Velmi silná menstruace - jak ji zmírnit?

Anonymní
26.4.20 16:28

Velmi silná menstruace - jak zmírnit

Ahoj, je mi to trapné psát takto, proto dávám anonymně - dva měsíce mi nepřišla MS, docela jsem zhubla a byla dost ve stresu, takže to přisuzuji tomu, každopádně teď se dostavila a už 3. dnem je hodně silná, prakticky furt musím nosit ty nejvíce tlusté vložky a měnit je celkem často. Hlavně v noci je to celkem peklo. Bolesti nemám, ty byly jen první den, teď je silně krvácím. Nemáte někdo rady, jak to kdyžtak trochu zmírnit nebo zda je to nějaký problém a měla bych někam volat? Ještě se mi to nestalo, menstruaci mám normálně pravidelnou, takže i ten výpadek mě trochu vyděsil, těhotná jsem věděla, že nejsem, není s kým. :D Naštěstí nikam nemusím, pracuji teď z domova, ale stejně je to nepříjemné…děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26.4.20 16:30

Zkus šťávu z citrónu, to trochu staví. Anebo se na to dává Pamba, ale ta je na předpis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
26.4.20 16:45

Mi pomahal i ascorutin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 17:30

Zkousela jsem ascorutin, ten je fajn, za 70 korun volne prodejny v lekarne, a do to toho pit tonic, ktery obsahuje chinin, oboji zuzuje cevy…ale pomohlo mi to asi jen na dva mesice, jinak mi ani jedno nezabira uz :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1563
26.4.20 17:32

Vitamin E, a pak jedine Ascorutin..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 19:07

@DoktorkaZorkaHorká @Neuz @Konys holky, díky moc! zkouším šťávu z citronu, takže doufám, že to přestane, kdyžtak poběžím zítra koupit ascorutin, kdyby to nepřestávalo nebo nesláblo, děkuji moc za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 19:08
@Anonymní píše:
Zkousela jsem ascorutin, ten je fajn, za 70 korun volne prodejny v lekarne, a do to toho pit tonic, ktery obsahuje chinin, oboji zuzuje cevy…ale pomohlo mi to asi jen na dva mesice, jinak mi ani jedno nezabira uz :nevim:

dobře, děkuji, já to mám teď poprvé takto silné, předtím to nikdy tak silné nebylo, asi jak jsem to ty dva měsíce nedostala, tak se to rozjelo, děkuji za tip

• Citovat
  • Nahlásit
677
27.4.20 12:58
@Anonymní píše:
dobře, děkuji, já to mám teď poprvé takto silné, předtím to nikdy tak silné nebylo, asi jak jsem to ty dva měsíce nedostala, tak se to rozjelo, děkuji za tip

Ja to taky nemela dva mesice a pak hruza…a ten ascorutin mi pomohl dost… 3×denne 2tabletky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat