Velmi slabá menstruace, antikoncepci jsem nikdy nebrala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
a.rea.a
Nováček 5 příspěvků 10.09.19 19:56
Velmi slabá menstruace, antikoncepci jsem nikdy nebrala.

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste se s tímto někdy setkali. Minulý měsíc jsem před menstruací asi dva dny lehce špinila, a pak samotné krvácení trvalo tři dny. Tento měsíc ale špiním už 5 dní (krev je zabarvená do hněda, jestli to je krev) a normální menstruace nikde. Stačí mi jen jedna malá vložka. Dnes jsem si dělala těhotenský test a nic. Ke všemu jsem nikdy nebrala antikoncepci. Před dvěma lety jsem tedy porodila syna. Ještě bych chtěla zdůraznit, že jsem měla menstruaci vždy velmi silnou i dlouhou a to i po porodu. Bojím se, co mi na to řekne gynekoložka, proto se ptám i tady ohledně zkušeností. Třeba mě to uklidní. Děkuju moc ☺️

Reakce:
Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 10.09.19 20:07

Zrovna teď nedávno se mi něco podobného stalo, takové divné špinění, krev spíše do hněda a spíše jen večer nebo po utření, stačila jedna vložka nebo intimka…trvalo to asi týden, potom přišla normální MS, můžou to být rozházené hormony nebo nějaká hormonální porucha, pokud máš test negativní, tak bych asi řekla, že těhotná nejsi, ale kdyby tě to jo trápilo, tak si zkus zajít na gyndu a zeptat se

a.rea.a
Nováček 5 příspěvků 11.09.19 09:54

@Malaika1234 Děkuji, no pokud se mi to stane i příští měsíc, tak si Zajdu na gyndu…

Váš příspěvek
Reklama