Věříte na zlá znamení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 23:32
Veříte na zla znamení?

Verite na znameni? Dneska jsem videla cernou kocku a asi za 3 metry mi pres cestu prelezl docela velky had - uzovka nebo zmije? Co si o tom myslite. Prijde mi to zvlastni, takhle najednou cerna kocka a had.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bubla Bůčková
Kelišová 7139 příspěvků 16.06.19 23:34

Ne.

eM91
Stálice 99 příspěvků 16.06.19 23:35

Taky je možný, že jsi zkřížila cestu ty kočce :D ale taky z toho mívám divný pocit :mrgreen:

Brumbera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 23:41
@Anonymní píše:
Verite na znameni? Dneska jsem videla cernou kocku a asi za 3 metry mi pres cestu prelezl docela velky had - uzovka nebo zmije? Co si o tom myslite. Prijde mi to zvlastni, takhle najednou cerna kocka a had.

Je leto, zvirata jsou vsude. Nam se tu pred barakem pasou srnky a do okna na me kouka kralik. ;)

AnastazieB
Echt Kelišová 8769 příspěvků 16.06.19 23:47

Ne.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 16.06.19 23:54

Černou kočku máme doma. Být pověrčivá, musela bych se zbláznit.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 16.06.19 23:55

Vis, jak je to v tom vtipu? - „Vis, co znamena, kdyz ti cerna kocka prebehne pres cestu?“ - „Ne.“ - „Že někam jde.“ 8) Kdepak, zla znameni - pri sve povaze bych jasala, ze jsem videla hada a jala bych se zkoumat, co to za hada je. A na kocku bych udelala cicici :mrgreen:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 17.06.19 00:26

Na pověry nevěřím

Russet
Neúnavná pisatelka 17156 příspěvků 17.06.19 05:01
@Anonymní píše:
Verite na znameni? Dneska jsem videla cernou kocku a asi za 3 metry mi pres cestu prelezl docela velky had - uzovka nebo zmije? Co si o tom myslite. Prijde mi to zvlastni, takhle najednou cerna kocka a had.

My máme černou kočku v ulici a rozšířil se u nás takový nešvar, že často chce přede mnou přeběhnout. A znamení zla to nepovažuju. Ovšem hady tu máme jen ty dětské, ale je jich zas celkem dost na hřišti :jazyk:

Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 17.06.19 05:15
@Anonymní píše:

Had sezral kocku a tim znameni eliminoval.
Zadny strachy.

Alladina
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 17.06.19 05:34
@Anonymní píše:

Neee, prosim Te. Zvirata se jenom premistovala z bodu A do bodu B :lol:

Lulina999
Kecalka 430 příspěvků 17.06.19 05:54

Jo, umřeš. A budu se divit, pokud si to ještě přečteš ;) :lol: :mrgreen:
Když mi přeběhne přes cestu kočka - bílá, mourovatá nebo černá, běžim za ní :)

vokishka
Extra třída :D 14860 příspěvků 17.06.19 05:59
@eM91 píše:
Taky je možný, že jsi zkřížila cestu ty kočce :D ale taky z toho mívám divný pocit :mrgreen:

Ze jo, aby nemela smulu ta kocka :mrgreen:

honzek86
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 17.06.19 08:58

Jako hasič na taková znamení věřím, dokonce z toho mám státnice :mrgreen: kočka s hadem naráz přes cestu bude zřejmě znamenat, že kus vedle cesty je vyklopená cisterna s nějakým sajrajtem nebo tam hoří :mrgreen: kdybys počkala ještě chvilku, asi bys viděla ještě ježka, potkana a bezdomovce.

Alladina
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 17.06.19 10:10
@honzek86 píše:
Jako hasič na taková znamení věřím, dokonce z toho mám státnice :mrgreen: kočka s hadem naráz přes cestu bude zřejmě znamenat, že kus vedle cesty je vyklopená cisterna s nějakým sajrajtem nebo tam hoří :mrgreen: kdybys počkala ještě chvilku, asi bys viděla ještě ježka, potkana a bezdomovce.

Ted jsem se zasmála :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama