Veřejné pláže Bibione

33
2.6.18 20:54

veřejné pláže Bibione

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s plážemi v Bibione. Je možné prostě někam přijít a plácnout tam ručník a takový ten stan proti sluníčku? Děkuju za všechny postřehy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
276
2.6.18 20:57

Ahoj, byli jsme tam před dvěmi lety a nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42909
2.6.18 20:58

Na veřejných plážích je bordel. Na to se připravte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
2.6.18 21:13

Jde to pouze na veřejných úsecích pláže, tam kde jsou slunečníky nic stavět nesmíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
2.6.18 21:15

A můžu se zeptat, kde takové pláže jsou? My právě žádná lehátka, ani slunečníky nechceme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
2.6.18 21:23
@Sandra122 píše:
A můžu se zeptat, kde takové pláže jsou? My právě žádná lehátka, ani slunečníky nechceme.

V Itálii se většinou střídají veřejné úseky pláží s těmi soukromými, kde jsou řady lehátek a slunečníky. Slunečníky jsou těžký byznys, takže veřejných pláží je vždycky méně. Jak to je přímo v Bibione nevím, my byli před lety nedaleko v Lignanu, ale tam na severu je to všude stejné. Měli jsme štěstí, že zrovna naše ubytování bylo blízko toho veřejného úseku, mluvila jsem i s lidmi, kteří museli na veřejnou pláž popojít větší kus. Čistota byla tak nastejno - ale jak říkám - je to už hodně let a přímo v Bibione jsem nebyla. Jinak počítej s neskutečnou tlačenicí, pokud jedeš v sezoně, srpen radím vynechat rovnou, to mají Italové prázdniny a nedá se tam hnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4151
2.6.18 21:42

V Bibione jsem nebyla, ale bude to všude podobné. V Caorle jsme chodili na veřejny úsek pláže a ok. Ty řady deštníku mě děsí… Jinak veřejné úseky jsou krásně vidět na satelitních mapach ;) podle toho jsme vybírali ubytování. A dál se dá řídit i tím, že ubytování u placených plazi má často plážový servis v ceně nebo se musí povinně doplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4151
2.6.18 21:47
@matkabagristy píše:

To bych neřekla. V Caorle byl veřejný úsek normálně udržovaný. Žádný bordel. Jen tam nebyly deštníky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
2.6.18 21:52

Uz ubytovani mame prave ze dal od plazi, ale ted me vydesilo, ze jsou vsude ty destniky. :D byla jsem v lgnanu a tam si vzdycky slo lehnout mimo, ale uz je to 20let :roll: dekuju za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
2.6.18 22:57

Urcite jde, mezi slunečníky placenymi je cas od casu prostor pro vlastní slunečníky. Na konci plaze je ještě velky usek, kde to jde, ale tam se smi koupat i psi. No a ještě u majaku je moznost vlastního slunecniku..Zadny bordel na veřejných plazich není, je to vždy maly kousek mezi sektory placenymi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
3.6.18 01:51
@matkabagristy píše:

Nemáš zdroj. :palec: Všechny pláže se uklízí stejně, já tedy nikdy rozdíly nezpozoroval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
3.6.18 02:02
@Sandra122 píše:

S tím stanem nesmíte být před soukromými plážemi. Kde přesně veřejná pláž je, si zjistíte z mapy, kterou by neměl být problém sehnat na místě. Nebo na internetu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama