Veřejné WC - intimita

17.6.13 11:10

Veřejné WC - intimita

Nevím jestli je tohle to správné místo kde se ptát, ale rozhodla jsem se, že to zkusím. Dokážete si na veřejnem wc z prominutím prdnout? Já osobně to potichu moc neumím a vždy je slyšet alespoň takové to zasyčení. A vadí vám když jdete na malou a slyšíte z vedlejší kabinky „troubení“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7797
17.6.13 11:12

Promiň, tohle mě dostalo, nováček a hned takové téma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
chatwenna
17.6.13 11:12

Ja teda zadne troubeni nikdy neslysela :-D

A ja si umim prdnout potichu :pankac: Takze si tam v klidu prdnu :)

• Citovat
  • Nahlásit
5054
17.6.13 11:15

To je téma :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
17.6.13 11:18

@veronikaJJ já jsem dáma takže neprdím :mrgreen: a ani nevím jestli jsem z vedlejší kabinky pipíka někdy slyšela :think: zaměřím se na to, pak ti písnu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
12505
17.6.13 11:18

:mrgreen: :mrgreen: No potichu jo
S čuráním problém nemám, vyčurám se klidně ve křáku vedle jiné cizí ženský

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5483
17.6.13 11:21

Ty jsi husta, tady se obcas resi i triska v prstu anonymne a ty jdes s kuzi na trh rovnou s prdakama :mrgreen:.Tak jestli te to vazne zajima, tak na verejnych wc se snazim veskere projevy provozovat potichu, ale kdyby se nahodou nezdarilo, tak asi zustanu o chvilku dyl v kabince, nez odejdou ti, co me mohli slyset :lol:.A co eventuelni cichove vjemy, ty jsou tiche, ale o to zakernejsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
17.6.13 11:21

Zadržet to neumím, takže já se veřejně přiznávám, že prdím.. Hlasitý prd mě neurazí, to spíš tichý a zákeřný smradlák :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
chatwenna
17.6.13 11:23
@gabriela82 píše:
Zadržet to neumím, takže já se veřejně přiznávám, že prdím.. Hlasitý prd mě neurazí, to spíš tichý a zákeřný smradlák :poblion:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
17.6.13 11:25

Tak já to potichu neumím. Vy to umíte i bez toho syčícího zvuku? :-O

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9167
17.6.13 11:26

Tak to mě teda nikdy nenapadlo 8o Když jsem na záchodě, tak prdím a smrdím a je mi to jedno. Komu se to nelíbí, ať tam nechodí. Si zaplatím a ještě se budu bát si prdnout, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5469
17.6.13 11:37

To mě spíše zajímá situace, kdy se vám už strašně chce, vlezete do kabinky, wc je zesra…ehm, zahovínkované :poblion: A je tam jen ta 1 kabinka. Spláchnout nepomůže, páč je to tam, kde voda nedosáhne. Když už nutně potřebuju a vlezla jsem tam, rozkročím se a vymočím vestoje. Ale pak vylezu a před dveřma kabinky čekají další. A teď to vypadá, že jsem to byla já, kdo to tak zasvinil. A vylézat s tím: „já to nebyla“, je divné :think: Jednou jsem se neudržela a řekla něco ve smyslu ať tam paní raději ani nechodí, pokud nemusí, že tady asi na úklid wc moc nedbají, ale i tak se na mě dívala divně. Je to prekérka :roll: Ale takové záchodové téma na pondělí a ještě, když vláda padla mě fakt pobavilo :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5166
17.6.13 11:38

:mrgreen: 8o nikdy jsem to neřešila, když to na mě příjde, přece si nenechám vyrazit bok, abych někoho, ještě k tomu na záchodě, neurazila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
17.6.13 11:44

@Apaji jo, to mám taky vždycky blbý pocit, že si celé město bude povídat že jsem pos.rala záchod v obchoďáku :mrgreen: ale je fakt že když vlezu do kabinky a vidím že to je fakt na :poblion: tak nejdu, prostě to vydržím.

• Citovat
  • Nahlásit
6963
17.6.13 11:51
@Baruska2011 píše: :mrgreen: 8o nikdy jsem to neřešila, když to na mě příjde, přece si nenechám vyrazit bok, abych někoho, ještě k tomu na záchodě, neurazila :nevim:

přesně tak, záchody jsou přece od toho ne :?: :?:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat