Věřit člověku co měl velký počet partnerů?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
63
8.10.21 11:09

Věřit člověku co měl velký počet partnerů?

Ahoj, mám dilema. Píšu si s osobou, se kterou mám hodně společné, dost si rozumíme a vzájemně se přitahujem. Problém ale nastal, když jsme začli řešit kdo kolik měl partnerů. Dotyčná osoba měla dvojciferné číslo což ve mně vyvolává jistý pocit nedůvěry a pocit toho, že je přelétavá. Ja už hledám něco vazneho a ona tvrdí ze taky. Otázka je, jestli váš partner měl hodně partnerů a přesto mu věříte? Asi nevím jak to popsat, vím ze to je minulost ale hloda me to. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22055
8.10.21 11:13
@Marega10 píše:
Ahoj, mám dilema. Píšu si s osobou, se kterou mám hodně společné, dost si rozumíme a vzájemně se přitahujem. Problém ale nastal, když jsme začli řešit kdo kolik měl partnerů. Dotyčná osoba měla dvojciferné číslo což ve mně vyvolává jistý pocit nedůvěry a pocit toho, že je přelétavá. Ja už hledám něco vazneho a ona tvrdí ze taky. Otázka je, jestli váš partner měl hodně partnerů a přesto mu věříte? Asi nevím jak to popsat, vím ze to je minulost ale hloda me to. :think:

Dvojciferné je to číslo vážných vztahů nebo sexuálních partnerů? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
8.10.21 11:15

Tohle je o osobním nastavení. Mně osobně by to třeba vadilo a neměla bych o takového partnera zájem. Pro jiného to není problém. Rozhoduj se podle sebe, ne podle toho, co ti kdo bude tvrdit že je norma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10128
8.10.21 11:15

Já se považuju za slušnou holku, ale dvojciferný počet sexuálních partnerů dám s přehledem. On je trochu rozdíl, když je to dvojciferné číslo 10 a 99, že.

Ještě bych dodala, že vyšší počet sexuálních partnerů, pokud to tedy není celý hokejový tým včetně Béčka a mládežníků, mi přijde daleko víc v pohodě, než když má někdo sice čtyři pět partnerů, ale ani v jednom svém vztahu nebyl věrný. A že takových slušňáků je.

Příspěvek upraven 08.10.21 v 11:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
8.10.21 11:18

Jsem s partnerem 13 let a v životě jsem se ho na to nezeptala. Otázka je, co myslíš tím dvojcifernym číslem, protože mezi 10 a 99 je teda sakra rozdíl.

Za mě jakmile by se to blížilo 20, už bych byla na vážkách. A navíc je otázka, proč to tak bylo. Je to rozhoďnožka a nebo měla nějaké špatné období, kdy si musela něco dokazovat, a střídala chlapy jako ponožky?

Příště - když už se ptáš, tak taky čekej špatnou odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
8.10.21 11:22

Ty jo, popravdě nemam tušení, kolik jsem měla partnerů, nikdy jsem si seznam nepsala a puberta byla divoká :lol:
Záleží na tom, kolik Vám je, v kolika ty partnery měla, jak se chová teď… já taky kamkoliv vlezu tam s velkou pravděpodobností narazim na přítelovo bejvalku a světe div se, pořád nám to spolu klape, máme druhý dítě a před svatbou… to jestli Vám to vyjde nebo ne se nedá stavět na počtu partnerů v minulosti - je to minulost a stou už se nic neudělá, teď to může být úplně jinak, nebo taly nemusí, ale co se nezkusí to se nezjistí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
8.10.21 11:22

Ano číslo je 20.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
8.10.21 11:25

Pro me to bylo u chlapa vzdyt minus, kdyz jich mel spis vic nez min. Vadilo mi potkavat ve meste holky, s kterymi spal. No ve vysledku jsem byla jen dslsi z mnohs. Takze jsem pak uz do vztahu nesla, kdyz se mi nezdala minulost dotycneho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
8.10.21 11:30

Mně by to vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3951
8.10.21 11:31

Hele to, že jsem měla divoký mládí, vůbec nijak neovlivňuje to, jak se chovám v manželství. S manželem jsem deset let, pět let jsme svoji, máme dvě děti a pokud vím, jsme si věrní. Nijak to nesouvisí s tím, že manžel má jednociferné a já dvouciferné číslo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2086
8.10.21 11:35

Záleží teda v kolika letech, ale mít za život 20 sexuálních partnerů mi nepřijde jako žádné enormní číslo…
Ale jinak mě počet sexuálních partnerů ani nijak nezajímá a je mi to popravdě jedno. Mít sex není nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
8.10.21 11:41

Jeeee, na co pitvat minulost? Pritel, kteryho muzu oznacit pojmem zivotni laska, kdysi ojel co neuteklo na strom. A co ma bejt? Ja mela svyho casu tri milence najednou. O nicem to nevypovida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16822
8.10.21 11:42

Ano vadilo by mi to…a cítila bych se svým nízkým číslem poněkud méněcenná :lol: Podle mě je nejlepší, když to mají partneři tak nějak podobně. Jinak to nedělá dobrotu. Já si upřímně ani neumím moc dobře představit, co vede lidi, k častému střídání partnerů, takže bych si s takovým člověkem ani nerozuměla. A podobné nastavení je ve vztahu důležité. Divoké mládí je často výmluva…lidi se nemění…a v16 už je člověk poměrně dotvořený. Samozřejmě věřím, že třeba v 50 už člověk nemá tolik energie, co ve 20…proto raději dobrovolně zakotví u toho jednoho, aby na stará kolena nebyl sám :lol: A taky je pravda, že i promiskuitní partner, může chvíli sekat latinu, dokud je zamilovaný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6981
8.10.21 11:44
@Marega10 píše:
Ano číslo je 20.

A to je hodně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63