Reklama

Veřejně správní akademie Brno - jak je obtížné dálkové studium?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 09:51
Veřejně správní akademie Brno - jak je obtížné dálkové studium?

Veřejně správní akademie Brno - jak je obtížné dálkové studium? Ráda bych se přihlásila příští rok na VŠA, abych měla lepší uplatnění na trhu práce po RD. Mám 2 děti a druhé bude mít příští rok přes rok. Nerada bych vyhodila školné oknem. Studium na střední jsem měla vydřené na průměr, bývala jsem dřív hodně u zkoušek nervózní a zmatkař. Už nestuduji 8 let a nevím, co si pamatuji z jazyků apod.. Jestli se dokážu vrátit zpět do koloběhu učiva + rodina. Poradil by někdo jak je to se zkouškami jazyků a celkově s přístupem na škole? Zadarmo to nebude, to chápu, ale nemůžu také rodinu odsunout na druhou kolej. Děkuji za každý příspěvek. :)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 11:11

Studovala jsem v Brně na MU na práv. fakultě- Veřejnou správu dálkově - bakalářské studium při práci a 3 dětech (2 ve školce) a v pohodě. Nic jsem neplatila - státní škola. Většině studentů bylo 30+. Možná že by toto bylo výhodnější, než to co píšeš. Na přednášky chodily i mamči s kočárky.

zabicka737
Povídálka 12 příspěvků 38 inzerátů 20.09.18 12:56

Nestihnu udělat TSP v čase, které chtějí vysoké školy, kvůli tomu jsem to vzdala. Dělala jsem přijímačky na lékařskou MU a nedala jsem fyziku. Nemám logické myšlení. Bohužel jsem tak naučená od mamky, nepotřebuješ nad věcmi přemýšlet, hlavně si to zapamatuj a udělej to.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >