Venušiny kuličky a jejich používání

305
6.11.20 13:05

Venusiny kulicky a jejich pouzivani

Ahoj, prosimvas. Objednala jsem si Venusiny kulicky na posileni pan dna. Jsem po 3 porodech tak to urcite potrebuju jako sul. Mam 4 velikosti, ruzne vahy. Jen jsem trochu zklamana, myslela jsem, ze kdyz je zavedu, budou jakoze vypadavat a ja je budu muset zadrzovat svaly pan dna. Dala jsem si dovnitr omylem tu nejtezsi (120g) a nic, drzi vevnitr, jen citim ze tam neco je ale nevypadava nebo tak..je to normalni? Jak to prosimvas funguje? Nebo se posiluji automaticky kdyz to mam vevnitr? Dekuji za odpovedi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
805
6.11.20 13:50

Tak zkušenost nemám ale gynekolog mi říkal ať si nekupuji plast z drogerky, ale ze sexshopu ty těžší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
6.11.20 14:07
@Gortyna píše:
Tak zkušenost nemám ale gynekolog mi říkal ať si nekupuji plast z drogerky, ale ze sexshopu ty těžší

Tak ja objednala z amazonu a nebyly zrovna levne, z lekarskeho silikonu a tezsi uz tam nebyly 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 14:08

Měla jsem je dřív, a byly dvě spojené. Nemáš si tedy zavést dvě? :think: to už by mohla být dostatečná váha.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 14:09

A souhlasím s tím, že ty kovové jsou lepší

• Citovat
  • Nahlásit
1336
6.11.20 14:33

Zkus dělat běžné věci, každopádně pro mě bylo lepší vajíčko z kamene, je menší, těžké a občas to byla u běžných činností fuška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
6.11.20 14:47
@Anonymní píše:
Měla jsem je dřív, a byly dvě spojené. Nemáš si tedy zavést dvě? :think: to už by mohla být dostatečná váha.
mam tyhle
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
6.11.20 14:47
@Altavista píše:
Zkus dělat běžné věci, každopádně pro mě bylo lepší vajíčko z kamene, je menší, těžké a občas to byla u běžných činností fuška.

Jak tezke prosim? Divala jsem se a vsechno bylo tech 130 g max

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
6.11.20 15:02
@gusica píše:
Jak tezke prosim? Divala jsem se a vsechno bylo tech 130 g max

To je fakt jedno, je to menší, takže ta váha naprosto stačí. Musíš být stáhlá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
6.11.20 15:31

O kuličkách a posilování (Kegelovy cviky) je docela dost návodů na stránce eroticke - pomucky.cz (psáno dohromady). Když zadáš do vyhledávání kuličky, vyjede hned několik odkazů. Vcelku mne zaujaly HiBall, kde je dokonce ke správnému cvičení aplikace :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 16:02

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie