaří. A ani nevím, jestli bych to zvládla psychicky. Přece jen, už teď to úplně nedávám. ;)
A sugesce… myslím, že bych si spíš vsugerovala bolest jako na MS a ne na ovulaci. Protože tohle tu popsala snad jednou jedna uživatelka. A to jsem se dočetla až teď v těchto dnech, co se po tom pídím, jestli to tak některá měla. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5664
22.6.18 17:51

@Lenule31 me ted treba po kazdem jidle páli žáha, naposled me palila na konci prvniho tehotenstvi. Na test je jeste sakra daleko, ale nadeje tu je. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
22.6.18 17:53

@Lenule31 No ony taky zase až tak nebolely, spíš to byl priznak, který začal jako první a držel se mě nakonec asi dva měsíce. A který jsem nejvíc vnímala a nejvíc mě obtěžoval. No, vlastně vzhledem k tomu, že jinak nemám skoro žádné potíže, byl to takový můj hlavní
příznak tehotenstvi. Co se píchání břicha týče, tak nejsem zvyklá, že by me něco pichalo při ovulaci ani před MS, takže rozdíl neporovnam. Ale přeju ti, aby ti to vyšlo a byla jsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama