Věříte na výklad karet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Camino
Povídálka 41 příspěvků 03.12.17 21:30
Věříte na výklad karet?

Věříte na výklad karet? Já moc nevím, co si o tom myslet.
Byla jste některá u kartářky a splnilo se její proroctví? Jak se pozná dobrá kartářka?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Detsa
Echt Kelišová 8603 příspěvků 03.12.17 21:33

Vůbec 8)

MeloryNox
Kelišová 5717 příspěvků 03.12.17 21:35

Vykládám si sama. Beru to jako hru, ale zatím to pořád vychází 8o

Pidulka1991
Závislačka 2622 příspěvků 03.12.17 21:38

Byla jsem a vyslo to..

dasajur
Kecalka 182 příspěvků 03.12.17 21:41

Byla jsem a splnilo se do puntíku, i to, co mělo nastat až několik let poté

babuk
Kecalka 121 příspěvků 03.12.17 21:43

Ano byla už několikrát a zatím vše vyšlo

Camino
Povídálka 41 příspěvků 03.12.17 22:08

A kde jste si nechaly karty vyložit?

reny14
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 03.12.17 22:14
@MeloryNox píše:
Vykládám si sama. Beru to jako hru, ale zatím to pořád vychází 8o

Taktéž…

sabinka098
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 03.12.17 22:19

Ano a splnilo úplně vše co řekla věřím ji a chodím pořád když potřebuju něco věřit.

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 03.12.17 22:30

@Camino
ja si 1× vylozila sama…koupila jsem si taroty a dle navodu tahala karty… jen tak z legrace… presne pred rokem a pul… no vytahala jsem si tehotenstvi nebo miminko (presne si to nepamatuji, od te doby jsem na ty karty nesahla, bojim se)..no ted mam 4 mesicni holcicku…a to jsem brala anti a dite jsme nechteli a hrozne jsme se tomu s pritelem v tu dobu smali…

MartinaCV
Kelišová 6344 příspěvků 03.12.17 22:40

Byla jsem a vyšlo vše do puntíku. Jedna z věcí, kterou mi řekla, že budu s mužem, kterého jsem už jednou viděla, ale jen jednou, při mimořádné události. A že spolu budeme mít hnědooké dítě a přesně řekla za jakých okolností se narodí a kolik mi bude. No a jsem s mužem, se kterým jsem před 14 lety seděla v autě, kdy se stala vážná autonehoda, kterou jsem odnesla polytraumatem. Viděla jsem ho jen jednou v den nehody, ani jsem si ho nepamatovala. O 12 let později jsme se seznámili a po dvou týdnech zjistili, že jsme tenkrát spolu seděli v tom autě, jelo nás celkem 5 lidí do kina, neznali jsme se. My jsme v rodině všichni modroocí a máme spolu roční hnědookou dceru, která je prostě celá táta :) Narodila se přesně, jak řekla. Tak jsem u této kartářky byla po 5 letech znovu letos a už tři věci si mohu z té letošní předpovědi odškrtnout :) Zažila jsem u ní takový zážitek, mluvila s mou zemřelou příbuznou, doteď nevím a nechápu, jak mohla říkat tak pravdivé věci, opravdu detaily. Přemýšlím, jak to vlastně s tou komunikací se zemřelými je.. :think:

FifthElement
Kecalka 106 příspěvků 04.12.17 00:40

Byla jsem a vse se splnilo. Od te doby zajdu, kdyz potrebuju a opet vse vyslo.. Ale myslim si, ze je treba najit dobrou kartarku, ne nejakeho sarlatana, co taha z lidi prachy

ewelinka
Kecalka 216 příspěvků 04.12.17 00:42

@MartinaCV
Můžeš mi na ni dát kontakt prosím???

Konnny
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 04.12.17 06:44

@MartinaCV Taky bych ráda znala kontakt..

Makepeaceová
Kecalka 245 příspěvků 04.12.17 07:52

Já ano. Mám svou kartářku, která dělá hlavně numerologii a doplňuje to výkladem karet. K jiné bych nešla.
Tahle mi pomáhá pochopit můj život i lidi kolem mě.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama