Reklama

Velmi se bojím, antidepresiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 03.09.18 13:21
Velmi se bojím, antidepresiva

Tak jsem se zhroutila a vyhledala psychiatra, ten rekl ze nejlepsi bude 2-3 tydny neschopenka, o tom ze mam opravdovou depresi ani nepochyboval, napsal mi antidepresiva. A ja sem pred par hodiny dosla domu a chytl me takovy strach, ze co kdyz me vyrazi z prace, urcite me vyrazi, co kdyz antidep. budu brat uz do konce zivota, co kdyz po nich nikdy nebudu mit deti. :-( co kdyz mi ani on jako posledni nadeje nepomuze… :-(

Reklama

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 03.09.18 13:24

Co blázníš po antidepresivech se ti budou děti líhnout jako houby po dešti. Spíš najdi zdroj tvého strachu. :kytka:

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 03.09.18 13:30

A co kineziologie? přijít na příčiny tvého strachu?

Emimin7
Echt Kelišová 8061 příspěvků 03.09.18 13:36

To jsi zase ty. Vem si ty antidepresiva a přesně tyhle strachy přestanou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 13:38
@Tudii6- píše:
Tak jsem se zhroutila a vyhledala psychiatra, ten rekl ze nejlepsi bude 2-3 tydny neschopenka, o tom ze mam opravdovou depresi ani nepochyboval, napsal mi antidepresiva. A ja sem pred par hodiny dosla domu a chytl me takovy strach, ze co kdyz me vyrazi z prace, urcite me vyrazi, co kdyz antidep. budu brat uz do konce zivota, co kdyz po nich nikdy nebudu mit deti. :-( co kdyz mi ani on jako posledni nadeje nepomuze… :-(

Ty obavy v tyhle mire, to je proste priznak ty deprese. Je fajn, ze na to podle toho co pises precejenom mas nadhled a taky ze si dokazala prijmout pomoc. Pro uklidneni: Z prace ted moc vyhazovat nechteji protoze je na trhu malo lidi k zamestnani. Ohledne deti, muzes je mit i behem uzivani antidepresiv, a pozdeji take, ja dem brala antidepresiva pred tehotenstvim, v nem, i chvili po nem, normalne jsem otehotnela, kojila, mam zdraveho maleho kluka. U lidi, ktery maji jednu epizodu deprese se s tim, ze by leky brali na furt snad vubec nepocita. Ale par lidi je bere furt, stejne jako si jini furt berou leky na stitnou zlazu, atp. :nevim: Jestli ti nepomuzou jedny antidepresiva, je jeste spoustu moznosti, napr. psychoterapie. Nakolik muzes, netrap se tim a ani jinymi vecmi, ktere ti tvoje deprese bude nabizet k trapeni se netrap. Zkus to uzivat, dej tomu tak mesic, at maji ty obavy cas se rozptylit. :hug:

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 03.09.18 14:01

@Tudii6- Je dobře, že jsi vyhledala lékaře. Pokud ti předepsal prášky, pak bych je být tebou bral.
Může se jednat o mementální stav, který během těch dvou týdnů pomine.
Nebos e může jednat o něco hlubšího, a pak je třeba s tím dlouhodobě pracovat a jak napsala @atominnka najít příčinu.
Dobré je najít si něco, co ti vypne hlavu. Sport, knížky, pletení, vaření, uklízení, prostě cokoliv.
O ztrátu zaměstnání se neboj. A kdyby náhodou přišla, třeba zrovna to bude cesta, která ti otevře mnohem lepší příležitosti.

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 03.09.18 14:46

A už sis ty léky vzala?

Chytrak
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 03.09.18 15:03

@Tudii6- je moc dobre, ze jsi to zacala resit a dala jsi na rady co ti zde napsali.
Uvidis jak ti bude, treba to zvladnes bez PN, zalezi co delas. Pokud ne a na nemocenskou pujdes, tak normalni zamestnavatel te kvuli tomu urcite nevyhodi. Bud v klidu, uzivej leky, at se dostanes trochu vic do pohody a na ostatni veci nemysli. Nejdulezitejsi je zdravi a vse ostatni je pro tebe podruzne, necekej brzo zazraky. Pokud nebudes zdrava a vyrovnana, tak je ti vse ostatni k nicemu :kytka:

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 03.09.18 18:16

Léky jsem si ještě nezvala, mají se vzít ráno, tak zítra. Ale na tu úzkost večer, tak až půjdu spát. Jsem ted 4 hodiny prospala. Jsem byla uplne k.o.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama