Velmi nízká sliznice=krvácení 7. den cyklu

83
5.3.21 22:56

Velmi nízká sliznice=krvácení 7 den cyklu

Ahoj dámy…
Chtěla jsem se zeptat měl někdo stejný problém s nízkou sliznici?
Na MS beru 16 den cyklu utrogestan… Tento měsíc jsem. Měla silnou MS která trvala 5 dní a 7 den cyklu jsme. Opět začala krvácet silné, černé… Po vyšetření u mudr mi řekl že mám nízkou sliznici… Včera jsem byla 17 den cyklu na utz v Pronatalu, kde mi řekni že podle zprávy mám ještě menší… Beru prášky a za 3 dny mám znova dostat MS a brát prášky na podporu zvětšení… A uvidí se…
Měla jste s tímto nějaké zkušenosti? Jak dlouho to trvá než se dá sliznice Dohromady? Naše první IVF se nám již odlozilo po 7 :( a a to stále jen kvůli mě :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
9.3.21 12:51

@Kpodhradska Já čekala přes rok, než mi něco na sliznici pomohlo. Pořád max. 6,4mm a dál nic. U nás musí mít min. 7. Takže každý měsíc jiné léky a kombinace. Teď jsem měla estrogen 1-1-2 a k tomu náplasti Extrahexal 50, přelepuje se po třech dnech a sliznice 12DC byla 8,8mm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
9.3.21 12:54

@Kpodhradska a prý je to věkem, že už mi hormony zlobí. Je mi 38. A mám 12leteho kluka zcela přirozeně. A posledních sedm let od posledního potratu v 6tt neotěhotním ať dělám co dělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
9.3.21 13:43

@Luciekalla děkuji vám za odpověď…
Já teď začnu brát léky estrofem 2mg… Já ji mám menší než jste psala…
Rok??? Tak to je nářez…
Jak to dostanu (teď sem vysadila léky co sem brala 10 dní abych přestala krvácet) tak mám jít za 14 dní na utz :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
9.3.21 13:44

@Luciekalla no me je 26 :nevim:

Tak to mě mrzí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
9.3.21 23:26

Estrofem je dobrý. Věřím že se Vám to podaří. Musí vyzkoušet, každému funguje něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
10.3.21 06:47

@Luciekalla to máte pravdu… Teď mám zas zpoždění s MS :zed: takže budu muset na gyndu ač mi ty prášky to měly zastavit krvácení a po vysazení vyvolat MS :zed: :zed:
Moc vám děkuji za zprávy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
10.3.21 14:52

@Kpodhradska držím palce. Já jsem 5 den po KET celkem 25DC. Už abych aspoň věděla jestli to vyšlo nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
10.3.21 14:56

@Luciekalla
A budeš testovat nebo čekáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
10.3.21 19:01

@Tvojeteta testovat zatím nemůžu, jelikož ještě včera 4den po KET jsem si píchala Ovitrelle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
10.3.21 19:02

@Luciekalla
Jasný držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...