Věříte tomu, když vám někdo lichotí, aniž by vás znal?

Anonymní
27.9.20 19:14

Věříte tomu když vám někdo lichoti aniž by vás poznal?

Ahoj a omlouvám se za asi hloupý dotaz, ale dala jsem na radu všech a poprvé v životě šla na seznamku. Měla jsem dvě rande, ani jedno nebylo špatný ale nechtěla jsem dal pokračovat. Už jsem to chtěla smazat, protože me ty diskuze o ničem nebaví, ale narazila jsem na jednoho kluka který mě od začátku baví. Komunikace ma spad, líbí se mi to a teď mám spis obavu aby to takové bylo i v reálu.

Nebylo bych to ale já abych neanalyzovala :roll: :roll: a proste mi přijde ze je moc vřelý, poslal mi srdíčko, nazval mě miláčkem. Řekla jsem mu ze tohle si má nechat až přeskočí jiskra a on mi napsal ze u nej přeskočila virtuálně a ze se chová tak jak to citi a ze když mu je v moji i když zatím virtuální přítomnosti dobře tak nemá problém to vyjádřit.

Je mu 37, vztahy měl, je úplně fajn, ale přijde mi to…já ani nevím jaký. Co myslite? Fakt si nechci znovu nabehnout :oops: Ale jinak se těším kdykoliv napíše jen jsem asi dost opatrná a hlavne já moc city nevyjádřuju ani když už v tom jsou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3375
27.9.20 19:16

Neanalyzuj, sejdete se a uvidíš. Zprava toho snese hodně. Neodkladala bych osobní setkání, ať vis co je doopravdy zač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
27.9.20 19:17

No lichotit ti hajzlíci umí :D, ale jinak držím pěsti ať je to ten jeden z tisíce hodných :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 19:17

Jj máme schůzku další týden :) kez by to bylo super

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14432
27.9.20 19:19

Neanalyzuj to a jděte na rande.

samozřejmě že to co ti píše jsou jen řeči, stejně tak to co budete říkat na tom rande jsou jen řeči. To je tak nějak normální. I to že různí lidé různým slovům přikládají různou váhu.

Pokud si nechceš naběhnout, tak se nepropadej do fantazí o věčné lásce, užij si zajímavou konverzaci. soustřeď se na tady a teď a potkejte se na živo.

Ano- riskuješ odmítnutí. Bez toho risku nikdy žádný zajámavý vztah nevznikne. Na odmítnutí se neumírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 19:19

Píšeme si docela dost a třeba mi napsal ze se tesi až spolu pojedeme na hory…trochu brzy když jsme se ani neviděli ne? 8o :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
13994
27.9.20 19:23

Urcite se nejdriv sejdete. A uvidis, to ti nikdo nerekne. Treba je proste jen hodny a mysli to vazne. Nebo je to typ co lichoti a nemysli to vazne. To ti tady stejne nikdo nerekne. Drzim palce at je to ten prvni typ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
27.9.20 19:27
@Anonymní píše:
Píšeme si docela dost a třeba mi napsal ze se tesi až spolu pojedeme na hory…trochu brzy když jsme se ani neviděli ne? 8o :lol:

Já nevím mě se na tom něco nezdá 8o, samozřejmě to neber jako urážku, nebo ti to nepřeju, ale už to že ti píše všechno jako hotovou věc, že pojedete na hory, přijde mi to všechno přehnané z jeho strany, aby tě jen nevyužil, ale to samo poznáš až časem jen ty sama, co je to za člověka, seznamky jsou buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 19:32

Já mu napsala ze jestli jsem o něčem přesvědčena tak ze už do ničeho nepůjdu po hlavě a ze mi je líto ale bude to se mnou mít těžký, ze hledám už jen vážný vztah a neudělám hned na začátku chybu abych se příliš nadchla a podlehla. Napsal ze to respektuje ale ze se ke mne dal bude chovat tak jak to cítí a ze samozřejmě záleží jak si sedneme v reálu ale ze se mu libim a bavím ho a ze jen na základě tohodle by se mnou hned nekam jel

• Citovat
  • Nahlásit
1602
27.9.20 19:42

Neměj od toho přehnaná očekávání, nech schůzku plynout a třeba se ukáže, že je opravdu fajn… a nebo třeba ne :) Takový už je holt život.
Držím palce :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
27.9.20 19:46

No, myslím, nejspíš v tom elektronickém flirtování bude výrazně zběhlejší než ty a nebere to třeba až tak vážně. Určitě se s ním co nejdřív sejdi a uvidíš. Ale i tak ti doporučuji se nezamilovat moc rychle (i když mám pocit, že už je na to trochu pozdě vid? ), prostě uvidíš jaký bude, jaký z něj budeš mít pocit a pak si když tak prostě užij co je a ono se to časem nějak vyvine.. Držím palce ať je fakt tak fajn! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4168
27.9.20 19:51

Nejvyssi cas na realne setkani.Jak si pisete dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
27.9.20 19:52

Ja sem teda nikdy na seznamce nebyla ale dost sem chodila jak byli tenkrat ty chaty na seznamu. Ale porad to pro me byli jen a jen pismenka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 19:58

Ne já nejsem zamilovaná :) spis se bojím ze už toho ani nebudu schopna.

Píšeme si týden ani ne, schůzku máme ve středu. Dnes jsme se propojili na fb a máme společného kamaráda. Chtěl si zavolat ale já nechci tak jsem mu číslo nedala. Ale je milej. A píše jak člověk a ne retard :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4839
27.9.20 20:07

No tak po týdnu plánovat hory a nazývat tě miláčkem… Divný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama