Velmi citlivá oblast kolem klitorisu

13496
17.4.10 16:19

Velmi citliva oblast kolem klitorisu

Ahoj
mam takovy intimnejsi dotaz.
Od ctvrtku mam celkem citlivy klitoris a okoli kolem nej,kdyz jsem se divala tak je to cele hodne cervene,normalne to je jemne ruzove,boli me to pri utirani kdyz jdu na zachod.
Takove problemy obvykle nemam,nevim zda mam jit v pondeli na gynde ci ne..Uprimne,moc se mi tam nechce.
Mam zrovna obdobi ovulace,takze trosku vytok,je mozne ze ten to drazdi?Nikdy se mi tohle nestalo,tak proto se ptam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6955
17.4.10 18:19

Já nevím jestli ti nějak pomohu, ale může to být i jen „zapařené“, zkus omýt klasicky vodou po každé toaletě a osušit zlehka aby tě to nebolelo, pak eventuelně použít dětský krém na opruzeniny. Pokud se to nezklidní zkusila bych po víkendu gyndu. Může to být počínající kvasinková infekce třeba, tím tě nechci děsit, jen pokud máš doma imazol, tak bych to natřela, uvidíš jestli to trochu pomůže.
Držím palce aby pomohlo a bylo lépe! Vím jak je to nepříjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.10 19:59

jj to co psala VELCHI bych taky zkusila udělat. Já měla zase svědění všude možně…pomáhala mi studená sprcha. Jinak zkus ještě sedací koupel s bylinkami :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6847
17.4.10 20:21

Kvasinky, taky me to obcas takhle boli. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
17.4.10 21:01

zanet kvasinky to na stopro nejsou,mela jsem je pred porodem skoro porad a tohle je neco jineho.

velci tak jsem namazala imazolem a uvidim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
17.4.10 21:13

Ještě zkus vysadit sprcháče a v žádným případě nepolehávej ve vaně, jen se sprchuj, pokud možno používej jen int. gel, já měla něco podobnýho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7866
17.4.10 21:35

tami zrovna řešim to samý :zed: :oops: zkusim co ti tu poradily holky. Na gyndu se ted nedostanu, malej jen na ATB a nemá kdo hlídat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
17.4.10 21:41

Já bych tu gyndu nějak nehrotila a zkusila jsem první něco sama.. já tam taky letěla jak praštěná a stejně se nic novýho nedozvěděla… může to být hygienou, nevhodným spodním prádlem… mě třeba v těhotenství začalo vadit prádlo, který jsem vždycky nosila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
17.4.10 21:44

Bohužel to vidím taky na kvasinky :-? Svého času jsem si užila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4271
17.4.10 22:04

Já se přikláním taky ke kvasinkám nebo mykóze. Já měla nedávno mykózu po ATB a bylo to přesně to, co popisuješ. Já tedy došla až k bílému povlaku, ale začalo to takhle. Pomohl mi Clotrimazol. Nevím, jestli je volně dostupný, já ho měla na předpis. A měla jsem i zaváděcí globule. Zkus ale i ten Imazol, ten má asi podobné účinky. A nejhorší to bylo vždycky v době ovu, právě kvůli tomu výtoku, který to šířil z pochvy ven. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
17.4.10 22:11

No a to ted jeste beru ATB takze se to jeste zhorsi.
No ale zajima me z ceho bych to mohla mit kdyz sex nemam.
Ve vane nelezim,sprchuji se ale nejake drazdive gely nebo mydla vubec nepouzivam.
Uvazovala jsem ze treba kvuli pradlu ale peru porad v tom stejnem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
17.4.10 22:13

Tami- je to z těch antibiotik na stoprocent! Ty vyvolají kvasinky raz dva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
17.4.10 22:16

Já bych se taky přikláněla k nějaké mykóze. Občas mám tyhle příznaky co píšeš, když třeba nastydnu. Taky mě to bolí, pálí i při čurání. :-( Řešila jsem to zrovna před měsícem. A jelikož jsem zrovna musela na gyndu na odběr krve, tak jsem se o tom bavila se sestřičkou. Ta mi poradila bylinné koupele (kontryhel) a taky vaginální gel s tee tree olejem. Shodou okolností ho mám doma pořád v zásobě. Používám ho i normálně, nejen teď v těhotenství a vřele doporučuji. :think: Dá se koupit skoro v každé lékárně. V balení je asi 5 ampulek a stojí asi 170korun. Kolikrát mi stačí vzít jen tři a je po problému. Hlavně tee tree olej desinfikuje a je to přírodní bez chemii. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
17.4.10 22:51

Betty zapomnela jsem napsat ze ty ATB beru az od patku a tohle mam od ctvrtku.

Habebe no ja si myslela ze to muze byt neco jako zanet mocaku,bylo celkem chladno,prselo,jeden den jsem mela vodu i v botach,ale kdyz jsem mela parkrat zanet mocaku tak to byl des a vim ze nez jsem dostala nejake prasky tak jsme pri curani myslela ze umru.
Jinak na ten gel se mrknu v lekarne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neononion
27.11.11 19:11

kvasinky

Ahoj, a co jste pouzivaly na ty kvasinky? a jaky jste mely priznaky? A „vylecilo“ se to samo a porad opakovalo nebo jak? diky moc, kdyztak mi napiste na email, prosim. t.kykina@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama