Velmi slabá menstruace po dlouhé době

Anonymní
8.9.21 21:20

Velmi slabá menstruace po dlouhé době

Dobrý večer,

v prvé řadě se omlouvám za anonym, ale jsem tady nová a nechci hned vybalit veškeré své problémy. Jen se chci zeptat - už skoro týden a něco špiním/krvacim. Prvně jsem špinila 28.8.(sobota), pak 30.8.(pondělí), potom čtvrtek (2.9.) a teď špiním a slabě krvácím od soboty (4.9.) až doteď (5 dnů)…je to takové slabší, stačí většinou tenká vložka a i třeba na půlku dne. Jinak jsem měla pár dnů příznaky jako pobolivani podbrisku nebo záda jako při MS.
Poslední MS jsem měla začátkem července a pak mi nějak přeskočila v srpnu, i když se mi to někdy stane, že mi to třeba jeden nebo dva měsíce vynechá a pak to normálně přijde po 2-3 měsících. Cykly mám zhruba 35-40 dnu.
Za posledni dva týdny jsem začala více intenzivně cvičit a i jsem upravila hodně jídelníček, tak zda to třeba není tím.
Když jsem si hledala diskuze tady, tak jsem cetla i o možném těhotenství - poslední test jsem si dělala v pátek (protože jak mi přeskočila MS, tak kdyby nahodou) a byl negativní, tak přemýšlím, zda udělat další třeba zítra nebo pozítří.
Od doktorky vim, ze mám PCOS, mám hormonální nerovnováhu, takže přemýšlím, zda to taky není příčina :?

Mám to brát jako MS nebo to bude něčím jiným? Případně co na takto nepravidelné cykly nebo celkově na PCOS? Díky za rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat