Velmi špatné sousedské vztahy

Anonymní
10.5.17 12:15

Velmi špatné sousedské vztahy

Ahojte, potrebuju poradit…co delat v pripade, ze jsme my Ti spatni „podle souseda“ oni si neustale stezujou, ze nas slysi. Mame 2 lete a 7 lete deti. Bydlime v bytovce v druhem patre a sousedi dole (duchodci) si neustale stezujou, preslo to do stadia, kdy ja uz je nemuzu ani videt, natoz pozdravit. Rvou po nas venku, ze jsme „cigani“ atd. 5let tu spokojene bydlime, a po 5letech tohle…jsem uz zoufala. Hledam nahradni reseni, ale manzel o tom nechce ani slyset. Podotykam nemame odrazedla v byte, deti si hrajou v pokoji, maly obcas vylitne, ale to povazuju za bezne. A co jim jeste vadi susicka…byt mame v osobnim vlastnictvi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
10.5.17 12:20

Zkus to první po dobrém, dones jim bábovku… pokud to nepomůže tak zahaj válku, aby se ještě nedivili, to vy bydlíte nad nimi

• Nahlásit
  • Citovat
7663
10.5.17 12:21

Pokud děti nedělají nějaký extra hluk, jako třeba ty odrážedla, řvaní, pištění celé dny, dupání, tak si nemají na co stěžovat. Ať se odstěhují někam do pr…, kde dávají lišky dobrou noc.
A se sušičkou bych se jim vysmála :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32862
10.5.17 12:22

Zkusit byt co nejvíc odhlučnit..tzn tlusté koberce ( prodávají se myslím i nějaké přímo co tlumí hluk )…víc udělat nemůžete a ani bych nedělala..bohužel děti skáčou občas, padají atd..pokud to sousedům nevysvětlíte, což chápu že důchodcům asi ne..víc bych se nevyjadřovala..nezdravte - když nezdraví oni, a na jejich nadávky nereagujte..snažte se jim vyhýbat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
10.5.17 12:22

Asi nic, než klapky na uši a hodit to za hlavu. Moje babička s dědou by byli podle mě to samé. Čím byli starší, tím byli nervóznější a zlí. Vadilo jim jakékoliv vybočení ze zajetého režimu. Stačilo, aby kolem domu proběhlo dítě, co trošku víc mluvilo a hned nadávali. Bylo mi to líto, měla jsem je ráda.
Co se týče sušičky, nevím, jak je hlučná, ale nešlo by to ještě nějak odhlučnit. Nějaké podložky po ni nebo tak něco.
Je mi to líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7663
10.5.17 12:23
@Aries6 píše:
Asi nic, než klapky na uši a hodit to za hlavu. Moje babička s dědou by byli podle mě to samé. Čím byli starší, tím byli nervóznější a zlí. Vadilo jim jakékoliv vybočení ze zajetého režimu. Stačilo, aby kolem domu proběhlo dítě, co trošku víc mluvilo a hned nadávali. Bylo mi to líto, měla jsem je ráda.
Co se týče sušičky, nevím, jak je hlučná, ale nešlo by to ještě nějak odhlučnit. Nějaké podložky po ni nebo tak něco.
Je mi to líto.

Asi jak pračka. ty nové ani to ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
10.5.17 12:24

Ono by jste jim vadily možná i kdyby jste tam byli sami. To by jste určitě zase dupali, ty by jsi vysávala v nevhodnou denní dobu, pouštěli by jste nahlas tv… atd.
A já bych je zdravila dál. Jsem slušná osoba a že nezdraví (neodpoví) oni, je jejich ostuda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32862
10.5.17 12:30

U nas to samé..máme tady staré vojenské domy..jsou to domy do U a uvnitř jsou dvě dětská hřiště..v létě samozřejmě od rána do večera plné a důchodci na balkonech a řvou na ně..že jsou spratci, hovada, at jsou ticho atd..dokonce už téměř jednou použili hůl na dítě co jelo kolem nich na kole ( seděli venku )…nic neuděláš..většinou mlčím, ale už jsem na ně taky párkrát řvala at se uklidní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
10.5.17 12:32
@smurfka píše:
U nas to samé..máme tady staré vojenské domy..jsou to domy do U a uvnitř jsou dvě dětská hřiště..v létě samozřejmě od rána do večera plné a důchodci na balkonech a řvou na ně..že jsou spratci, hovada, at jsou ticho atd..dokonce už téměř jednou použili hůl na dítě co jelo kolem nich na kole ( seděli venku )…nic neuděláš..většinou mlčím, ale už jsem na ně taky párkrát řvala at se uklidní..

8o To je strašný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
10.5.17 12:33

Píšeš, že tam bydlíte 5 let a bylo to v pořádku. Těch pět let pod vámi bydlel někdo jiný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
10.5.17 12:38

@renduli také mě to zajímá…

• Citovat
  • Upravit
896
10.5.17 12:39

Bydleli jsme teď nějakou dobu v paneláku a to samé. Akorát pod námi nebydleli důchodci, ale čtyřicetiletá svobodná bezdětná slečna. Taky si stále stěžovala na hluk a že děti ráno dupou, když se chystají do školy. Stěžovala si i policii :), ale ti byli i normální a vysmáli se ji. Důchodci nad námi byli ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
10.5.17 12:39

Ona ptavda bývá často na obou stranách…I oni kritizovaní sousedé mohou mít svůj kus pravdy…

• Citovat
  • Upravit
afghani
10.5.17 12:43
@Anonymní píše:
Ahojte, potrebuju poradit…co delat v pripade, ze jsme my Ti spatni „podle souseda“ oni si neustale stezujou, ze nas slysi. Mame 2 lete a 7 lete deti. Bydlime v bytovce v druhem patre a sousedi dole (duchodci) si neustale stezujou, preslo to do stadia, kdy ja uz je nemuzu ani videt, natoz pozdravit. Rvou po nas venku, ze jsme „cigani“ atd. 5let tu spokojene bydlime, a po 5letech tohle…jsem uz zoufala. Hledam nahradni reseni, ale manzel o tom nechce ani slyset. Podotykam nemame odrazedla v byte, deti si hrajou v pokoji, maly obcas vylitne, ale to povazuju za bezne. A co jim jeste vadi susicka…byt mame v osobnim vlastnictvi.

pises, ze na vas rvou, ze jste cigani.pet let si tedy nestezovali? a vy jste romove?

• Citovat
  • Upravit
85295
10.5.17 12:45
@smurfka píše:

Tady je taky mezi činžáky hřiště plné dětí cca od května do září. A paradoxně má s tím největší problém paní, co kdysi její děti(dnes už dospělé a jinde žijící) byly ti nejhorší sígři v okolí. To tak někdy bývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama