Věříte na něco mezi nebem a zemi?

Anonymní
4.11.19 18:04

Věříte na něco mezi nebem a zemi?

Ahoj,

asi to bude znít ujetě, ale věříte že když jste pozorný, vesmír s vámi komunikuje? Já teď řeším hodně bolestivé věci a dnes a denně vidím různé “vzkazy”, že všechno je jak má být a bude to ok.

Tak například - šla jsem si pro kafe, čekám na ni u pultu a pán říká: “a pro vás je latte? Tak to vyslo správně. Všechno je jak má být”.

Takových věcí je plno, dnes a denně.

Vím, v krizi se člověk upne k čemukoliv, ale říkám si jak kdyby se mnou někdo komunikovat a dával mi najevo, ze ačkoliv to teď není vidět, tak je to všechno na dobrý cestě :?

Omlouvám se za asi hloupý téma, jsem na dne :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12340
4.11.19 18:05

Věřím :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
4.11.19 18:08

Není to hloupé téma. Věř. Dokud neztratíš víru, neztratíš šanci v dobrý konec. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 18:10

Určitě věřím :-) mívám i takové ty „naivní náhody“, jakože se podívám na náramkové hodinky, a tam je čas třeba 11:11 nebo 20:20. Vím, že je to prkotina, ale stejně si tak nějak myslím, že je to osud.

A taky se mi „náhodně stávají“ různé věci zrovna ve chvíli, kdy dlouhodobě něco řeším. Třeba teď hodně řeším autoškolu, tak v TV buď pořád jezdí auta nebo na netu narážím na články o řidičích a tak :-D

Takže ano, věřím :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 18:11

Taky věřím :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
4.11.19 18:11

No abys pak nehledala symboly vsude, clovek tomu lehce propadne. Obcas na nekoho takoveho narazim, nemyslim si, ze to vede k vyreseni problemu a stastnemu zivotu, spis je to na hranici silenstvi. ) Tak pozor. Ale jinak jo, verim. Zrovna vcera jsem premyslela nad tou indiankou, co jsem ji potkala v americe v lese a povidala si s ni o tom, jak vysekava rakovinu ze stromu, aby se uzdravil. Potkala jsem ji vedle opusteneho domu ( kde pry strasi) a nikdo nikdy o zadne indiance ve vsi neslysel, ani nemela pobliz zaparkovane auto a v usa se pesky nechodi. Ani neexistuje zadnej postup vysekavani rakoviny ze stromu z lecebnych duvodu. Jako ja nevim, je to asi jedno, jestli vesmir komunikuje ci ne. Dulezite je, co si z toho vezmes. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3767
4.11.19 18:13

Není to blbé téma, víra je důležitá.
Já na to taky věřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6052
4.11.19 18:13

Ať už to tak je nebo ne, nic netrvá věčně, ani smůla. Takže dřív nebo později ti bude určitě lépe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19656
4.11.19 18:19
@Anonymní píše:
Ahoj,

asi to bude znít ujetě, ale věříte že když jste pozorný, vesmír s vámi komunikuje? Já teď řeším hodně bolestivé věci a dnes a denně vidím různé “vzkazy”, že všechno je jak má být a bude to ok.

Tak například - šla jsem si pro kafe, čekám na ni u pultu a pán říká: “a pro vás je latte? Tak to vyslo správně. Všechno je jak má být”.

Takových věcí je plno, dnes a denně.

Vím, v krizi se člověk upne k čemukoliv, ale říkám si jak kdyby se mnou někdo komunikovat a dával mi najevo, ze ačkoliv to teď není vidět, tak je to všechno na dobrý cestě :?

Omlouvám se za asi hloupý téma, jsem na dne :-(

Nevěřím, ale jsem založením spíš optimista. Chvíli jsi dole, chvíli nahoře. V krizi hledám aspon jeden světlý bod a zatím jsem ho vždy našla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 18:21

Díky holky. :srdce:
Ten čas je taky zajímavý, hodně často vidim třeba datum svého narozeni jako časový údaj. Nebo třeba billboard který jinak úplně ignoruju, tak teď se podívám a třeba jen na jedno slovo a je to jak když se mi někdo snaží pomoct.

Možná se upinam k blbostem, určitě to nic neřeší, ale je mi tak ze bych si strašně prala, aby to nějaké vzkazy byly a všechno bylo zase dobrý. :P

Dokonce jsem ze zoufalosti poprvé v životě byla u kartarky (teda nechala jsem si udělat výklad na dálku). Nevěřím tomu, ale potřebovala jsem nějakou berlicku. Překvapivě se teda poměrně trefila v mnoha věcech a to zásadní řekla ze se po novém roce muže změnit. No takže se k tomu teď upinam abych pak byla zoufalá ze se to nestalo :(

• Nahlásit
  • Citovat
855
4.11.19 18:21

Ano věřím. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 18:46

Věřím, že skutečně je něco po smrti. Několikrát jsem se o tom přesvědčila. Naši blízcí tam opravdu na nás čekají :srdce: pak věřím na to, že ne vše je jen o náhodě. Že vše má svůj smysl, ač se to z kraje nezdá. Věřím na to, že všechno zlé je k něčemu dobré a že to zlé mě potkalo, aby jsem si vážila toho dobrého co časem přišlo. Život nás odměňuje každý den, jen je těžké se zastavit v téhle době. Ale když to člověk přeci jen udělá, tak vidí souvislosti toho co ho potkalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18772
4.11.19 18:58

Nevěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3847
4.11.19 19:01

Věřím na sílu myšlenky… Zrovna jsem googlila za chodí ospod bez ohlášení a v tom v 9 ráno zvonek a tam paní z ospodu 8o :mrgreen:. Mám plno věcí co se prostě stanou na co myslím zrovna. Já, mamka, babička a prababička dá se říct, že máme dar… Vize, prokletí, sny co se stanou, dive pocity, atd. Mamka to nemá tak silné. babička prý komunikuje s anděly :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 19:27

@lampicka11 zajímavé. Ta síla myšlenky funguje určitě ale člověk se nevyvaruje tomu aby myslel u negativně a to se pak většinou plní daleko častěji než ta všechna přání

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama