Venušiny kuličky ze mě vypadávají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 09:55
venušiny kuličky ze mě vypadávají

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost s
http://aukro.cz/ShowItem2.php?…
Koupila jsem je tam, a spodní kulička ze mě vypadává, přijdou mi celkem velké, a žádné vibrace a příjemný pocit necítím. Je možné že jsem je vybrala špatně? :-(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 10:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost s
http://aukro.cz/ShowItem2.php?…
Koupila jsem je tam, a spodní kulička ze mě vypadává, přijdou mi celkem velké, a žádné vibrace a příjemný pocit necítím. Je možné že jsem je vybrala špatně? :-(

A zkousela jsi nekdy jiny? Ono ne kazdej na ně proste je :nevim: me chvili trvalo nez jsem jim prisla na chut ale stejne me tu uz jak dlouho lezi a nepoužíváme je :kytka:
Jses uz po porodu nebo ještě ne? :roll:

alli_li
Závislačka 3314 příspěvků 12 inzerátů 16.10.14 10:02

Mam doma podobne - cca pul.roku po porodu ze me taky vypadavaly - bylo to malo zpevnenyma svalama. Ted uz je to. dobry, ale nejake vibrace a vzruseni primo take necitim - spis to mam na posilovani :-)

socina
Závislačka 4108 příspěvků 16.10.14 10:12

Na posilování svalstva jsou super. Tyhle mi přijdou nějaké malé, šišaté :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 11:39

Jsem rok po porodu, když je v sobě mam tak necítím vibrace :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 11:40

A poznali jste nějakou změnu? respektive vas partner?

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 13:38
@Anonymní píše:
A poznali jste nějakou změnu? respektive vas partner?

jakoze když jsem/jsme je používala/li po porodu versus před porodem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 14:05

@JayLee před porodem jsem problém neměla, byla jsem extrémně ´´úzká´´ jezdila jsem hodně na koni. Po porodu jsem myslela. Prý ten vnitří pocit neni takový jaký byl. Tak spíš jak často jste použivali venušiny kuličky a kdy to váš partner začal cítit že vnitřní pocit je lepší

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 14:07
@Anonymní píše:
@JayLee před porodem jsem problém neměla, byla jsem extrémně ´´úzká´´ jezdila jsem hodně na koni. Po porodu jsem myslela. Prý ten vnitří pocit neni takový jaký byl. Tak spíš jak často jste použivali venušiny kuličky a kdy to váš partner začal cítit že vnitřní pocit je lepší

před porodem podstatne vic nez po nem ale rekla bych, ze pocity a dojmy jsou porad stejny u nas :pankac: jen jako spis není vylozene takova chut konktrente s nima experimentovat :kytka: ale tak 3× do roka na ne dojde to jo :mrgreen: takze za nas hlasim, ze pocit porad stejnej pro obe dve strany :kytka: tak je mozny, ze po porodu uz nejses tak uzkajak jsi byla a tu zmenu muze vnimat i manzel bez kulicek :nevim: a co zkusit jinou pomucku? :nevim:

ji.paja
Kecalka 288 příspěvků 25.10.14 20:47

Ahojky prosím o radu… koupila jsem si venuš. kuličky a při prvním zavedení jsem o nich kromě vibrací při pohybu ;) jsem o nich ani nevěděla, ale při dalším používání mě ta spodní stále vyjíždí, ohnout a nebo si sednout na bobek vůbec nemoho a když popoleze ven tak je to i docela nepříjemné… :?
prosím poraďte někdo nějaký fígl nebo zkušenost jak to vypilovat aby to bylo dobrý a příjemný.. ;) díky moc…

bob80
Kecalka 408 příspěvků 11.01.17 12:25
@ji.paja píše:
Ahojky prosím o radu… koupila jsem si venuš. kuličky a při prvním zavedení jsem o nich kromě vibrací při pohybu ;) jsem o nich ani nevěděla, ale při dalším používání mě ta spodní stále vyjíždí, ohnout a nebo si sednout na bobek vůbec nemoho a když popoleze ven tak je to i docela nepříjemné… :?
prosím poraďte někdo nějaký fígl nebo zkušenost jak to vypilovat aby to bylo dobrý a příjemný.. ;) díky moc…

Mám ten samý problém, poradí někdo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 12:52
@bob80 píše:
Mám ten samý problém, poradí někdo?

taky mám to samé

lampicka11
Závislačka 3581 příspěvků 2 inzeráty 11.01.17 12:56

Take to mam… :nevim:

Premek_Orac
Závislačka 4722 příspěvků 11.01.17 12:57

Tak asi to chce ze začátku zkusit něc většího. Třeba bowlingové koule…
Ne, celý trik je v tom, že ze začátku je noste třeba jen doma. Musíte postupně posilovat svalstvo, až je pak udržíte několik hodin a ozději bez problémů celý den.

kdochcekam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 13:10

To chce posilovat. Noste několik minut a snažte se je udržet. Prodlužujte až je udržíte navždy :jazyk:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >