Venkovní kočky v domě - bordeláři

12
23.5.16 13:19

Venkovní kočky v domě - bordeláři

Dobrý den, potrřebuju pomoct jsem už docela zoufalá. Mám ročni díte a přitele rodiče maji dvě venkovní kočky o které se moc nestarají, navíc jsou to starší lidé a doma maji neustalí bordel a smrad a my jsme tam občas přespavali s našim dítětem. Po pár týdnech sem si u nich všimla že v posteli mají červy jak v naší posteli u nich tak v jejich manzelský…zvednul se mi nehorazne kufr a chtela jsem tam odtut okamžite pryč. protože tohle jsem snad v živote jeste nezažila…Tak se vas chci zeptat jestli to muže mít nejaký vliv na dite a co by z toho mohl syn chytit..Naštestí bydlíme u našich rodiču v čistotě a bez koček…protože se to tam nedalo vydržet..ale obcas tam jezdime na navstevu. Myslím si že ty červy jsou z koček protože jsou absolutně neudržovanýje tam smrad no proste strasný..tak vás prosím jestli s tim nemate nekdo zkušenosti a rady dekuji :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24378
23.5.16 13:24

Tak záleží, co jsi viděla za červy no.. z koček těžko říct, to spíš bys měla blechy třeba..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
23.5.16 13:25

Tak to je mazec.

nejela bych tam ani omylem, ani na návštěvu, dokud by se kočky neodčervily a doma pořádně neuklidilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12216
23.5.16 13:34

A co to podle tebe bylo za havet? Kocky maji cervy max. v travicim traktu, ale ty by nevymenili pohodli kocici ritky za postel :lol: :lol: Spis ty blechy..Kde ty cervi byli?
Jinsk pro me by byl varovny priznak uz ten smrad doma a s malym ditetem bych tam zasla maximalne na hodinku na kafe a prte si hlidala jak oko v hlave. A to prosim nejsem zadnej cimprlich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15275
23.5.16 13:40

Pokud nejsou kočky odčervené, tak určitě může chytit škrkavky. Já osobně bych tam nejezdila. Myslím si, že dítě rozumné množství špíny potřebuje, ale co je moc, je moc. Rodiče bych pozvala občas na návštěvu a takovýmu baráku se vyhýbala obloukem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
23.5.16 13:42

Kočky můžeš odcervit sama, ale s nechutnymi zvyky rodičů nic neudelas. Nejezdila bych přímo k nim, ale třeba ven na procházky apod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9138
23.5.16 13:45

A to ty cervi lezeli jen tak? Jako kdyby byli na nejakym jidle nebo ho*ne, ale cervi se vetsinou jen tak nevalej… od kocek co zijou venku se da chytit svrab, ale jakmile se prestanes s tim zviretem vidat, tak v cloveku ta zakozka sama chcipne, nejsme jeji cil, takze fo se ani neleci, jinak by to byly svedive pupinky na podbrisku a v trislech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26216
23.5.16 13:46

@petule93 a co na to říká přítel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
970
23.5.16 14:06

A nemají třeba v posteli zbytky jídel nebo kytek apod. A to sis toho všimla až teď, dřív jsi u nich nebyla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.5.16 14:27

Přítel mi na to nic neřekl..ano leželi tam jen tak víte co to je když jdete spat a ted ho tam proste vidite? Tvl já myslela že vybouchnu, humus..no jednou to nebylo co jsem je mela v posteli už to pozoruji delší dobu..ale jim se neda nic říct nebo spíš mému někdy možná budoucímu tchánovi ten je hroznej..nebo sem jim tam uklizela skrinku kde maji jidlo a koreni.opet červ živej..to už sem si řikala co to je za prasata… :,( hlavne bych rekla ze ty kočky serou i do kytek..já bych vám sem normalne hodila fotky jak to u nich vypada..pak se tam človek nemá štítit sednout na gauč..Já děkuju bohu že jsem pořádnej člověk a že mám rodiče jaký mám, protože žít tam…to bych šla radši pod most..A když bysme tam přestali jezdit tak by jakoby muj tchan přestal brat mého syna jako vnuka :D což me pobavilo…takže max. na hodinu a domů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.5.16 14:31

Přítele máma, ta mi řekla proč by uklízela že není žádnej robot :D Tak sem si tak v duchu řekla, noo proč že joo protože hulit jedno cigáro za druhým ve sklepe je lepší kor kdyz ma astma..oni tam chodej i v botech doma..a už se mi začali smat že ho porad utiram ale kdyz tam leze po čtyrech a ruce si pak strká do pusy..tak mi na to řeknou že si dite musí vytvořit imunitu…TVL tak sem jim už řekla jo imunitu nekde venku neřeknu kdyby byl zasvinenej od travy, hliny či písku ale doma má bejt pořádek!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.5.16 14:33

Nevím jak jim to mám říct aby se neurazili :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7192
23.5.16 15:17

Nebyly to housenky molů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.5.16 17:08

Nene, červa ještě poznám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5286
23.5.16 17:26

@petule93 tak to je hrozný. Já sice nejsem blázen do úklidu ale špínu a smrad nesnáším. Já měla takovou kamarádku s dítětem jen jsem tam ppřišla smrad a spina. Oni si to podle mě neuvědomují, přijde jim to tak jako normální. Já to vyřešila tak že jsem tam přestala chodit. Ty to mmáš horší je to rodina. Ona to není sranda říct máš tu špínu a červi. Když pomůžeš uklidit tak za chvily je tam stejnej bordel. Jsou to lidi neponaucitelni. Jedině že by zasáhl tvůj muž a řekl jim že pokud tam bude takovej chlivek tak tam jezdit nebudete. Máte dítě a bála bych se různých nemocí. Je to hnus :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama