Venira po porodu

149
26.11.20 07:12

Venira po porodu

Ahoj maminy, vím ze většina z nás řeší padání vlasů po porodu. Užívala jste některá veniru? Kdy jste zacly pri kojení?
Na baleni píšou ze je smi těhotné i kojici ale raději po konzultaci s lekarem. Moje dr mi nebyla schopna říct jestli bych je už mohla nebo ne, mám skoro 2m miminko. Tak mě zajímají spis zkušenosti jestli někdo má :kytka: děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
210
26.11.20 07:58

Užívala jsem též hned po porodu bez problému. Ale Venira mi vůbec nepomohla. Navíc je předražená, ve srovnání s jinými produkty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9048
26.11.20 07:58

Veniru jsem užívala několik měsíců a bylo to naprosto k ničemu. Spousta vyhozených peněz. Po porodu ti vlasy padají vlivem hormonů a žádné tabletky ti stejně nepomůžou. Chce to trpělivost, srovná se to samo. Pokud některá žena po porodu tvrdí, že jí vitamíny pomohly, tak zase je to jen proto, že by už jí v té době vlasy tak jako tak začaly růst. Kup si radši něco hezkého na sebe :kytka: Fakt :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
29.11.20 22:13

@Paoloska no pravě ze musim říct ze po prvním porodu padaly a padaly snad dva roky. Zlepšily se mi pravě az druhým těhu :roll: ale venira mi predtim trochu pomohla musim říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat