Věříte pravdivosti nemoci COVID?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16205
29.9.20 10:46
@vokishka píše:
V nejake te vesnici byl místostarosta deset minut s nakazenym a pak to chytla pulka te vesnice, sam to rikal, odkud je zdroj. Jeto proste jak kdo.

v tomhle si myslím, že tam proběhla nějaká oslava s chlastem, kdy jsou lidi tělo na tělo, tančí, potřásají si rukama, křičí na sebe, aby překřičeli hudbu ….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
29.9.20 11:17
@stinga píše:
@Borrealis a ještě připomínka k té abnormální nakažlivosti, ty holky z rhb to je konec srpna,
já sama jsem se setkala s covid pozitivním hned 9, 10 a 11. března, ten teda prokazatelně nemocný byl - měl horečku a kašel, bylo to v práci a měli jsme noční, já, jedna spolupracovnice a ten nemocný jsme seděli metr od sebe a povídali si, dále on byl na maličké šatně se třemi kolegy (málo chlapů - malá šatna) - šli jsme celá hala do karantény 13. března a také to od něho v práci NIKDO nedostal, byli jsme tehdy všichni pokakaní strachy, že všichni umřem a nikdo nic, to je fakt abnormální nakažlivost jak sfiňa

Ono je to opravdu hodně o imunitě a zřejmě každý není stejně infekční. Já třeba seděla s nakaženým u jednoho stolu. Dokonce jsem se i napila ze stejné skleničky a nechytla jsem to. Ostatní lidi u toho stolu skoro všichni pozitivní (i když já se teda podezřívám, že už jsem to prodělala někdy v únoru), stejně tak byli pozitivní všichni u stolu, kam si na chvíli přisedl. U něj v rodině to nechytil nikdo. Jedna slečna s dotyčným celý večer tancovala a nechytila to. Jiná s ním stála chvíli na baru a byla pozitivní. Osobně si myslím, že ten člověk je reálně infekční třeba jen pár hodin. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak je možné, že na té akci nakazil X lidí a doma nikoho. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18349
29.9.20 11:22
@Livi92 píše:
Ono je to opravdu hodně o imunitě a zřejmě každý není stejně infekční. Já třeba seděla s nakaženým u jednoho stolu. Dokonce jsem se i napila ze stejné skleničky a nechytla jsem to. Ostatní lidi u toho stolu skoro všichni pozitivní (i když já se teda podezřívám, že už jsem to prodělala někdy v únoru), stejně tak byli pozitivní všichni u stolu, kam si na chvíli přisedl. U něj v rodině to nechytil nikdo. Jedna slečna s dotyčným celý večer tancovala a nechytila to. Jiná s ním stála chvíli na baru a byla pozitivní. Osobně si myslím, že ten člověk je reálně infekční třeba jen pár hodin. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak je možné, že na té akci nakazil X lidí a doma nikoho. :nevim:

ono je taky možné, že ti dotyční pozitivní nejsou pozitivní od něj, ale od někoho dalšího :think: je tolik bez příznakových, že se dle mě kolikrát ani nedá přesně zjistit od koho přesně to dotyčný má :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16205
29.9.20 13:27
@Keyllah píše:
ono je taky možné, že ti dotyční pozitivní nejsou pozitivní od něj, ale od někoho dalšího :think: je tolik bez příznakových, že se dle mě kolikrát ani nedá přesně zjistit od koho přesně to dotyčný má :think:

ano, tohle by bylo možné vysvětlení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
29.9.20 16:28

Ja uz dva tydny kaslu jako tuberak a zatim jsem doma nikoho nenakazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
29.9.20 16:31
@Leni_2019 píše:
Ja uz dva tydny kaslu jako tuberak a zatim jsem doma nikoho nenakazila.

gratulki, inkubacni doba muze byt i 14 dnu a tusim, ze domaci test na covid asi nemate, ze?
docela odvazne tvrzeni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
29.9.20 16:33
@lalouch píše:
gratulki, inkubacni doba muze byt i 14 dnu a tusim, ze domaci test na covid asi nemate, ze?
docela odvazne tvrzeni :think:

Dneska nam dosly testy ostatnich, provedene v nedeli. Vsichni negativni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
29.9.20 17:34
@Kipa22 píše:
Přečtěte si následující odkaz, plně s vyjádřením souhlasím.https://domazlicky.denik.cz/…m-20200.html?…

hups, stránka nenalezena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
29.9.20 18:01
@spinkánek píše:
hups, stránka nenalezena

Posílám znovu:

https://domazlicky.denik.cz/…m-20200.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
29.9.20 20:51
@stinga píše:
já nemám bohužel odvahu neposlouchat, ale trošku mně naplňuje nadějí to, že už i u nás začínají demonstrace proti omezením
omezuji se bohužel třeba na to, že v práci mám roušku pod bradou a nasadím si ji pouze, když přichází vedoucí žiju dle zákonů, ale štve mně to
v létě jsem byla ve Španělsku, ale to nebylo zakázané, i když jsem musela přes Vídeň :nevim:
nebojím se, ani má rodina se nebojí, ale nějak protestovat, na to nemám „koule“Příspěvek upraven 28.09.20 v 16:13

Proč nemáš odvahu neposlouchat? Čeho se bojíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
29.9.20 21:00

Podle mě ty testy vybírají v nějaké loterii, kdo pozitivní bude a kdo ne :D bylo x připadů lidí, kteří na testy ani nedošli a volala jim hygiena, že jsou pozotivní. Nebo v okolí mám známý, kde v páru byl jeden pozitivní druhý i přes neustálý kontakt nikoli a podobně.. kde testy spletli a volali někomu jinému nebo kde známá čekala na výsledek přes týden a nakonec musela jít znovu, protože se výsledek ztratil.. to je jako co za věrohodnost? je to jen hra a bohužel s dalším omezováním osobní svoboda jim to zatím vychází, ale já věřím, že jim to brzo skončí, ale musíme se spojit a věřit. :kytka: :srdce: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16205
30.9.20 09:50
@-Teri- píše:
Proč nemáš odvahu neposlouchat? Čeho se bojíš?

no asi bych neobstála ve společnosti lidí, kteří jsou vyděšení už od března, v práci - práci potřebuji, na veřejnosti, aby na mne nevolali policajty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
30.9.20 10:15
@stinga píše:
no asi bych neobstála ve společnosti lidí, kteří jsou vyděšení už od března, v práci - práci potřebuji, na veřejnosti, aby na mne nevolali policajty

To je přesně to, co oni chtějí. Lidi vystraší a lidi radši budou držet hubu a krok, aby nemeli problémy a moc na sebe neupozorňovali, ikdyž s tím vnitřně nesouhlasí a radši jdou proti svojí osobnosti a podstatě. To je docela smutný a děsivý zároveň, že jim to tak „hezky“ funguje..
Posílám ti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18349
30.9.20 10:22
@-Teri- píše:
To je přesně to, co oni chtějí. Lidi vystraší a lidi radši budou držet hubu a krok, aby nemeli problémy a moc na sebe neupozorňovali, ikdyž s tím vnitřně nesouhlasí a radši jdou proti svojí osobnosti a podstatě. To je docela smutný a děsivý zároveň, že jim to tak „hezky“ funguje..
Posílám ti :kytka:

obávám se, že si to děláme navzájem sami. Máš plný fcb zpráv, jak se lidé fotí navzájem a vystavují se ti „bez roušky“, jak na spolucestující volají policajty a ještě si „úlovky“ fotí a počítají, aby se mohli následně fotit, jak to mamince s dítkem vytmavili. Dokonce se domlouvají, jak budou chodit ve skupinkách, dotyčného obestoupí a nenechají odejít, než přijede policie atd. To už mi zavání fanatismem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93572
30.9.20 10:30
@Keyllah píše:
obávám se, že si to děláme navzájem sami. Máš plný fcb zpráv, jak se lidé fotí navzájem a vystavují se ti „bez roušky“, jak na spolucestující volají policajty a ještě si „úlovky“ fotí a počítají, aby se mohli následně fotit, jak to mamince s dítkem vytmavili. Dokonce se domlouvají, jak budou chodit ve skupinkách, dotyčného obestoupí a nenechají odejít, než přijede policie atd. To už mi zavání fanatismem…

Pravda. U nás se to stalo teď. Baba tak dlouho vysirala v trolejbusu, že maminka asi s šestiletou holčičkou nemají roušku, teda roušku neměla ta holčička, maminka ano, ta maminka vysvětlovala že dítě je astmatik, v roušce se dusí, má strach, ta baba byla v prostředku trolejbusu a paní s dítětem až vzadu, ale ta baba tak dlouho otravovala až řidič zastavil a matku s dítětem vykázal z přepravy.
Jako hnus. Ač jsem proroušková, všude si patlam ruce desinfekcí a někteří nezodpovědní blbci mě štvou, tak tohle už mi taky přijde přehnaný, být tím řidičem, tak vykmitnu tu babu hysterickou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama