Věříte na karmické vztahy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 11:35
věříte na karmické vztahy?

Ahoj všem,

mám možná zvláštní dotaz- věříte na karmické vztahy? Nikdy jsem na podobné věci nebyla, ale mám poměrně komplikovaný, i když ne zas tak dlouhodobý vztah, až jsem zašla ke kartářce a ta ho nazvala karmickým. Něco jsem si o tom našla a zajímalo by mne, jestli s tím někdo máte zkušenost :)

Raději jdu anonymně, kdyby náhodou :)

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13286 příspěvků 07.01.19 11:41
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

mám možná zvláštní dotaz- věříte na karmické vztahy? Nikdy jsem na podobné věci nebyla, ale mám poměrně komplikovaný, i když ne zas tak dlouhodobý vztah, až jsem zašla ke kartářce a ta ho nazvala karmickým. Něco jsem si o tom našla a zajímalo by mne, jestli s tím někdo máte zkušenost :)

Ne. Některé ženy si vybírají stále ty stejné týpky. Proto „nemají štěstí ve vztazích“ a jako berličky jim slouží kartářky.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14 inzerátů 07.01.19 12:01

Věřím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 12:12

Věřím.

děda Vašík
Nováček 1 příspěvek 07.01.19 12:12

Karmické vztahy fungují s tejně jako karmické nemoci. Obojí by se dalo sloučit do jednoho názvu - osobní karma. Dočtete se o tom zde https://duchovnipoznatky.webnode.cz/…kdy-nekonci/ kde jsou další odkazy na Kryona nebo přímo zde https://kryon.webnode.cz/search/?… Ve vztahu je každopádně poznat rodinu přítele, protože každý se z menší nebo větší části chová podle příkladu rodičů. Nicméně nic není náhoda, vše je záměr. A klást otázky člověk může jen když získá dostatečný přehled, aby se neptal na blbosti. Takže čtěte. Jsou zkrátka věci, které fungují ať tomu lidi věří nebo ne. A víra je mnohdy základ pro dobrou budoucnost ať tomu věříte nebo ne. A to nemluvím o víře coby náboženstvím. 8o

radek9
Kecalka 166 příspěvků 07.01.19 12:18

Nevěřím, že se mnou má tahle KARMA vztah … jinak by totiž už topila, aby mě nebyla zima v dílně .. :((

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 07.01.19 13:07
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

Na karmické vztahy věřím, kartářkám ne. Kdysi mě bejvalka ukecala ať jdu ke kartářce.
Nejdřív tam byla ona a tvrdila jí, že jsem byl v minulém životě její otec. Za pár dní jsem tam šel já, aniž by věděla kdo jsem a tvrdila mi že ona byla moje matka. Prostě kecy.

CHLAP.cz
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 07.01.19 13:09

Věřím. ;) Tady jsem dal odkazy:

https://www.emimino.cz/…ankovani/29/#…

Mart81
Závislačka 3644 příspěvků 07.01.19 13:18
@Taťulda tří píše:
Na karmické vztahy věřím, kartářkám ne. Kdysi mě bejvalka ukecala ať jdu ke kartářce.
Nejdřív tam byla ona a tvrdila jí, že jsem byl v minulém životě její otec. Za pár dní jsem tam šel já, aniž by věděla kdo jsem a tvrdila mi že ona byla moje matka. Prostě kecy.

Setkání se zapálenou fanynkou největšího českého génia, Hodina pravdy :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >