Velmi skladný hluboký kočárek

24.5.17 23:12

velmi skladný hluboký kočárek

Dobrý den, mám maličké auto (Peugeot 206, třídvéř), malý kufr a na zadním sedadle už jednu autosedačku s tříletou slečnou… a budu brzy potřebovat hluboký kočárek. Moje představa je kočárek velmi skladný (ideálně podvozek a na něj korba), do kufru. Nechci vozit podvozek na stojáka v kufru a korbu na předním sedadle-bylo by to značně nepohodlné a dle mého názoru i nebezpečné… nechci při každém převozu sundávat kola z podvozku…
A protože miminko se narodí přelom srpen/ září - hluboké lůžko by mělo být i dost prostorné. A ještě nechci úplný kostitřas a těžký krám.
Poradíte mi prosím někdo? Máte zkušenost, nápad, vychytávku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

279
24.5.17 23:54

@1.sněženka no ja mam 207 a zvazuji o Chicco Urban plus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5153
25.5.17 00:22

Easywalker Qtro, vejde se i s korbou do kufru Škody Citigo. Korba je dost prostorná, můj otesánek se tam vešel až do půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47689
25.5.17 05:12

Hartan ma segra a ten je super skladny.
Byla si ho vyhrat kdesi v Nemecku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17372
25.5.17 06:25

@1.sněženka A to potrebujes na jizdu po meste? Nevyplatilo by se ti mit do auta druhy kocarek, napr. golfkovy podvoyek a k nemu skladaci korbu? Vyuzila vy jsi ho posleze jako golfky a odpadlo by neustale cisteni hlavniho kocarku, ktery by tim mohl byt i vetsi a mene skladnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11205
25.5.17 06:47

Jane muum micro koos? tam se ta korba dá složit do placky, je lehký, ale v realu jsem ten kočár neviděla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 07:46

Jane muum micro koos, je super skladny, lehoucky, opravdu super. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 08:06

Kočár potřebuju více méně jen jako hlubokou korbu, pak budem pokračovat ve skladném Valcu… vložné tašky se mi ale moc nelíbí, přijde mi to pro miminko dost nepohodlné a navíc maličké. A moje miminko se i s fusakem budem muset vozit fakt co bejdéle, ať mi neumrzne 8o
Auta máme sice dvě - ale manželův mazlík má jen o něco větší kufr než můj maluch(holt chlap a zvolil si auto podle svých snů a ne podle potřeb rodiny - navíc druhé těhu něbylo v plánu :mrgreen: )
Ale asi tak…když se kočárek osvědčí, nechám si i spor´ták a budem s ním jezdit po horách…jinak je v plánu využít jen hlubokou korbu a pak prodat a jezdit ve Valcu. Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11205
25.5.17 08:09
@lulucka24 píše:
Jane muum micro koos, je super skladny, lehoucky, opravdu super. ;)

a co jizdni vlastnosti? je aspon trochu odpruzeny? nevis? me se moc libi, ale nemuzu najit moc recenze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 08:16

@debra.morgan odpruzený moc není, ale jizdní vlastnosti jsou super, hlavne jak je lehoucky, skladani do auta super, vsechny tri casti jdou rovnou na podvozek bez vselijakych adepteru, nemohla jsem si ho vynachvalit. Meli jsme ho jako prvni kocar, pak jsem menila za sportak Britax Agile plus a ten je o proti nemu hrozne tezky a nejsem snim tak spokojena :-( na druhe bych urcite chtela zase Jane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
25.5.17 08:18

Book s Pop Up korbičkou. Nebo dokoupit korbu na to Valco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
581
23.1.20 08:25

Obnovují diskuzi :)

Sháním kočárek - kombinace hluboký a sporťák, nejlépe tříkolku, který by byl dobře skladný do kufru. Aby zvládl trošku i terén, tzn. nejlépe nafukovací kola. Už vůbec nevím, co se prodává, starší děti už se delší dobu nevozí. Předtím jsme měli Quinny speedi, ale už se nevyrábí, tak něco v tom duchu:https://www.mall.cz/…speedi-fudge?…
Děkuji za každou radu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14261
23.1.20 08:32

Já mám bebetto Luca pro, skladný je dobře, korba se dá složit úplně na placku, nafukovací kola a je pěkně odpružený, lítám s ním jak po městě, tak po poli. Ale není trojkolka, to si většinou odporuje protože ty trojkolky nejsou tak skladné a s hlubokou korbou nejsou tak stabilní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 08:42

Baby Jogger City Elite nebo Baby Jogger Summit. Obojí se super skládá a stabilita taky skvělá. Summit je víc do terénu, ale běžný terén (vesnice, sem tam polní cesta) zvládne i Elite bez problémů. Vlastně možná i Baby Jogger City Mini GT, ale s tím zkušenosti nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5153
23.1.20 08:58

@zzuza Dobře skladné kočárky jsou Easywalker QTRO a Sky. Ten první je čtyřkolka, druhý je tříkolka s téměř stejnou konstrukcí, jediné co by mi u tříkolky vadilo je že ve sportovní verzi není polohovatelná opěrka nohou, nebo aspoň nebyla před 4lety. Jako jeden z mála sporťáků se skládá i se sedačkou jako jeden kus. Vejde se i do kufru škody Citigo. Korba jde složit na nízkou placku, v nejvyšším místě má po složení kolem 20cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama