Věnuji se dětem, manžela zaostávám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 10:28
Věnuji se dětem, manžela zaostávám

Ahojte děvčata, máme tři děti, kterým se věnuji 24.hodin denně (2měsíce, 1,5roku a 4 roky). Od posledního porodu jsme měly pouze 1× sex s manželem. Jinak žádná romantika, žádný společný film jen ve dvou, prostě nic.. Když všechny děti spí, což se stalo jen jednou, hupsneme na to rychle. Manžel má náročnou práci, včetně víkendu, s dětmi jsem od rána do noci (kojím). Chtěla bych to změnit, ale jak? Každé dítě je jiné a chodí spát taky každý jinak. Nejmladší usne v sedm večer, prostřední pak po osmé večer a ten nejstarší usne nejdříve až po desáté. A sotva nejstarší usne, budí se miminko na kojení. Já se dostanu spát až kolem půl noci a manžel vytuhne kolikrát dříve než děti. Co s tím?? prosím zkušenosti maminek s více dětmi. Děkuji, každá rada věčná. Anonim děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

saphire
Kelišová 6635 příspěvků 03.03.18 10:36

Mam jedno dite ale snazila bych se upravit detem rezim tak aby chodily spat podobne. 4lete dite mi chodilo spat nejpozdeji v 8.. rezim asi ale musis nastavit uz z toho duvodu at se z toho nezblaznis, detem je fajn se prizpusobit ale asi si taky musis nastavit hranici ;)
Urcite bych to probrala s manzelem jak by to videl i on.
U dvoumesicniho prcka hold buzeni a kojeni echt neovlivnis, to zas musi pochopit manzel ;)

Fofrník
Závislačka 3487 příspěvků 03.03.18 10:36
@Anonymní píše:
Ahojte děvčata, máme tři děti, kterým se věnuji 24.hodin denně (2měsíce, 1,5roku a 4 roky). Od posledního porodu jsme měly pouze 1× sex s manželem. Jinak žádná romantika, žádný společný film jen ve dvou, prostě nic.. Když všechny děti spí, což se stalo jen jednou, hupsneme na to rychle. Manžel má náročnou práci, včetně víkendu, s dětmi jsem od rána do noci (kojím). Chtěla bych to změnit, ale jak? Každé dítě je jiné a chodí spát taky každý jinak. Nejmladší usne v sedm večer, prostřední pak po osmé večer a ten nejstarší usne nejdříve až po desáté. A sotva nejstarší usne, budí se miminko na kojení. Já se dostanu spát až kolem půl noci a manžel vytuhne kolikrát dříve než děti. Co s tím?? prosím zkušenosti maminek s více dětmi. Děkuji, každá rada věčná. Anonim děkuji.

Proboha proč anonym??? Chce to trošku sladit děti. :D No a potom se srovnat s tím že dvouhodinová předehra je minulostí. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nebo si tu předehru prostě trošku upravit. Verbální předehra je taky předehra. ;)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 35 inzerátů 03.03.18 10:50

Proč chodí čtyřleťák spát tak pozdě? V osm chci mít doma klid.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 03.03.18 10:53
@Anonymní píše:

Dali jste se na děti, musíte bojovat. :potlesk: :kytka: Člověk většinou nemůže mít všechno. Tolik dětí a hned za sebou, to je krásné, ale i náročné. Neboj, bude líp, děti povyrostou, vy s manželem se naučíte vychytávat každou volnou chvilku. Spíš by možná manžel neměl být neustále v práci a to i o víkendu. Třeba je to u vás jinak, ale co mám zkušenosti, tak chlapi s takovouhle rodinou, domů vůbec nepospíchají, protože doma nemají klid a chce se po nich přiložit ruku k dílu, což je nebaví. Neříkám, že je to případ tvého manžela. Ale mohl by být. :think:

Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 03.03.18 11:00

Ceka nas to v podobnem veku. Ale nase dve starsi chodi spat spolu a brzy. Do 8 jsou tuhos oba a ani jeden nespi po obede 2,5 a 4,5roku. Jsme vsichni dost rezimovy, takze mame pevne dany rezim a ten jedeme. Mimco pribyde do mesice a bude se muset prizpusobit. Taky manzel musi prilozit ruku k dilu. U nas teda vecery ve dvou jsou od 20-22h, ale sex nebyl x mesicu :mrgreen: proste deti utahat, dat spat, zapojit tatinka a nastavit rezim

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 03.03.18 11:17

Dala bych je všechny steně spát a bylo by :)

A kdyby si chtěla potěšit manžela tak bych ho klidně vzbudila v noci a měla sex v noci kdyby si ho nějak hezky a příjemně vzbudila určitě by nebyl proti ;) jen taky trochu chtít.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17459 příspěvků 20 inzerátů 03.03.18 11:21

Myslím, že je to vzhledem k malému věkovému rozdílu mezi dětmi a věku nejmladšího zcela přirozené.
Můžeš zkusit trošku sladit/zrežimovat děti, ale ně vždy je to možné a já osobně jsem pokusy o spánkové inženýrství už před pár lety vzdala. Moje děti na to nejsme správné povahy. Mladší dítě má aktuálně období, kdy do 21:30 courá po bytě a spát se jí prostě nechce, protože si chrupla odpoledne - holt musíme vydržet, než vydrží odpoledne nespat a zároveň přijatelně fungovat.
Dali jste se na vojnu, tak musíte zatnout zuby, vydržet a hlavně o tom mluvit. že situace je jaká je, co jde třeba zkusit zlepšit (nemůže manžel ubrat na své vytíženosti?), co budete muset přežít, dokud mladší děti nepovyrostou a nebudou potřebovat takovou péči.
U nás třeba tohle nemít čas a energii na nic kromě dětí a provozu domácnosti byl jeden z důvodů, proč jsme vzdali myšlenku na třetí dítě. Po 4 letech věnovaných primárně jen dětem jsme usoudili, že potřebujeme taky začít trochu samy žít.

Káťa19
Kelišová 7417 příspěvků 20 inzerátů 03.03.18 11:29
@Petruna21 píše:
Dala bych je všechny steně spát a bylo by :)A kdyby si chtěla potěšit manžela tak bych ho klidně vzbudila v noci a měla sex v noci kdyby si ho nějak hezky a příjemně vzbudila určitě by nebyl proti ;) jen taky trochu chtít.

Tak pockej, az budes mit deti, pak pochopis, ze dat spat deti najednou neni jen tak ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 03.03.18 11:33
@Káťa19 píše:
Tak pockej, az budes mit deti, pak pochopis, ze dat spat deti najednou neni jen tak ;)

Já tomu věřím že to není jen tak :)

Káťa19
Kelišová 7417 příspěvků 20 inzerátů 03.03.18 11:34

Tady je to furt samy anonym, zensky, to se tak stydite :nevim:
Tak anonymni, chodi nejstarsi do skolky? Ja mam deti dve, ale dalo mi praci je sladit, ale povedlo se. 3,5r a 20m chodi spat spolu, uspavam je oba najednou, starsi uz nechodi spat po obede a jelikoz vstava v 7 do skolky, tak mi mezi 19-19:30 deti spi, jsou vyjimky, ale minimalne. Zkusila bych sladit dve starsi deti, miminko ma samozrejme svuj rezim. Hodne stesti :hug:

Káťa19
Kelišová 7417 příspěvků 20 inzerátů 03.03.18 11:35
@Petruna21 píše:
Já tomu věřím že to není jen tak :)

Ze to ale pises tak suverenne, dej je spat najednou a basta :mrgreen: :lol:

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 03.03.18 11:37
@Káťa19 píše:
Ze to ale pises tak suverenne, dej je spat najednou a basta :mrgreen: :lol:

Mě víc zarazilo to vzbuď (se) v noci a znásilni manžela. No já usnout, tak jsem ráda, že spím. A to ty děti taky nemáme, jen štěně a i tak se frekvence dost znatelně snížila a radši spíme. Proto to dítě taky pořád nemáme, pokud nedojde k neposkvrněnému početí. :cert:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 03.03.18 11:40
@Litta píše:
Mě víc zarazilo to vzbuď (se) v noci a znásilni manžela. No já usnout, tak jsem ráda, že spím. A to ty děti taky nemáme, jen štěně a i tak se frekvence dost znatelně snížila a radši spíme. Proto to dítě taky pořád nemáme, pokud nedojde k neposkvrněnému početí. :cert:
:lol: Nevidím na tom nic špatného :think: tak když jim chybí sex tak nějáký kompromis?? Neříkám aby to bylo pravditelné ale jednou za čas

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 03.03.18 11:42
@Petruna21 píše: :lol: Nevidím na tom nic špatného :think: tak když jim chybí sex tak nějáký kompromis?? Neříkám aby to bylo pravditelné ale jednou za čas
Špatný nápad to není, ale neumím si představit to provést. Leda si nařídit budíka. A toho pak posouvat až do rozednění. :lol:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >