Velmi časté zvracení - je to normalní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 07.02.17 09:49
Velmi časté zvracení-je to normalní?

Ahoj holky :( o mimi se snažíme s přítelem už dlouho a každý měsíc jsem si byla jistá, že jsem těhotná.. no, ale pak se dostavila mrcha.
tento měsíc je vše uplně jinak.. asi dva dny zpátky, v den, kdy jsem měla dostat MS, jsem přestala mít na všechno chuť, všechno jsem musela zapíjet, jinak jsem měla pocit, že půjdu okamžitě na záchod, byla jsem unavená, brečela jsem kvůli prkotinám.. včera jsem si dělala těhotenský test a byla tam taková druhá skoro neviditelná čárka, tak jsem si řekla, že to zase příjde, protože to už se mi jednou stalo a nakonec jsem to dostala, ovšem, to co se mi stalo dnes, se mi ještě nestalo. vzbudila jsem se v půl 3ráno a běžela jsem na záchod… říkala jsem si že jsem snad vyzvracela všechno, co sem mohla.. ale šla jsem za chvilku po 2,3,4… a je holky 9:47 a já jsem byla minimalně 10× zvracet.. :,( je mi tak zle… dokonce jsem se omluvila v práci a to já vůbec nedělám, když to není vážný… hrůza.. co si o tom myslíte? že je to začátek těhu? tak brzo, když na testu ani není viditelná čárka? jak jste to měli vy? a co pomáha proti zvracení?

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 07.02.17 09:55

S největší pravděpodobností máš střevní chřipku či nějakej jinej bacil, nemůžeš těhotensky zvracet aniž bys měla v těle vyplavenej těhotenskej hormon hCG.

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 07.02.17 09:55

Může to být střevní chřipka…, ale taky nemusí. Mě bylo ode dne kdy jsem měla dostat menstruaci strašně zle, celé dny. Na zvracení je dobra kols po lžičkách ledová ale tak lžička za 5 minut další, nebo cucat led…

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 07.02.17 09:57

Uvidíme, domluvili jsme se s přítelem, že dnes zajedeme na gyndu, tak uvidíme.. :nevim: je to holky strašný :(

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 07.02.17 10:00
@parlira22 píše:
Uvidíme, domluvili jsme se s přítelem, že dnes zajedeme na gyndu, tak uvidíme.. :nevim: je to holky strašný :(

Gynekolog nemá se zvracením nic společného. A pokud nemáš ani těhotenský test pozitivní, tak doktor uvidí na ultrazvuku úplný prd. Spíš si zajeď k obvodní, může to být cokoli od střevní chřipky po norovirus třeba.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 07.02.17 10:06

@parlira22 běž k obvodnímu a hlavně řekni, že se snažíte o dítě a můžeš být těhotná

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >