Veříte doporučení nejlepší produkt

226
12.3.17 10:43

Veříte doporučení nejlepší produkt

Ahoj, chci se zeptat, věříte doporučení nejlepší produkt a nejprodávanější produkt na ruzných porovnavačích a e-shopech? Já si ted koupila dva produkty které mají být udajně super nejlepsi na svete a oba teda vracim protoze to jsou jen predrazeny kramy. A jeden jeste docela nekvalitni material. Podle čeho nakupujete prosim? Děkuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.3.17 10:46

Podle recenzi většinou. Ale záleží taky o jaké produkty jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
306
12.3.17 11:07

@Tichošlápek

Nevěřím. Pracovala jsem v elektru a hromada věcí co jsme tam prodávali, tak buď měli označení Produkt roku nebo, že zvítězili v Dtestu a nakonec tyhle věci byli v reklamaci stejně často nebo i častěji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
12.3.17 11:20

Záleží na produktu, nelze srovnávat jídelní židličku, povlečení, konzervy a auto…ale asi takto, pokud se jedná o větší investici nebo o něco, čemu nerozumím, př. elektronika, poptám se osobně v obchodě, někdy i ve více (pro srovnání), přečtu recenze a pak se rozhodnu. Pokud se jedná př. o batoh, kouknu na značku a většinou volí e-shop podle zkušeností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 11:24

@sissive ale produkt roku není recenze reálného uživatele ;) to je jen marketingové označení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2736
12.3.17 11:27

Nevěřím. Dam na recenze lidí, co si to koupili. Jeste se mi nestalo, ze bych nebyla spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5736
12.3.17 11:34

Sleduju hodnoceni d-testu, ale včetně slovního. Protože pro mě může být důležitější něco, co u nich takovou váhu nemá (nebo ta levnější věc nemá zásadní chyby)

A pak čtu na heurece recenze. Vždycky první ty negativní. Pak zkouknu pozitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
12.3.17 11:43

Beru různé testy, kde ale beru v úvahu moje kritéria, protože někde může produkt zvítězit pokud je v mírném nadprůměru s podprůměrnou cenou.
Zářným příkladem jsou některé produkty s označením, že byly vyrobeny pro obchod.
Pokud jsou od prvotřídního výrobce, většinou mají pěkné složení, ale některé(ne všechny), jsou něčím relativně neškodným šizené(třeba vodou), což jim dává jiné vlastnosti, které si nepřeji.
Ale cena je třena na 2/3 originálu od firmy. A rázem vylétnou nahoru.
Pak dám na recenze od lidí, většinou na negativní, kde když se něco opakuje, tak je to většinou pravda.
Ty negativní, pokud to není „výžblebt“ idiota, tak mají často dobrou informativní hodnotu.
Já koupila občas i něco s negativní recenzí, protože to, co bylo uváděno jako negativum, mi nevadilo.
Samozřejmě, nejdřív sbírám informace obecně o produktu, abych si udělala obrázek, co chci a nechci.
Občas si ho jdu i osahat, protože nemám někdy dostatečnou představivost, aby mi mozek vyhodil určité informace jen na základě obrázku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
12.3.17 12:05

Čtu recenze na Heuréce a občas zkouknu D-test. Ale ne, označení nevěřím, často sáhnu po něčem co ani nikdy recenzované nebylo, teď jsem si pořídila miláčka tablet který je dokonce strašně kritizovaný, ale mně z určitých důvodů vyhovuje. Někdy je prostě neznámé zboží nakonec naprosto top :)) pohoda, nesmíš tolik věřit reklamě

• Citovat
  • Upravit
25
12.3.17 14:12

Ako poukázať na dobrý produkt?

Chcel by som sa opýtať obrátene:
AKO dať do pozornosti skutočne fungujúci produkt?
Je to produkt, ktorý sa za viac ako 10 rokov osvedčil…
Poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
12.3.17 14:33
@uzdrav píše:
Chcel by som sa opýtať obrátene:
AKO dať do pozornosti skutočne fungujúci produkt?
Je to produkt, ktorý sa za viac ako 10 rokov osvedčil…
Poradíte?

Recenzuji na Heurece…

• Citovat
  • Upravit
Saatine
12.3.17 14:39

Nebo napis nekam na blog nebo primo na odborny web recenzi, občas hledám přes google vec-recenze-zkušenosti

• Citovat
  • Upravit
25
12.3.17 14:46

Vďaka za tiipy.
niečo vymyslím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
13.3.17 18:10
Ahoj, děkuji za názory.
@sissive píše:
@TichošlápekNevěřím. Pracovala jsem v elektru a hromada věcí co jsme tam prodávali, tak buď měli označení Produkt roku nebo, že zvítězili v Dtestu a nakonec tyhle věci byli v reklamaci stejně často nebo i častěji

no právě. Přijde mi že produkt roku je krám co nemůžou prodat… :pocitac: No příště snad nebudu tak blbá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
13.3.17 18:10

Děkuji všem za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu