Velmi se bojím, antidepresiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tudii6-
Kecalka 134 příspěvků 03.09.18 13:21
Velmi se bojím, antidepresiva

Tak jsem se zhroutila a vyhledala psychiatra, ten rekl ze nejlepsi bude 2-3 tydny neschopenka, o tom ze mam opravdovou depresi ani nepochyboval, napsal mi antidepresiva. A ja sem pred par hodiny dosla domu a chytl me takovy strach, ze co kdyz me vyrazi z prace, urcite me vyrazi, co kdyz antidep. budu brat uz do konce zivota, co kdyz po nich nikdy nebudu mit deti. :-( co kdyz mi ani on jako posledni nadeje nepomuze… :-(

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 03.09.18 13:24

Co blázníš po antidepresivech se ti budou děti líhnout jako houby po dešti. Spíš najdi zdroj tvého strachu. :kytka:

atominnka
Generální žvanilka 21966 příspěvků 03.09.18 13:30

A co kineziologie? přijít na příčiny tvého strachu?

Emimin7
Echt Kelišová 9422 příspěvků 03.09.18 13:36

To jsi zase ty. Vem si ty antidepresiva a přesně tyhle strachy přestanou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 13:38
@Tudii6- píše:
Tak jsem se zhroutila a vyhledala psychiatra, ten rekl ze nejlepsi bude 2-3 tydny neschopenka, o tom ze mam opravdovou depresi ani nepochyboval, napsal mi antidepresiva. A ja sem pred par hodiny dosla domu a chytl me takovy strach, ze co kdyz me vyrazi z prace, urcite me vyrazi, co kdyz antidep. budu brat uz do konce zivota, co kdyz po nich nikdy nebudu mit deti. :-( co kdyz mi ani on jako posledni nadeje nepomuze… :-(

Ty obavy v tyhle mire, to je proste priznak ty deprese. Je fajn, ze na to podle toho co pises precejenom mas nadhled a taky ze si dokazala prijmout pomoc. Pro uklidneni: Z prace ted moc vyhazovat nechteji protoze je na trhu malo lidi k zamestnani. Ohledne deti, muzes je mit i behem uzivani antidepresiv, a pozdeji take, ja dem brala antidepresiva pred tehotenstvim, v nem, i chvili po nem, normalne jsem otehotnela, kojila, mam zdraveho maleho kluka. U lidi, ktery maji jednu epizodu deprese se s tim, ze by leky brali na furt snad vubec nepocita. Ale par lidi je bere furt, stejne jako si jini furt berou leky na stitnou zlazu, atp. :nevim: Jestli ti nepomuzou jedny antidepresiva, je jeste spoustu moznosti, napr. psychoterapie. Nakolik muzes, netrap se tim a ani jinymi vecmi, ktere ti tvoje deprese bude nabizet k trapeni se netrap. Zkus to uzivat, dej tomu tak mesic, at maji ty obavy cas se rozptylit. :hug:

Premek_Orac
Závislačka 4664 příspěvků 03.09.18 14:01

@Tudii6- Je dobře, že jsi vyhledala lékaře. Pokud ti předepsal prášky, pak bych je být tebou bral.
Může se jednat o mementální stav, který během těch dvou týdnů pomine.
Nebos e může jednat o něco hlubšího, a pak je třeba s tím dlouhodobě pracovat a jak napsala @atominnka najít příčinu.
Dobré je najít si něco, co ti vypne hlavu. Sport, knížky, pletení, vaření, uklízení, prostě cokoliv.
O ztrátu zaměstnání se neboj. A kdyby náhodou přišla, třeba zrovna to bude cesta, která ti otevře mnohem lepší příležitosti.

pikola
Neúnavná pisatelka 19836 příspěvků 03.09.18 14:46

A už sis ty léky vzala?

Uživatel je onlineChytrak
Závislačka 3009 příspěvků 03.09.18 15:03

@Tudii6- je moc dobre, ze jsi to zacala resit a dala jsi na rady co ti zde napsali.
Uvidis jak ti bude, treba to zvladnes bez PN, zalezi co delas. Pokud ne a na nemocenskou pujdes, tak normalni zamestnavatel te kvuli tomu urcite nevyhodi. Bud v klidu, uzivej leky, at se dostanes trochu vic do pohody a na ostatni veci nemysli. Nejdulezitejsi je zdravi a vse ostatni je pro tebe podruzne, necekej brzo zazraky. Pokud nebudes zdrava a vyrovnana, tak je ti vse ostatni k nicemu :kytka:

Tudii6-
Kecalka 134 příspěvků 03.09.18 18:16

Léky jsem si ještě nezvala, mají se vzít ráno, tak zítra. Ale na tu úzkost večer, tak až půjdu spát. Jsem ted 4 hodiny prospala. Jsem byla uplne k.o.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 18:07

@Emimin7 ahoj tiež uzivas Ad

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 18:15

ahoj kto z vás má skúsenosti s Ad- magrilan 20g ja to užívam 5 týždňov

Hazentla
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 08.10.18 18:45

Vůbec se neboj, beru Sertralin už rok, otěhotněla jsem na první pokus a budu s ním moct i kojit :palec: A je mi dobře :potlesk: Teď vůbec neřeš, kdy a jestli ad vysadíš, na to je dost času, až Ti bude líp :hug:

Lollitka
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 08.10.18 20:13

Ahoj anonymní,
já ho beru (tedy už ne Magrilan, ale Deprex, ale je to to samé, účinná látka fluoxetin), beru 40 mg ráno. Jsem s ním docela spokojená a nežádoucí účinky jsem vůbec nepozorovala, ale není to jediný lék, který beru, tak ani nevím, co na co a jak působí, mám více problémů. Každopádně držím palce, ať ti pomůže, na co ho bereš?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >