Velmi jemné vlasy, případně málo vlasů - vaše tipy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaimeG
Kecalka 374 příspěvků 26.10.18 16:17
Velmi jemné vlasy, případně málo vlasů - vaše tipy?

Holky, vy co máte jemné vlasy, co používáte, jak si je upravujete? Já s tím bojuju celý život, vyzkoušené mám vše možné, ale napadlo mě, co ostatní :)

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 2 inzeráty 26.10.18 16:49

Já s tím bojuju tak, že si je střihem na krátko. Mikado k bradě, s ofinou, tu si ale teď nechávám dorust. Jinak mi nikdy nepomohlo nic. Vlasu mam hodne, ale jsou sztasne tenky a jemny, splihly, rovny draty… ale uz jsem si zvykla :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 26.10.18 16:57

Ja je natacim kulmou. Ne do prstynku jen volnější vlny a hezky to nabyde na objemu. Když jsem lina, tak natupiruju a chytnu do culíku. Nějaká kosmetika mi nikdy moc nepomohla

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1708 příspěvků 26.10.18 16:59

Taky mi nikdy nic nepomohlo.. :nevim: chce to kratší střih a max obden mýt a pořádně vyfoukat, tužidlo nejlíp ve spreji a nanášet jen ke kořínkům.. a druhej den je to stejně hrůza :lol:

Jeremi
Kecalka 259 příspěvků 26.10.18 17:26

Tak já se taky hlásím. Základ je dobrý střih a zapomenout na dlouhé vlasy (vypadají hrozně zplihle, culík je z toho maximálně takový myší ocásek). Šampon jsem zjistila, že to chce jedině průhledný, nic mléčného, kondicionér spíš ne, maximálně nepatrně bezoplachového rozčesávadla, jestli se vám ty vlasy taky cuchaj. Rozhodně tužidlo a rozhodně foukat. Nejlépe mi to jde přes tenhle polokruhový kartáč:
https://www.dm.cz/…5456243.html
A nedám dopustit na suché šampony ve spreji.

radkka
Generální žvanilka 20690 příspěvků 26.10.18 18:03

Já mám vlasy šíleně jemné, nosím je na mikádo… naštěstí jsou jemně vlnité, vypadá to objemnější. K mé smůle mi strašně rychle rostou, takže jsem u kadeřnice jako doma.

FreakyBee
Stálice 81 příspěvků 26.10.18 18:13

Já nemůžu mít ofinu, protože aby vůbec nějaká byla, jsou potřeba vlasy z skoro z poloviny lavy, jak jich mám málo :cert:
Takže bez ofiny, jedině pak tužidlo a zvlněné max. po ramena, jinak vypadám jak zmoklá slepice :(

zudina
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 26.10.18 18:26

Ja mam hooodne jemne vlasy a mam je skoro do pasu, takze i jemny muzou byt dlouhy. Neni to samozrejme super afro haro, ale to nevadi. Pomaha mi tuzidlo od L’Oréal c 5 po cely delce vlasu a navrch jeste termo sprej taky od L’Oréal. A sampon na objem pd Redken .

-Vikiviki-
Stálice 70 příspěvků 26.10.18 18:52

Mně naopak pomáhá, když nedávám žádnou kosmetiku, ale chvíli to trvalo, než se vlasy vzpamatovaly. Používám hlavně šampon bez silikonů - lépe se to s ním češe, ale vlasy to dost zatěžuje, obaluje je to a oni pak mají tendenci zplihnout a rychleji se mastit. A také bez parabenů a bez barviv. Oblíbený mám z Yves Rocher. Kondicioner nikdy, právě kvůli rozčesávadlům. Nepoužívám žádné masky, nic, jen to zbytečně vlasy zatěžuje a nikdy jsem efekt neviděla. A naučila jsem se vlasy mýt co nejméně. Začínala jsem ob den, po půl roce jednou za tři dny. Teď je myju tak jednou za 5 až 6 dní a jsou úplně v pohodě, nemastí se. Dělala jsem to tak, že jsem si nechala narůst malinko delší vlasy a pletla jsem je do copanu, tam se ten jeden den bez mytí ztratí a člověk se ve společnosti nestydí, o víkendu, když jsem byla doma, tak se to neřešilo a byl z toho den bez mytí navíc. Nefoukám, netupíruji, nekulmuji, negeluji. Nebarvím. Toto je jediné, co mi pomohlo a je to fakt znát, ale na těch pět dní jsem se dopracovala za nějaké 3 roky no…

dudulinka
Povídálka 16 příspěvků 26.10.18 19:23

Mám jemné vlasy, docela dlouhé. Mně nejvíc pomohl přechod na přírodní kosmetiku. Díky tomu jsem si po deseti letech mikáda dovolila narůst dlouhé vlasy. Bohužel mám sklon k padání. Prostě každej rok mi nějaké období začnou padat vlasy, a pak teda nic moc. Když to pak zas trochu naroste je to lepší..Jinak nepoužívám žádnou kosmetiku, jen vyfoukám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >