Reklama

Venkovní pes a mráz -20°C

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 11.01.17 06:44
Venkovní pes a mraz -20°C

Zdravíčko mám 2 letoun cubu doga x bernardýn. A je zvyklá venku do bytu nechce, ale je ten problém zateplit ji boudu. Vše co tam dáme vytáhla a vyrve. Už nevím co sní mám dělat. Je mě jí líto musí ji byt zima. Nevím jak ji mám domluvit aspoň na chodbu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

svycarka
Echt Kelišová 7513 příspěvků 11.01.17 06:53

Zkusila bych jednou v noci vstat a cubu odvolat domu. jestli ji bude zima pujde. Mela jsem maleho ratlika a taky nechtel za boha domu. Zateplena bouda a stejne tam nesel, vytahl si deku ven na starou matraci a byl v klidu :nevim:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 11.01.17 06:58

Nad vchod do boudy jsem privrtala kus koberce, jako dvirka, aby dovnitr mraz nesel a hodne slamy jsem natahala dovnitr, mam ceskoslovenskyho vlcaka a stejne rano chrapal jen na snehu blb, zas je to na pul vlk, tak snad nezmrzne.

Fialová7
Kecalka 284 příspěvků 11.01.17 07:05

Já mám zateplenou boudu tak, že je vrstva dřeva, molitan a zase vrstva dřeva. Takže nemá co tahat. Na dno boudy jsem dala termo podložku, kterou ven teda nevytáhne. Kobereček přes vchod mám taky. Ale i tak si ji venku nechávám max. do mínus devíti, i když by zřejmě vydržela víc. Mně by to nedalo jí nechat venku a beru jí na chodbu chce- nechce, takhle mám klid.

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 11.01.17 07:09

Jenže mi máme byt, a chodba je společná s denním a mistnostma pro umělecké kováře atd. Dixinka NN má obrovskou voliéru a je denně venku. Ale i když jsem to dneska v noci zkoušela ji brát domu prostě u dítěte zásek, a ještě k tomu ji dostat do patra.. a nahoru ji ani za zlatý prase nevynesu :nevim:

vlker
Závislačka 2576 příspěvků 11.01.17 07:11

Když je jí venku dobře, tak ať tam je. Taky máme jednoho psa venku, celý den leží na sněhu, jen na noc jde do kotce na matraci. Druhá jde ven na 10min a už mlátí tlapama do dveří, je jí zima :mrgreen:.
Nenutila bych jí do tepla, pak akorát nastydne venku, pes není blb. Ale nechala bych jí k dispozici suchý místo v závětří pod střechou (v kotci) třeba s tou matrací, kde se může schovat.

Kelsey
Hvězda diskuse 44210 příspěvků 11.01.17 07:24

Ja bych ho v takovych mrazech vzala do garaze.
Ale na fb psaly ženské, ze vic zateplit boudu, dat tam slamu, aby se bylo do seho zachumlat a pry to jejich psům staci :nevim:

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 11.01.17 07:27

@vlker má boudu. Teď jsem ji naházela deky z5 do boudy a na průlez navrtala koberce kdybych ho jen peitloukla tak ho urve. Tak uvidíme. Ale když sem tam přišla ležela u dříví, ale byla teplá až na uši ty má jak led

jenny.fields
Generální žvanilka 24584 příspěvků 11.01.17 07:45

Bouda se zatepluje polystyrenem, ktery se sa mezi drevene desky, ktere tvori tu boudu. Z toho nemuze nic vytahnout, pokud to nemate, je to chyba a udelala bych to. Deky ji akorat navlhnout. Do boudy nacpete drevitou vlnu.

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 47158 příspěvků 11.01.17 07:47
@LuciaP píše:
Jenže mi máme byt, a chodba je společná s denním a mistnostma pro umělecké kováře atd. Dixinka NN má obrovskou voliéru a je denně venku. Ale i když jsem to dneska v noci zkoušela ji brát domu prostě u dítěte zásek, a ještě k tomu ji dostat do patra.. a nahoru ji ani za zlatý prase nevynesu :nevim:

V bytě ti nebude ani náhodou. Tam jí je hrozný vedro. Akorát by ti z toho onemocněla ;) Když nemáš možnost ji uložit v nějakém meziteplotním prostoru, tak toho moc nevymyslíš.

Markéta80
Hvězda diskuse 39262 příspěvků 11.01.17 07:56

@LuciaP neuděláš nic, já vyrůstala s NO, i v mrazech spali na betonu :jazyk:, do boudy se schovali vždy když věděli že udělali nějaký průser :mrgreen:. Ve velkých mrazech měli možnost lehnout do sklepa kde byl kotel a nešli. pes pokud se naučí že je venku má dobrou srst, pokud by jim fakt byla zima zalezou si, žádný pes dobrovolně neumrzne ;) Deky ne, to prochladne a bude to studit :? ni velké teplotní rozdíly jsou naopak špatně. Pokud se netřese a nestojí u dveří tak je asi spokojená. velká plemena navíc chlupatá vydrží venku bez problémů. zkusila bych zateplit a dát tam slámu ;)

PpeŤuLiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 11.01.17 08:02

@LuciaP ahoj, nemusíš se o ni vůbec bát. Pokud je celý rok venku, má dobrou podsadu u srsti a zima jí není. Pokud všechno vyhazuje z boudy, tak to jen proto, že jí je buď horko nebo ji to studí. Náš má boudu zateplenou ze všech stran polystyrenem (mezi prkny, takže se na něj nedostane), na zimu dostane slámu a tu pak zjara vystrkává ven, protože mu tam už je horko. Psi vědí sami moc dobře, co je pro ně nejlepší. Naopak, kdybys ji dávala byť jen na noc do tepla, tak ráno vyjít na mráz pro ni bude větší šok.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 08:12
@jenny.fields píše:
Bouda se zatepluje polystyrenem, ktery se sa mezi drevene desky, ktere tvori tu boudu. Z toho nemuze nic vytahnout, pokud to nemate, je to chyba a udelala bych to. Deky ji akorat navlhnout. Do boudy nacpete drevitou vlnu.

Přesně tak. Hadry se psovi orosí jak na ně lehne a začnou ho spíš zábst. Bouda má být z dvojitého dřeva s polystyrénem mezi. A stejně tak v podlaze.

Janasas
Kelišová 5126 příspěvků 11.01.17 08:15

My jsme dávali prostě deku ta se nenamočila.. nebo jinak - pes byl rád, že je v boudě necáral po zahradě..

• 20 mě přijde hodně jen tak nechat celé dny.. Možná i na to boudu bych zkusila nějak z venku obalit dekou..

Heivka
Závislačka 2957 příspěvků 11.01.17 08:46

Pokud máte strach, zkuste dočasně boudu zateplit z venčí - nalepte na ní polystyrenové desky tak 3-5cm tlusté. Boudu to odizoluje a s trochou štěstí to hned tak nezlikviduje.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama