Věříte svému muži/mužům obecně?

129
21.9.19 22:24

Věříte svému muži/mužům obecně?

Mám pocit, že mám toho nejlepšího chlapa na světě…ale v okolí se čím dál častěji setkávám s tím jak ideální chlap byl pěkný hajzlík. Znám jich několik (konkrétně 3),za které bych taky dala ruku do ohně, protože je znám dlouho.. A ejhle, dozvídám se, že jeden má paralelní vztah x let, druhý podvádí těhotnou manželku a třetí chodí pravidelně do bordelu.. Ztrácím iluze.. Připadá mi, že to je dnes prostě běžné, že ženská stojí u plotny a pečuje o děti a chlap si vesele žije svůj druhý život. Je to dobou nebo čím sakra? Fakt chlap musí pořád zasouvat někde jinde než jen doma?? :roll: jejich ženy samozřejmě netuší nic a mají stejný pocit jako já-že po boku mají toho nejskvělejšího chlapa.. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2293
21.9.19 22:26

A proč se tím vzrušuješ…pánbůh to tak zařídil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3454
21.9.19 22:31

A z toho plyne ponaučení, nikdy za nikoho nedávej ruku do ohně :lol: k dotazu, chlapům nevěřím, ale nijak se tím nevzrušuju. Proč taky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13141
21.9.19 22:32

@martikax k tve uvodni otazce: muzum vseobecne neverim, vim o nich sve, tomu svemu ano. Vim totiz, ze muzu duverovat memu 6temu smyslu, ktery je u mne mimoradne dobre vyvinuty. Vzdy, kdyz mi chlap lhal ci zahybal, vedela jsem to. Ze to nepoznaji tve kamaradky se docela divim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
21.9.19 22:45

Nevěřím mužům, ale pouze co se týče lásky a sexu. Mám bratra a tomu věřím v tom smyslu, že mi pomůže, když já něco potřebuji. To stejné u mého otce. Pomůže mi vždy, ale měl milenky. Neřeším. Také nevěřím, že můj bratr bude věrný. Je v pubertě a holky po něm jedou. Je vysoký, hezký a hodný. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7878
21.9.19 22:46

Myslím, že věřit se nedá ani mužům, ani ženám, každý může selhat :nevim: To není o pohlaví, ale o druhu, prostě jsme se nepovedli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
21.9.19 22:48

Věřím svému muži, ale zase nejsem naivní. :) Stát se může cokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10759
21.9.19 22:50

Ne, nevěřím nikomu. Proč bych taky měla? Člověk je tvor chybující, zmítaný hormony a sexuálním pudem. A vůbec nechápu, proč bych se měla kvůli nějakýmu nevěrnýmu chlapovi hroutit? Jsi si tak úplně jistá, že to ty manželky neví? Spousta párů má otevřený vztah, jen se tím nechlubí. Vždycky se totiž najde nějaká „dobrá duše“, co má potřebu do toho strkat nos ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 22:51

Obecně verim každému, dokud mi neda konkretni duvod mu nevěřit. Muj problem je, ze muze nekdy nechapu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
21.9.19 22:54
@Janli píše:
Ne, nevěřím nikomu. Proč bych taky měla? Člověk je tvor chybující, zmítaný hormony a sexuálním pudem. A vůbec nechápu, proč bych se měla kvůli nějakýmu nevěrnýmu chlapovi hroutit? Jsi si tak úplně jistá, že to ty manželky neví? Spousta párů má otevřený vztah, jen se tím nechlubí. Vždycky se totiž najde nějaká „dobrá duše“, co má potřebu do toho strkat nos ;)

No ty jo, to mě nenapadlo, že by to mohly vědět a dělat jakože nic 8o.. Ale možné je vše, to je fakt!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2614
21.9.19 22:56

Primarne lidem neverim nic, to oni me musi presvedcit, ze se jim verit da. A i pak je to max na 80%. Ruku do ohne nedavam ani za sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 23:00

Mužům obecně ne, tomu svému ano a je první. A o tom to je, jinak by nemělo pro mě smysl s ním být. Ale neříkám, že zdravě nezarlim. A jestli někdy ujede? To se může stát a každému z nás, ale to by se člověk musel pořád něčeho bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 23:11

Jj, věřím, vyjma některých nicků tady, to jsou kecálisti a pozéři non plus ultra. Obecně lidem věřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19291
21.9.19 23:17
@martikax píše:
Mám pocit, že mám toho nejlepšího chlapa na světě…ale v okolí se čím dál častěji setkávám s tím jak ideální chlap byl pěkný hajzlík. Znám jich několik (konkrétně 3),za které bych taky dala ruku do ohně, protože je znám dlouho.. A ejhle, dozvídám se, že jeden má paralelní vztah x let, druhý podvádí těhotnou manželku a třetí chodí pravidelně do bordelu.. Ztrácím iluze.. Připadá mi, že to je dnes prostě běžné, že ženská stojí u plotny a pečuje o děti a chlap si vesele žije svůj druhý život. Je to dobou nebo čím sakra? Fakt chlap musí pořád zasouvat někde jinde než jen doma?? :roll: jejich ženy samozřejmě netuší nic a mají stejný pocit jako já-že po boku mají toho nejskvělejšího chlapa.. :oops:

Svému ano, ale ne slepě. Vím už, co chlapi dovedou, ale ve svém věku cizí chlapi neřeším, ať klidně do bordelu chodí. Na světě je těch „nespravedlností“ víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18204
21.9.19 23:20

(ne) věřím stejně tak jako ženským. Není to o pohlaví, ale o konkrétních lidech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu