Velmi ranný potrat musím na kontrolu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:02
velmi ranny potrat,na kontrolu?

Ahoj holky, chci se zeptat na zkušenost.5 dni po nenastale menstruaci jsem potratila, test byl uz pozitivni ale nezadarilo se.Tak se ptam, myslite, ze bych to mela resit kontrolou u dr? Volala jsem jejich sestricce a ta rikala ze kdybych krvacela moc dlouho tak mam prijit, ale znervoznuje me, ze jsem krvacela sice silne ale jen dva dny, test uz byl negativni. Museli jste to nekdo resit po tak rannem potratu? Dekuji za odpoved.

Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 30.03.19 21:06

Nemusela, ale pokud nekrvacis dlouho a silně tak určitě ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:11

Já jsem nešla. Krvácení přišlo 39. den cyklu, cca 4. den po prvním pozitivním testu. První 3 dny bylo hodně silné, pak normální ms (celkem 7-8 dnů). Další ms byla už normální (a ta o 2 měsíce později už pro změnu nepřišla vůbec) ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:17

Já jsem šla. Ale krvacela jsem 12 dní,měla jsem i zimnici a cítila jsem se slabá. Krvácení nastalo asi 10 dní od původního data menstruace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:17

Ja mam jen strach ze ve mne treba jeste neco zbylo a ze z toho budou komplikace do budoucna.Nicmene proto jsem tady a ptam se,nechce se mi byt u doktrora za hysterku… :roll:

lll14
Kecalka 180 příspěvků 30.03.19 21:33

Pokud nebudou komplikace, tak je zbytečné chodit. Tvrdí se, že netestovat se, tak spousta žen ani neví, že došlo k oplodnění a myslí si, že došlo jen k silné menstruaci. Také jsem zažila, první dny mnohem silnější, než menstruace a pak běžné krvácení. V tuhle chvilku je to tak maličké, že se krvácí v podstatě zvětšená sliznice.

Tejule
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 30.03.19 22:23

Přesně jak píšou, nešla bych, ale teď je jak se říká pohnojeno, tak po odkrvaceni do toho a věřím, že rychle uvidíš znovu 2 čárky :-):v:️

lll14
Kecalka 180 příspěvků 30.03.19 22:56

Jak píše @Tejule, u mě to tak také bylo, v listopadu 2017 dvě čárky, poté silná „menstruace“, v prosinci běžná menstruace a v lednu již nic, poslední Vánoce jsme již slavili ve třech :) ono to, že se těhotenství takhle v začátku neuchytí se stává dost často a neznamená to nic špatného pro další těhotenství, naopak, aspoň víš, že jste plodní a půjde to :)

Lucí_123456
Stálice 52 příspěvků 30.03.19 23:20

Podle mě není třeba jít k Dr. protože podle mého tohle je častý jev, akorát že každá si hnet nedělá test a tudíž ani neví že byla těhotná, bere to pstě jako normální menstruaci

Váš příspěvek
Reklama